Jump to content

|MUTED|Michal_31

Player
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

About |MUTED|Michal_31

 • Rank
  CJ

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LV
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: Michal_31 Staż: 322h 39m Serial: 27E2CBA90AE3CD028873098CE2A63492 Nick osoby zawieszającej: Conversiak Powód zawieszenia prawa jazdy: taran Opis sytuacji: jakies dwaj poczontkujoncy gracze zaczeli mnie taranowac a ja bylem ałtobusem i zdenerwowalem sie i wyphnołem jednego gracza do wody. bardzo siem wtedy zdenerwowalem i temperatura ciala mi wzrosla do okolo 40 stopni farenhejta i wogule sie zdenerwowalem. Do wody: nie skacze bo nie umiem plywac Coś o sobie: jestem michal hodzem do szkoly mialem kiedys psa ale hyba bede mial drugiego lubie sport silowy hociaz nie mam zbytnio kondycii mam blond grzywke ale jestem terz lysy i mam zielone oczy. hyba starczy.
 2. Nick: Michal_31 Staż: 309h Serial: 27E2CBA90AE3CD028873098CE2A63492 Nick osoby zawieszającej: SzafraN Powód zawieszenia prawa jazdy: "Jazda po płycie lotniska SF" Opis sytuacji: Jechałem tą górką wzdłuż lot-sf, która zresztą jest ogrodzona, żeby nie wjeżdżać na płytę lotniska. Ja jechałem Blade, który jest bardzo zwrotny no i zdarzyło się tak, że na polu zielonym przebilem sobie opone(od razu przy wjeździe) no i rozpedzony byłem i w locie zatrzymałem się przy hangarze, ale odwrócony, myślę dobra reporta napisze, żeby mnie ktoś odwrócił i jak mnie odwrócił to widze, że jest wyjazd z tej płyty, to dobra jade wyjechać stamtąd żeby nie jezdzic po lotnisku bo nie jest ono od tego, ale szafran sie mnie pytal "co to jest", ja mowie blade, bo nie myslalem ze chodzi mu o potępienie mnie za jego zdaniem "specjalne jezdzenie po plycie" tylko myslalem ze jak niechcacy sie wleci to sie nic nie stanie, w koncu to wypadek, tak? po chwili zabral mi prawo jazdy, moja probe komunikacji oraz wyjasnienia sprawy, tepnął się. Dowody: Coś od siebie: Nie przepraszam, bo nie mam za co. Lecz liczę na jakąkolwiek sprawiedliwość
 3. Nick:|MUTED|FC|Michal_31Wiek:17 latSerial: 27E2CBA90AE3CD028873098CE2A63492Staż:270h 16m.Powód zmutowania :wulgarne wyswiska w strone gracza z organizacji.Krótki opis sytuacji:Gdy żartobliwe stwierdzenie zostało błędnie zinterpretowane zaczęła się kłótnia, w której moje obrazy górowały.Dowody:Mam tylko dowody w postaci niżej napisanego dialogu :P. Także to już nie w moim interesie czy ktoś w to uwierzy czy nie, nie zmuszam :)!Link do poprzedniego podania:Coś od siebie:Generalnie brak kultury i wyzwiska z mojej strony pojawiły się z powodu tego, że, nie wiem może dla innych to bycie Sebixem z bloków, ale dla mnie lojalność w organizacji oraz życzliwość i hojność dla kumpli z organizacji to zasada która jest najważniejsza. Pobieranie procentów z pożyczenia 50e na 5 minut to dla mnie chore zachowanie. Groźba wyrzucenia z organizacji, na nią była odpowiedź że "napisze na nią skargę"(która została już odrzucona)" to była jakaś pomyłka. Nie musicie mi wierzyć ale dialog wyglądał tak: bananek21:"kto na nurku" ja:"twoj stary na*ebany" ja"nie no żart, Kondziu na nurku a ja na L2" no i sie zaczela gadka ze strony bananka21 o skardze itp. Poźniej nerwy same napisały dalszą część scenariusza. Właściwie jestem typem człowieka, którego ludzie co znają, słyszą mnie czy widzą co ja pisze, nie biorą tego do siebie, ponieważ często wymyślam głupoty albo pisze tzw"łaciną". Potrafię siebie zaakceptować, a jeśli ktoś tego nie potrafi to nie dopiekam mu. Także słowa z mojej strony nie powinny paść, poniosło mnie. Z góry dzięki za lekturę . Pozdrawiam Michał!
 4. Nick: Michal_31 Staż: 263h 22m. Serial: 27E2CBA90AE3CD028873098CE2A63492 Nick osoby zawieszającej: |PSP|Qbi Powód zawieszenia prawa jazdy: Przejeżdżanie pieszego gracza na ulicy w sf. Opis sytuacji: Przejeżdżałem kolegę, z którym zresztą rozmawiałem na Discord. Była to forma żartu, bo wyciszył się i nic nie mówił, w pewnym sensie chciałem zwrócić jego uwagę. Dowody: Skoro koledzy nie wchodzą w grę, to w takim razie nie posiadam dowodów. Coś od siebie: Może i żarty ale w sumie go przejeżdżałem, także jestem świadomy, co się wydarzyło, jednocześnię proszę o chociaż skrócenie kary, ponieważ chciałbym pograć w weekend, a szczęśliwie wyszło że mam wolne w sobote i niedziele i chciałbym wreszcie pograć na luzie.
 5. Nick: IVS*Michal_31 Wiek: 17 Staż: 240h około Nick osoby zawieszającej: Robson002 Serial: 27E2CBA90AE3CD028873098CE2A63492 Powód zawieszenia licencji: Rzekome lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Skończyło mi się paliwo i wylądowałem obok autostrady LV-LS. Napisałem reporta że zabraklo mi paliwa, a QBI powiedział "po nowy". W tym samym czasie dostałem zawieszenie licencji na 4 dni i już sprawy nikt nie chciał ze mną wyjaśniać... Dowody: Mam zdjęcia rozmów, że pozwolono mi iść po nowy helikopter, jeśli tak owe będą potrzebne, prześlę. Coś od siebie: Coraz bardziej ręce mi opadają przy tych zawieszeniach licencji w moją stronę. Dlatego jedyne o co proszę to szybkie rozpatrzenie tego wniosku. Z poważaniem.
 6. Nick: IVS*Michal_31 Staż: około 225h Serial: 27E2CBA90AE3CD028873098CE2A63492 Nick osoby zawieszającej: ZIELUNINIO92 Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd. Opis sytuacji: Ping mi drastycznie wzrastał, Clovera musiałem podrzucić do SF, kierowałem się na autostradę LV-SF, na wysokości mechanika generalnie przestałem już widzieć cokolwiek, ktoś do mnie napisał, że jadę pod prąd, ja mówię żeby mówił dokładniej i chciałem coś więcej napisać, ale nie mogłem no to dobra zacząłem spamić bindami, coś tam ruszyło ale widze że prawka nie mam już na wysokości Rozkopów, o dziwo siedziałem w aucie cały czas, przynajmniej w moim odczuciu. Byłem zły na tą całą sytuację, jak również na ZIELUNINIO92, gdyż nie mogłem się bronić. Wysłałem mu na ./pm podziękowania i przesłałem 0.38gr. Generalnie nie było to potrzebne ale ciśnienie mi się podniosło, bo miałem w planach w nocy kupić jakieś auto. Dowody: Mam internet w Orange 😛 Coś od siebie: Proszę o pozytywne i w miarę szybkie rozpatrzenie zaistniałej sytuacji. Oraz oczywiście zwrot prawa jazdy kat.B. Pozdrawiam Michał!
 7. Nick: Michal_31 Wiek: 17 Staż: 206h 30m Nick osoby zawieszającej: Ukyori* Serial: 27E2CBA90AE3CD028873098CE2A63492 Powód zawieszenia licencji: Powodem było niby "Lądowanie poza lotniskiem, brak zgłoszenia" Opis sytuacji: Na autostradzie z LS do Red Country tej bocznej wzdłuż stadionu rozbiłem samolot o drzewo i zaczął dymić na czarno, straciłem kontrolę i wleciałem na drogę ale zobaczyłem że tylko silnik jest uszkodzony i mimo dymienia z samolotu wzleciałem w górę i kontynuowałem lot. Długo się tym nie nacieszyłem, bo Ukyori* zabrał mi licencję. Dowody: Nie posiadam żadnych dowodów. Coś od siebie: Pozostawię tą sytuację bez komentarza, bo na tak ową szkoda słów...
 8. Nick: Michal_31 Staż: 179h 18m Serial: 27E2CBA90AE3CD028873098CE2A63492 Nick osoby zawieszającej: Twardy. Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Jechałem pod prąd w Tierra Robada Dowody: Tak jak w opisie Coś od siebie: Sorry za jazdę pod prąd
 9. No dokładnie, to była przepychanka pomiędzy nami, nikomu innemu nie utrudnialismy gry. Potwierdzam.
 10. Ano tak, w sumie powinienem być święty i bez skazy tak jak Ty.
 11. Nick: Estadio31 Wiek: 22 lata Staż: ok. 50h o ile mnie pamięć nie myli Nick osoby zawieszającej: Nowak Serial: 27E2CBA90AE3CD028873098CE2A63492 Powód zawieszenia licencji: Nieumyslne wyladowanie w strefie "zakazanej" Opis sytuacji: Skonczylo mi sie paliwo w Dodo, w zwiazku z czym wyladowalem na posesji (strefy jakiejśtam w gta sa) aby napelnic bak. po czym kilku ludzi mnie zatrzymalo i Nowak zabral licencje pilota. Na samolotach jestem nowy wiec tak za bardzo nie ogarnialem sprawy. Dowody: Myślę, że jest to na tyle banalna sprawa że tak owe dowody będą zbędne. Coś od siebie: Tutaj pozwole wniesc cos co ulepszylo by popularnosc na serwerze. Wszelkie takie male wykroczenia jesli sa one wykonane przez osobe poczatkujaca, niech zakoncza sie na upomnieniu tylko i wylacznie, jesli osoba bedzie sie zachowywac niewlasciwie to trzeba postapic jak to wy macie tam swoje zasady. A jeśli jest to poczatkujacy to nie robmy z tego wielkiej afery tylko porzadnie upomnijmy. Zgadza sie? Mysle ze tak.
×
×
 • Create New...