Jump to content

DawideoX*-forum

Player
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Świetny Gość!

2 Followers

About DawideoX*-forum

 • Rank
  CJ
 • Birthday April 6

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Zależy kto pyta

Recent Profile Visitors

725 profile views
 1. Jasne, jestem tak toksycznym graczem, że otrzymywałem od administracji PG za pomoc
 2. Nick z Mumble: sprzedamkonto100zl Wiek: Hot 16 Kto Cię zbanował: @Nowak* Powód zbanowania: troll Krótki opis co zrobiłeś: Siedziałem, sobie na kanale z kolegą i rozmawialiśmy. Nagle zostałem zbanowany prawdopodobnie za nick. Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Proszę o ub oraz przepraszam za pw na serwerze.
 3. super daminku zycze powodzenia i pozdrawiam
 4. Jakoś nikomu od 2014 roku nie przeszkadzało, że tam stoją Quady. Po drugie nie rozumiem twojego problemu, przecież w San Fierro są nawet 2 giełdy, żeby wystawić samochód.
 5. @Tuszek nie chwaliłeś się, że masz brata co na PYLife gra
 6. Nick: DawideoX*sza Serial: EDCF121CE5C47DE16DA5177931D08494 Staż na serwie: Na serwerze gram od 2014 roku, przegrałem tutaj około 2700h. Nick admina: SayOkay.vin Powód zbanowania: Ciągłe prowokacje na serwerze i forum. Krótki opis sytuacji: Po kłótni z moderatorem Czekoladą37 na cg1, totalnie olałem, rozmowę z zarządem. Po jednym dniu sprowokowałem Czekoladę ustawiając pmoff. Z powodem punktów, które na mnie nadał. Dowody: DawideoX*sza nie akceptuje wiadomości PM.Powód: Uwaga bo podobno prowokuje i trolluje ! Trollowanie, prowokacyjne pisanie podania do grupy niedługo po dyscyplinarnym zwolnieniu. - Czekolada37 Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chciałem, przeprosić Saya oraz Czekoladę, za to co zrobiłem. Do wszystkiego się przyznaje przepraszam. Wiem, że źle zrobiłem, podczas mojego bana przemyślałem wszystko i przepraszam.
 7. Obiecuję, że nie będę wchodził na kanały frakcyjne SAMC, nie będąc w niej oraz dodatkowo będę wchodził na mumble tylko na swoim nicku.
 8. Nick z Mumble: KaktusMan Wiek: 16 Kto Cię zbanował: @Czekolada37. Powód zbanowania: [19:30:37] Zostałeś zbanowany oraz wykopany z serwera przez Czekolada37. z powodu Przebywanie na kanałach SAMC mimo braku pozwolenia lidera - Dawideo. Krótki opis co zrobiłeś: Wszedłem na kanał frakcyjny, po Pokemoba, ponieważ mieliśmy grać razem w LOL'a, lecz niestety on był tylko na mumblu. Na kanałach nie siedziałem więcej, niż 4 minuty. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przepraszam za siedzenie na kanałach, nigdy już tak nie zrobię. Dodatkowo Dyrektor medyków @Johntsy, został przeproszony. Nie będę, już tak robił.
 9. A jak odpisze to bd ub czy nie A i nie wiem kto to lider W SAMC jest DYREKTOR i jest nim @Pokemob* chyba
 10. nie co oznacza to serce? dlaczego sprawdzasz moją apelacje skoro nie wiesz kto to jest? halo
 11. Dobra nie wiem o co Ci chodzi i o jakieś siedzenie na kanałach SAMC(?) może to nie ja byłęm? I JA PYTAM DLACZEGO PRZEKRĘCASZ MÓJ NICK? proszę o odp. jeżeli chcesz wiecej ? jAAAA nie wiiesz kto to C37 a jakoś tutaj mi apelacje sprawdzasz?? oszukaństwo ;p @Solut czm ześ lajka usunął
 12. juz spisze z wyjasnieniem -zdjęcie wspmta mojej eydcji w piant
 13. Czekam na odpowiedź skąd mam mieć hasła i dlaczego zmieniasz mój nick jak wyzej dawałem przykład ja tego nie robie czuje się oszukany znowu bo co bo miałem tylko mlo to juz mozna mnie banowac wszedzie? AAA BO BYM ZAPOMNIAŁ i BLOKOWAC PISANIE APELEK ?
×
×
 • Create New...