Jump to content

Rockst*r

Player
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About Rockst*r

 • Rank
  CJ
 • Birthday 02/23/1997

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest możliwość odzyskania konta? Bo zależy mi na moich pieniądzach W ogóle jak z moim majątkiem? Można sprawdzić?
 2. Hmm w sumie nie podawałem nikomu hasła itd :/ A czy kogoś podejrzewam no postalkuje trochę na discordzie itd i poszukam osoby z nickiem TIMON ;/ ale tak to nie wiem (zapewniam że hasła nie podawałem, jedyna opcja jaka pozostaje to odgadnięcie hasła)
 3. Nick: Zaczne od tego że nick Timon to nie mój nick mój oficjalny nick to "AjEmBanana" Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/249171 Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 40FC7ADB4F97F7D08FCE2AB62DC92393 Staż na serwie: Emm z 200 godzin chyba mam Nick admina: Konfucjusz Powód zbanowania: "Rozdawanie majątku?" Krótki opis sytuacji: Nie wiem co się stało.. miałem włamanie na konto(sprawdzcie historie logowania czy coś żeby tego drania dopaść ) A dokładniej jakoś w czerwcu przed wakacjami postanowiłem zrobić sobie przerwę od MTA/pylife i reszty serwerów więc po prostu przestałem grać chwile potem rok szkolny się skończył i wyjechałem na długie wakacje. Dziś z chęcią do gry na PyLife i z uśmiechem na twarzy próbuje wejść na serwer nagle mnie wyrzuca z informacją o banie Dowody: https://imgur.com/XIsIE3T Link do poprzedniego podania: Nie było. Coś od siebie: Zależy mi, inaczej bym podania nie pisał z resztą to nie przez moją winę włamanie.. Z resztą jakim cudem to nie wiem miałem dość kreatywne hasło (małe i duże litery razem z cyframi pomiędzy) no ale jednak nie było dośc wystarczające jeśli mnie odbanujecie o co bardzo proszę to ustawie sobie takie hasło że już nikt nigdy się nie włamie proszę.
 4. Nick:AjEmbananaWiek:16Serial:40FC7ADB4F97F7D08FCE2AB62DC92393Staż:90h okołoPowód zmutowania : "Rozmowy na ATC"Krótki opis sytuacji: Trzy osoby pisały na ATC pisalem ze to chat nie od tego i ze raporty wysle i nagle muteDowody: Nie mamLink do poprzedniego podania:Coś od siebie: Ten mute jest niesłuszny z tego powodu gdyz iż ponieważ nie rozmawiałem na ATC. Napisałem tylko żeby z rozmowami PV przeszli na inny chat, nie posłuchali i nadal pisali więc zreportowalem i napisałem ze zreportowałem ich i nagle dostałem mute.
 5. Nick: AjEmBanana Wiek: 14 Staż: 70h Nick osoby zawieszającej: Valdrigar Serial: 40FC7ADB4F97F7D08FCE2AB62DC92393 Powód zawieszenia licencji: Wyladowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Ladowalem na lotnisku LS i wyskoczylem z samolotu gdy juz praktycznie zahamował ale nie pomyslalem ze moze wyskoczyc z rampy :/ i wpadł na parking przy lotnisku Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Rozumiem że słusznie zostałem ukarany ale bardzo potrzebuje oddania tej licencji poniewaz niewiele mi brakuje do l2 :( i mi zależy na tym :/ żałuje ze nie zahamowalem ale człowiek uczy sie na błedach i ja wlasnie popelnilem blad ktorego juz wiecej nie popelnie :) lub zglosze na ATC i Raportcie ;) Mam nadzieje ze oddasz licencje ;)
 6. Nick: |PSYCHO|*ABG Wiek: 15 Staż: 60h ponad Nick osoby zawieszającej: FrostDaen Serial: 40FC7ADB4F97F7D08FCE2AB62DC92393 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem (awaryjne lądowanie to było) Opis sytuacji: Gdy leciałem po punkt który znajdował sie nad Los Santos przy ktoryms z wieżowców (leciałem l1) uderzyłem w tekstury które mi się nie załadowały i rozbiłem sie przed lotniskiem bo nie mogłem unieść samolotu. I gdy napisałem FrostDaen'owi że poinformowałem o tym ATC to zabrał mi licencje na 3 dni. Dowody: Dowodów nie mam Coś od siebie: Mam nadzieje że odzyskam licencje ponieważ została zabrana bez powodu i dacie ostrzeżenie temu moderatorowi lub cokolwiek innego ale żeby nie karał za to że nie miałem jak panować nad samolotem ponieważ miałem zepsute skrzydło
 7. Nick: |PSYCHO| Serial: 40FC7ADB4F97F7D08FCE2AB62DC92393 Staż na serwie: Poprawiam * 54 godziny * Nick admina: caRL23* Powód zbanowania: Ponieważ obraziłem administratora .. (pisze że to ja obraziłem bo w wersje z kolega nikt nie uwierzyl chociaz to była szczera prawda ) Krótki opis sytuacji: Wkurzył mnie administrator i wtedy go obraziłem :/ Dowody: Nie ma świadków Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem że źle zrobiłem obrażając tego administratora szczerze nie wiem dlaczego to zrobiłem :/ Ale teraz żałuje tego ponieważ mam bana aż do 2020 a mam wiele ciekawych rzeczy na waszym serwerze i mam nadzieje że wezmiecie te podanie pod uwage i dacie mi druga szanse
 8. Nick: |PSYCHO| Serial:40FC7ADB4F97F7D08FCE2AB62DC92393 Staż na serwie: Nie pamiętam ponieważ mam bana Nick admina: caRL21* Powód zbanowania: Za reklame i CBK wobec administracji Krótki opis sytuacji:Pewnego dnia gralem z kolega ktory siedzial obok mnie i poszedlem odebrac pizze, a moj kolega za ten czas gdy mnie nie bylo przy komputerze zaczal obrazac administracje oraz reklamowac inne serwery.. ;( Dowody: Dałem SS consoli Link do poprzedniego podania: Zostało usuniete poniewaz nadałem zły temat, a tak poza tym to to jest moje chyba pierwsza poprawne podanie. Coś od siebie: Zalezy mi bardzo na unbanie poniewaz bardzo lubie wasz serwer nie pisze tego po to aby sie "podlizac" ale takie sa fakty mam nadzieje ze wezmiecie moje podanie pod uwage. Pozdrawiam miłego dnia C:
 9. Nick: |PSYCHO| Serial: 40FC7ADB4F97F7D08FCE2AB62DC92393 Staż na serwie: Nie pamiętam bo mam już bana ponad rok Nick admina: caRL21*. Powód zbanowania: Za reklame i obrażani ale to z takiego powodu że kolega ktory był u mnie zaczal obrazac administracje a ja za ten czas odpieralem pizze tak wiem dziwna sytuacja Krótki opis sytuacji: Pewnego dnia gdy grałem z kolega na waszym serwerze (on siedzial obok mnie) przyszla pizza i poszedlem ja odebrac ale kolega chcial chyba sobie pozartowac i wyzywal i reklamowal inne serwery i przez to ja ucierpialem Dowody: Nie mam dowodów ale naprawd zależy mi na tym unbanie bo wasz serwer jest/był moim ulubionym i znajac zycie gdy dacie mi unbana znow bede cale dnie spedzal tylko na nim Link do poprzedniego podania: To jest moje pierwsze podanie Coś od siebie: Zależy mi na unbanie ponieważ uwielbiałem wasz serwer i nadal uwielbiam nie pisze tego po to aby sie "podlizac" tylko taka jest prawda mam nadzieje ze wezmiecie moje podanie pod uwage i dacie mi szanse chociaz to nie przezemnie ten ban ale naprawde bardzo mi zalezy na tym unbanie.. Pozdrawiam Administracje jak i graczy PyLife, miłego dnia.
×
×
 • Create New...