Jump to content

WhiteTiger.

Gold
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

225 Świetny Gość!

About WhiteTiger.

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 05/29/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Służby Mundurowe.
  Pogotowie Ratunkowe

Game Account

 • Faction
  San Andreas Medical Center
 • Faction rank
  Starszy Ratownik Medyczny

Recent Profile Visitors

865 profile views
 1. @SpidiPL możesz zamknąć
 2. Cześć. Kliknij klawisz F8 po czym BEZ "/" wpisujesz bind<>przykładowy klawisz <>komenda np macham. A dokładniej (podam Ci w przykładzie) bind 1 macham Po czym Zatwierdzasz to "Enterem" klikasz w klawisz który ustawiles w naszym przypadku to klawisz 1. Możesz ustawiać dowolna kombinację. Pamiętaj, że "Say" słuzy do napisania czegoś na chacie,ale nie wykonywania animacji. W razie pytań, Zapraszam na pw
 3. Już taka offke miałem, lecz myślę na coś więcej
 4. Nick:WhiteTiger Staż: 1332h (3 Lata) Serial: 020F4C4D226268C21432335178524584 Nick osoby zawieszającej: @RamboPL. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran. Opis sytuacji: Więc tak zakupiłem pojazd marki Patriot. Pojechałem na mechanika Garcię sprawdzić "Masę" okazało się,że jest na maksa. Po czym Kolega mówi,że on sie rozpędzi ja również i zobaczymy czy naprawdę ma jakaś dobrą, ledwo uderzyłem. Po czym straciłem prawo jazdy na okres 2 dni. Dowody: Brak. Coś od siebie: Wiem,że to trochę głupie było,lecz ciekawość wygrała i namowa kolegi. Chciałbym przeprosić za tę całą akcję. Mogę oddać koledze kasę za naprawę pojazdu. lecz on sam mnie do tego namówił ale to nie zmienia faktu.Obiecuję,iż taka sytuacja więcej nie będzie miała miejsca. Wiem, że tamtą apelacje odrzuciłeś, lecz zależy mi na prawku ponieważ chciałbym normalnie uczestniczyć we frakcj,oraz poruszać się. Wyglądało to celowe lecz gracza którego staranowalem był świadomy tego, gdyż sam poprosił o to by sprawdzić masę pojazdu. Mam nadzieję, że zrozumiesz moja osobę Jeżeli byłem poza służbą i NIKOGO innego prócz @|SAMC|Kacpercrxnie staranowalem, po czym wiedział co będzie i miałem zwrócić za naprawę pojazdu. Owszem nie zwalnia mnie z PRZESTRZEGANIA Kodeksu Ruchu Drogowego, lecz to 1 prawko od dawna, gdyż nie przychodzę tu odwalać tylko grać jak człowiek. Nie robiłem tego na służbie, lecz poza nią(co również mnie nie zwalnia). Piszę te apelacje że względu na to, iż prawko mi jest potrzebne.
 5. Nick:WhiteTiger Staż: 1332h (3 Lata) Serial: 020F4C4D226268C21432335178524584 Nick osoby zawieszającej: @RamboPL. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran. Opis sytuacji: Więc tak zakupiłem pojazd marki Patriot. Pojechałem na mechanika Garcię sprawdzić "Masę" okazało się,że jest na maksa. Po czym Kolega mówi,że on sie rozpędzi ja również i zobaczymy czy naprawdę ma jakaś dobrą, ledwo uderzyłem. Po czym straciłem prawo jazdy na okres 2 dni. Dowody: Brak. Coś od siebie: Wiem,że to trochę głupie było,lecz ciekawość wygrała i namowa kolegi. Chciałbym przeprosić za tę całą akcję. Mogę oddać koledze kasę za naprawę pojazdu. lecz on sam mnie do tego namówił ale to nie zmienia faktu.Obiecuję,iż taka sytuacja więcej nie będzie miała miejsca. Wiem, że tamtą apelacje odrzuciłeś, lecz zależy mi na prawku ponieważ chciałbym normalnie uczestniczyć we frakcj,oraz poruszać się. Wyglądało to celowe lecz gracza którego staranowalem był świadomy tego, gdyż sam poprosił o to by sprawdzić masę pojazdu. Mam nadzieję, że zrozumiesz moja osobę.
 6. Prosił bym o sprawdzenie kar jakie są na moim koncie Serial : 020F4C4D226268C21432335178524584
 7. Nick:WhiteTiger Staż: 1327h (3 Lata) Serial: 020F4C4D226268C21432335178524584 Nick osoby zawieszającej: @RamboPL. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran. Opis sytuacji: Więc tak zakupiłem pojazd marki Patriot. Pojechałem na mechanika Garcię sprawdzić "Masę" okazało się,że jest na maksa. Po czym Kolega mówi,że on sie rozpędzi ja również i zobaczymy czy naprawdę ma jakaś dobrą, ledwo uderzyłem. Po czym straciłem prawo jazdy na okres 2 dni. Dowody: Brak. Coś od siebie: Wiem,że to trochę głupie było,lecz ciekawość wygrała i namowa kolegi. Chciałbym przeprosić za tę całą akcję. Mogę oddać koledze kasę za naprawę pojazdu. lecz on sam mnie do tego namówił ale to nie zmienia faktu.Obiecuję,iż taka sytuacja więcej nie będzie miała miejsca.
 8. Model pojazdu: Sultan Przebieg: 7.3KP Cena: licytacja Kolor: Czerwony. Felgi: Megi(chyba) Kolor Świateł: Czerwone. Tuning: FMK, FV, UW, Rh1. Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* Zwykły Sultan..
×
×
 • Create New...