Jump to content

WhiteTiger.

Premium
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Świetny Gość!

6 Followers

About WhiteTiger.

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

372 profile views
 1. Proszę o sprawdzenie kar otrzymanych na tym serwerze.. Nick: WhiteTiger. Serial: 020F4C4D226268C21432335178524684
 2. *Ne karać * Ale tak czy siak, przyjąłeś majątek. A sprzedawanie /oddawanie /przyjmowanie majątku jest zakazane,także również złamałeś regulamin serwera.
 3. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: 020F4C4D226268C21432335178524684Staż na serwerze: 2017-10-16 19:58:03 (2lata) 343h Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 3-7h(zależy od dnia i chęci)Imię: KacperWiek: 15 (16 rocznikowo)Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Tak/NieCzy posiadasz TeamSpeak3 i Discorda?[wymagane]: Tak/NieCzy posiadasz mikrofon?[wymagane]: Tak/NieCzy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak/NieCzy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?(Jeśli tak opisz jakie): Nie, nie posiadam.Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?: Tak/NieCzy zapoznałeś się z regulaminem strażaka i jesteś gotów go przestrzegać?: Tak/Nie Coś o sobie: Mam na imię Kacper, Pochodzę z Województwa Mazowieckiego nieopodal Warszawy. Posiadam 15 lat, (Rocznik 2004). Interesuję się mechaniką oraz pojazdami ciężarowymi. Chodzę na kierunek KM. Uwielbiam akcje oraz adrenalinę. Lubię samochody ciężarowe i te z "Błyskotkami" Wiele osób mówi mi, że jak na swój wiek, jestem bardzo dojrzały emocjonalnie, i potrafię dobrze zachować się w danej sytuacji, Staram się słuchać, oraz wyciągać z tego wnioski, błędy. Wiadomo jak każdy człowiek popełniam błędy ale staram się je naprawić w jak najbardziej korzystny sposób. Zaletą moją jest nie uciekanie od kłopotów, a branie ich na "Klatę" i przyjęcia konsekwencji. Lubię sobie czasem pośmigać rowerkiem ze znajomymi, Wiele osób mówi mi, że dużo czasu poświęcam na grę, niż na rodzinę i znajomych, Staram się to poprawić. Czemu chcesz dołączyć do PSP?: Chciałbym wiele dowiedzieć się jeszcze na temat owej frakcji, nauczyć, poznać wiele więcej, niż dotychczas. Nie ukrywam zawsze gdzieś jest ta "Iskra" oraz pasja, chciałem dołożyć swoje "5 groszy" do tego aby godnie reprezentować ową frakcję. Jak wspomniałem wyżej lubię adrenalinę, oraz akcję. Poniekąd interesują się frakcją, ponieważ wyczekiwałem rekrutacji, przyglądałem się uważnie innym pracownikom frakcji. Przy robieniu RP w ostatnim czasie bardzo zainteresowało mnie owe RP, fajne momenty w których fajnie się bawiłem. Sam chciałbym być jednym z was i spróbować we frakcji swoich sił, wiedzy, umiejętności. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Chciałbym się wiele nauczyć, wyciągnąć wnioski. Jestem bardzo spokojnym chłopakiem nie pakującym się w konflikty, oraz jakieś spiny. Umiem słuchać się wyższych rang i bez problemu wykonuję takowe rozkazy. Wiadomo jak każdy interesujący się człowiek. Chciałby spróbować sił w frakcji i trochę popracować w grupie. Byłem w frakcji na mniejszych serwerach i zawsze ta mniejsza, czasami większa wiedza w danym temacie zostaje. Jak wspomniałem wyżej, jak na swój wiek jestem dojrzały emocjonalnie i psychicznie, I mam nadzieję, że poradziłbym sobie w frakcji, oraz mógłbym być jednym z waszych pracowników Państwowej Straży Pożarnej,
 4. Nick: WhiteTiger. Staż: 2 lata (283) H Serial: 020F4C4D226268C21432335178524684 Nick osoby zawieszającej: Robson002 Powód zawieszenia prawa jazdy: Troll na giełdzie Opis sytuacji: Gracz chciał sprawdzić co posiada moje buffalo, także podjechałem na giełdę w LV, wystawiłem auto rozwalone za 999 [..] po czym wysiadłem wziąłem animację /pale i pokazałem mu co posiada pojazd. Po czym tepnął się Robson002 i zabrał mi prawko, Bylo to słuszne prawko. Ale słyszałem,ze można pokazać co posiada pojazd. Miałem troszkę przerwy od serwerka, i takie drobne rzeczy się zapomina.. Dowody: No, nie posiadam.. Coś od siebie: Prosiłbym o zniesienie owej kary,albo jej skrócenie, Chciałbym w Ferrie które posiadam, zarabiać na "Cysternach".. Nie odwalam, czy taranuję itd.. Bo poprostu to jest dziecinne i mnie to nie bawi.. Ale nie chciałbym stracić 3 dni z Ferii, i mieć mniej czasu na zarabianie pieniędzy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji..
 5. Mam tszy ladka i ócze się grać hcialbym otszymac pomoc
×
×
 • Create New...