Jump to content

pat1234

Player
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About pat1234

 • Rank
  CJ
 • Birthday December 13

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Samoloty

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. A co trzeba na egzaminie zrobić bo nw czy łatwy czy trudny. Umiem lądować do tyłu to zdam?
 2. pat1234

  Misje Mikołajkowe

  Fajny event tylko muta mam.
 3. Nick: pat1234 Link do profilu: O ile masz do niego link Serial (0ECEF873C426AB69B4EC7C99C23E9784) Staż na serwie: 2 lata Nick admina: czekolada37 Powód wyciszenia: Zostałem zbanowany za rozmowy na Atc. Krótki opis sytuacji: Powiedziałem czy jest mech lot bo miałem zepsutego stuntplanea i dostałem bana. Dowody: Nie mam żadnych dowodów bo jak chce zrobić screenszota to mi robi ekranu a nie gry Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/274178-pat1234-wyciszony-przez-czekolada37/ Coś od siebie: Jestem takim srednim graczem i lubie niekiedy polatac stuntplanem w wypożyczalni. Nie pisze zbyt dobrze co widać po orto ale hyba za ortografie nie dostaje się banów. Próbuje przestrzegać zasad i przeczytałem zasady dotyczące lotnictwa. W realu też lubie samoloty i tam za zapytanie się czy jest serwis na tym lotnisku nie dostało by się muta. Mam h2 i l2 i bardzo lubie ten serwer. I w poprzednim podaniu powiedziałeś że karę odczekam ale ja dalej bende próbował bo jestem nie winny i zobacz jak jest w realu jak mi nie wierzysz. Regulamin przeczytałem. Tam pisze Regulamin Air Traffic Control Nieprzestrzeganie Regulaminu Air Traffic Controll będzie nagradzane warnem, kickiem a nawet utratą licencji. 1.Start i lądowanie samolotów odbywa się tylko i wyłącznie z pasów startowych i powinien być poprzedzony informacją dla innych pilotów (czat /atc) 2. Na czacie /atc obowiązuje zakaz ogłaszania, przeklinania, floodowania, spamowania, organizowania konkursów, żebrania itp. 3. Nadużywanie czatu atc w celu prywatnych rozmów będzie karane utratą licencji lub wyciszeniem. Ja nie szukamam łuk w regulaminie ale ty mi dałeś muta za coś ci nie ma w regulaminie i nawetak jeśli mnie odmutujesz 5 minut przed tym kiedy normalnie bym jusz mógł gadać to dalej lepiej niż jak byś nie. Ja nie złamałem żadnych reguł. Bo to jest nie prawdopodobnie żeby na tak popularnym serwerze dawali muty za przestrzeganie regulaminu. Ja nie używałem Atc w celu prywatnych rozmów więc nie rozumiem tego muta.
 4. Nick: pat1234 Link do profilu: O ile masz do niego link Serial (0ECEF873C426AB69B4EC7C99C23E9784) Staż na serwie: 2 lata Nick admina: czekolada37 Powód wyciszenia: Zostałem zbanowany za rozmowy na Atc. Krótki opis sytuacji: Powiedziałem czy jest mech lot bo miałem zepsutego stuntplanea i dostałem bana. Dowody: Nie mam żadnych dowodów bo jak chce zrobić screenszota to mi robi ekranu a nie gry Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Jestem takim srednim graczem i lubie niekiedy polatac stuntplanem w wypożyczalni. Nie pisze zbyt dobrze co widać po orto ale hyba za ortografie nie dostaje się banów. Próbuje przestrzegać zasad i przeczytałem zasady dotyczące lotnictwa. W realu też lubie samoloty i tam za zapytanie się czy jest serwis na tym lotnisku nie dostało by się muta. Mam h2 i l2 i bardzo lubie ten serwer.
 5. Nick: pat1234 Link do profilu: O ile masz do niego link Serial (0ECEF873C426AB69B4EC7C99C23E9784) Staż na serwie: 2 lata Nick admina: czekolada37 Powód wyciszenia: Zostałem zbanowany za rozmowy na Atc. Krótki opis sytuacji: Powiedziałem czy jest mech lot bo miałem zepsutego stuntplanea i dostałem bana. Dowody: Nie mam żadnych dowodów bo jak chce zrobić screenszota to mi robi ekranu a nie gry Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Jestem takim srednim graczem i lubie niekiedy polatac stuntplanem w wypożyczalni. Nie pisze zbyt dobrze co widać po orto ale hyba za ortografie nie dostaje się banów. Próbuje przestrzegać zasad i przeczytałem zasady dotyczące lotnictwa. W realu też lubie samoloty i tam za zapytanie się czy jest serwis na tym lotnisku nie dostało by się muta. Mam h2 i l2 i bardzo lubie ten serwer.
 6. Nick: pat1234 Link do profilu: O ile masz do niego link Serial (0ECEF873C426AB69B4EC7C99C23E9784) Staż na serwie: 2 lata Nick admina: czekolada37 Powód wyciszenia: Zostałem zbanowany za rozmowy na Atc. Krótki opis sytuacji: Powiedziałem czy jest mech lot bo miałem zepsutego stuntplanea i dostałem bana. Dowody: Nie mam żadnych dowodów bo jak chce zrobić screenszota to mi robi ekranu a nie gry Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Jestem takim srednim graczem i lubie niekiedy polatac stuntplanem w wypożyczalni. Nie pisze zbyt dobrze co widać po orto ale hyba za ortografie nie dostaje się banów. Próbuje przestrzegać zasad i przeczytałem zasady dotyczące lotnictwa. W realu też lubie samoloty i tam za zapytanie się czy jest serwis na tym lotnisku nie dostało by się muta. Mam h2 i l2 i bardzo lubie ten serwer. Proszę mi bardzo zależy o tym zebym nie miał muta bo jak mam naprawić stuntplana i dałem 1500e za wypożyczenie i sobie nie polatam.
 7. Nick: Twój aktualny nick z SERWERA/FORUM Link do profilu: O ile masz do niego link Serial (0ECEF873C426AB69B4EC7C99C23E9784) Staż na serwie: 2 lata Nick admina: czekolada37 Powód wyciszenia: Zostałem zbanowany za rozmowy na Atc. Krótki opis sytuacji: Powiedziałem czy jest mech lot bo miałem zepsutego stuntplanea i dostałem bana. Dowody: Nie mam żadnych dowodów bo jak chce zrobić screenszota to mi robi ekranu a nie gry Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Jestem takim srednim graczem i lubie niekiedy polatac stuntplanem w wypożyczalni. Nie pisze zbyt dobrze co widać po orto ale hyba za ortografie nie dostaje się banów. Próbuje przestrzegać zasad i przeczytałem zasady dotyczące lotnictwa. W realu też lubie samoloty i tam za zapytanie się czy jest serwis na tym lotnisku nie dostało by się muta. Mam h2 i l2 i bardzo lubie ten serwer.
 8. Nick: pat1234 Link do profilu: O ile masz do niego link Serial: 0ECEF873C426AB69B4EC7C99C23E9784 oddajcie prawko na samoloty l1 i l2 oddajcie za nic zabraliscie nic złego nie zrobiłem a wy zabieracie zawsze tylko zabieracie prawka zzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiccccccccccccccccccc mi zabraliscie niby wylądowałem poza lotniskiem a miałem tylko krakse i jusz ban oddajcie prawko prosze naprawdę oddajcie na 2 dni prawko zabraliście za to ze są wasze głupie niewidzialne drzewa wy macie bugi na serwie i za to się nie powinno dawac banów. oddajcie prawko na samolot bo mi naprawdę zależy . niepamientam nicka admina który zabrał ale oddajcie prawko Sorki jeśli mam błędy ortograficzne ale się wkurzyłem, oddajcie to głupie prawko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODDAJCIE MI PRAWKO, PROSZE WAS ,ZABIERACIE ZA NIC I TE WASZE BUGI NA SERWIE NAPRAWCIE JE I ODDAJCIE PRAWKO Mam ok 250h na pylife i lubię tą grę i proszę oddajcie mi prawko. I zapomniałem dodać że gram od 2 lat
×
×
 • Create New...