Jump to content

|A-IDSA|Kamildragon

Player
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About |A-IDSA|Kamildragon

 • Rank
  CJ
 • Birthday 08/20/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Londyn

Recent Profile Visitors

371 profile views
 1. Nick: |A-IDSA|Kamildragon Staż: ok. 3lata Serial: FB5510AB1CA64DDA7E92AD47A1D41D62 Nick osoby zawieszającej: Matu. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran PSP na sygnałach Opis sytuacji: kierowcom straży był admin. Ja nie miałem włączone dźwięku w mta wiec nie wiedziałem i nie widziałem kto jechał, jadę sb powoli na drugi pas a tam wielkie bum. Nie jest to tylko moja wina z tego iż to on mnie staranował a ja mu wyjechałem ale naprawdę nie widziałem jak jedzie. No i nwm czy uważa się wyższą rangę od gracza ale ja matu nie zrobiłem tego celowo i nie wyjechałem ci specjalnie. Dowody: ---- Coś od siebie: Jak pisałem nie zrobiłem tego celowo. Ale wina leży po obu stronach bo mogłeś mnie ominąć skoro mnie widziałeś- ale nieważne stało się stało. Powiem ze przykro mi i jeśli chcesz (chociaż ty we mnie uderzyłeś) mg ci dać za naprawę. Przepraszam ,to się więcej nie powtórzy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji.
 2. Nick: |lDSA|Kamildragon Staż: 2.5lata Serial: FB5510AB1CA64DDA7E92AD47A1D41D62 Nick osoby zawieszającej: ZIELUNINIO92 Powód nałożenia kary: Wchodzenie na czyjeś stanowisko i demontaż/montaż części dla kolegi Opis sytuacji: Jestem w org w inspekcji drogowej ruchu i z kolega chcieliśmy zamontować felgi do samochodu org a ze nie mieliśmy czasu to szybko zamontowaliśmy felgi i pojechaliśmy (ale powiedzieliśmy do tunera ze tylko chwilka na montaż części chcemy ) Dowody: --- Coś od siebie: No nic się nie stało ze mu stano zajęliśmy na jakieś 2 min. Wiem tak nie można i żałuje tego co zrobiłem ale naprawdę powiedzieliśmy mu ze ma chwilkę poczekać . przepraszam :(( Link do poprzedniej apelacji: ---
 3. Nick:|TUNE-LS|kamildragon Wiek:16Serial:FB5510AB1CA64DDA7E92AD47A1D41D62Staż:ok.2.5lataPowód zmutowania :za pytanie się czy ktoś ma na sell premium na /vKrótki opis sytuacji:kończy mi się prawie premium i chciałem się zapytać czy ktoś ma na sell i po 1min dostałem mute.Dowody:-----Link do poprzedniego podania:-----Coś od siebie:zapomniałem o tym ze na czacie premium nie wolno pisać rzeczy typu pytanie się czy ktoś ma na sell premium. Przepraszam i to się nigdy nie powtórzy. Zrozumiałem jeszcze ze dobrze zrobił ze napisał report za ogłoszenie daje na /v
 4. Nick:|TUNE-LS|kamildragonWiek:16Serial:FB5510AB1CA64DDA7E92AD47A1D41D62Staż:ok.2.5lataPowód zmutowania :za pytanie się czy ktoś ma na sell premium na /vKrótki opis sytuacji:kończy mi się prawie premium i chciałem się zapytać czy ktoś ma na sell i po 1min dostałem mute.Dowody:-----Link do poprzedniego podania:-----Coś od siebie:zapomniałem o tym ze na czacie premium nie wolno pisać rzeczy typu pytanie się czy ktoś ma na sell premium. Przepraszam i to się nigdy nie powtórzy. Zrozumiałem jeszcze ze dobrze zrobił ze napisał report za ogłoszenie daje na /v (napisane jest inaczej)
 5. Nick:|TUNE-LS|kamildragonWiek:16Serial:FB5510AB1CA64DDA7E92AD47A1D41D62Staż:ok.2.5lataPowód zmutowania :za pytanie się czy ktoś ma na sell premium na /vKrótki opis sytuacji:kończy mi się prawie premium i chciałem się zapytać czy ktoś ma na sell i przyczepił się taki konfident (już nie chce jego nicku pisać) i po 1min dostałem mute.Dowody:-----Link do poprzedniego podania:-----Coś od siebie:zapomniałem o tym ze na czacie premium nie wolno pisać rzeczy typu pytanie się czy ktoś ma na sell premium. Przepraszam i to się nigdy nie powtórzy.
 6. Nick: kamildragon zmutowany przez Break.Wiek: 16Serial: FB5510AB1CA64DDA7E92AD47A1D41D62Staż: 1.5rokuPowód zmutowania : CBK w stosunku do moderatoraKrótki opis sytuacji: byłem na giełdzie i zaparkowałem nie na parkingu tylko obok i stałem na tym aucie...wtedy zjawił się supporter i zabrał mi to auto do przechowalni no i się zdenerwoałem i napisałem co ty zrobiłeś i od tamtej chwili wszystko się wydarzyło (cbk)Dowody: nie posiadamLink do poprzedniego podania: -----Coś od siebie: przepraszam nie chciałem po prostu się zdenerwowałem no i tak wyszło... to się już nigdy nie powtórzy :))
 7. 6 Sierpień Nick: kamildragon Wiek: 16 Staż: 1.5roku Nick osoby zawieszającej: Lechu Serial: FB5510AB1CA64DDA7E92AD47A1D41D62 Powód zawieszenia licencji: lądowanie na ulicy Opis sytuacji: zaczynałem grać po długiej przerwie i nie widziałem ze trzeba rep napisać na sb za lądowanie…..to nie było nawet lądowanie tylko Bugi były i mi blok wyskoczył i samolot spadł na ulice i się cały palił Dowody: nie mam Coś od siebie: teraz już wiem ze trzeba na siebie report pisać kiedy się ląduje na ulicy....przepraszam i ta sytuacja się więcej nie powtórzy.... proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy i szybkiego unbana. chciałem jeszcze dodać ze chce dzisiaj odzyskać licencje ponieważ robię l2 i mam mało czasu (5h w 3dni). :((
 8. nie widze go na serwie tego gościa któremu mam oddac 109e. jak napisze do mnie to mu oddam bo chyba się nazywa thegame czy cos takiego weź podaj jego nick albo ci dam to 109e a ty mu przekażesz ok?
 9. Nick: kamildragon Serial: : FB5510AB1CA64DDA7E92AD47A1D41D62 Staż na serwie: około 2 lat Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: dostałem zbanowany przez nieoddanie kasy graczowi na mechu Krótki opis sytuacji: byłem na mechaniku nie zauważyłem ze ktoś mi dał przypadkowo kasę ,bo dużo było akurat ludzi którym naprawiałem auta. Dowody: Nie mam dowodów Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Ten gracz mi pisał później ze mam mu oddać ale ja to ignorowałem. Bardzo przepraszam i to się więcej nie powtórzy. Oddam mu to 109e i jeszcze raz przepraszam. Chce gracz dalej na serwerze i bardzo mi na tym zależy.
 10. przepraszam, że taranowałem holownikiem (bardzo żałuję) już nie będę tak robił wiem ze wylądowałem poza lotniskiem samolotem dodo i zapomniałem się zgłosić nie miałem paliwa i rozwalił mi się silnik
×
×
 • Create New...