Skocz do zawartości

Break.

Moderator
 • Zawartość

  2282
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Break. w Rankingu w dniu 30 Lipiec

Break. posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

1990 Świetny Gość!

O Break.

 • Tytuł
  Claude Speed
 • Urodziny 06.09.2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  Lotnictwo, pobocznie pożarnictwo

Konto w grze

 • Frakcja
  Straż Miejska LS
 • Ranga frakcyjna
  Urzędówka

Ostatnie wizyty

5376 wyświetleń profilu
 1. Break.

  Rozporządzenia funkcyjne

  Rozporządzenie funkcyjne 121/2018 z dnia 18 września w sprawie nadania kar dyscyplinarnych. Dowódca Roty Skramb zostaje zwolniony dyscyplinarnie z powodu uzyskania 3 ostrzeżeń.
 2. Skoro otrzymałeś mandat (czy tam twój brat był winowajcą) wiedziałeś, że nie wolno jeździć pod prąd, w takim układzie karę odczekasz w całości.
 3. Break.

  Prośba o oddanie prawa jazdy ukarany przez Break.

  Dobrze trzymam za słowo i odwieszam.
 4. Trzymam za słowo i karę odwieszam.
 5. Break.

  [ZABAWA] Bądź szczery, powiedz prawdę!

  Spotify SAMC czy SMSA
 6. W takich sytuacjach należy coś napisać raport na siebie o treści rozbiłem się. Mam nadzieję, że ta kara Ciebie nauczy tego, dlatego odczekasz ją.
 7. Czy jesteś mi w stanie obiecać, że nie będziesz jeździć pod prąd?
 8. Wybrałeś świadomie tę trasę. Kara zostaje.
 9. Break.

  Prośba o oddanie prawa jazdy ukarany przez Break.

  Czy zoobowiązujesz się do nie jeżdżenia pod prąd?
 10. W twoim wypadku było to celowa jazda pod prąd aby ominąć wypadek. Na ten moment kara zostaje
 11. Break.

  Prośba o zwrot licencji Pilota

  Nieprawidłowa nazwa tematu. Zamykam
 12. Z przyjemnością otwieramy kolejną rekrutację do Sądu Federalnego San Andreas! Czym jest Sąd Federalny San Andreas? Sąd Federalny San Andreas jest grupą w której jest dobrze wyszkolona oraz wyselekcjonowana ekipa, która zajmuje się odgrywaniem Role Play w sądzie np. Rozprawa sądowa. Naszym celem i zadaniem jest dbanie o rozwój role play na serwerze, wprowadzenie czegoś nowego oraz rozpatrywanie wniosków złożonych przez graczy. W naszych szeregach panuje miła atmosfera oraz można liczyć na pomoc innych.
 13. Z przyjemnością otwieramy kolejną rekrutację do Sądu Federalnego San Andreas! Czym jest Sąd Federalny San Andreas? Sąd Federalny San Andreas jest grupą w której jest dobrze wyszkolona oraz wyselekcjonowana ekipa, która zajmuje się odgrywaniem Role Play w sądzie np. Rozprawa sądowa. Naszym celem i zadaniem jest dbanie o rozwój role play na serwerze, wprowadzenie czegoś nowego oraz rozpatrywanie wniosków złożonych przez graczy. W naszych szeregach panuje miła atmosfera oraz można liczyć na pomoc innych. Wasza praca jest także odpłatna. Gdy ktoś z grupy zrobi rozprawę otrzymuje wynagrodzenie w postaci gotówki na serwerze. Aby do nas dołączyć nie musisz opuszczać swojej organizacji, frakcji bądź innej grupy w której jesteś. Jak przebiega proces rekrutacyjny? Gracze, którym uda przejść się proces rekrutacyjny zostaną włączeni do wewnętrznego systemu, odbędą szkolenia, tak aby każdy potrafił wykonywać swoje zadanie. W procesie rekrutacyjnym pod uwagę brana jest ortografia, interpunkcja, staż na serwerze oraz czystość i poprawność językowa. Nie patrzymy na to kto i w jakiej jest organizacji oraz jaką ilość reputacji posiadasz. Po wynikach będą prowadzone krótkie szkolenia podczas których będziecie się uczyć podstaw RP na rozprawie. Na sam koniec będziecie mieli okazje wykazać się i pokazać czego dotychczas nauczyliście się na egzaminie kończącym akademie. Po ukończeniu akademii pozostaniecie na obecnej randze i będziecie pełnicie ją wykonując rozpraw sądowe. Wspomnij o KRSie aby zwiększyć swoje szanse. Jaką rolę będziecie pełnić w sądzie? Po wynikach odbędzie się spotkanie organizacyjne na którym odbędzie się rozdanie haseł oraz dodanie do panelu na rangę Aplikanta. Po odbyciu wszystkich szkoleń jak i zdaniu egzaminów zostaniecie awansowani na rangę Protokolanta lub zostaniecie przeniesieni na inne rangi! Wzór poniżej: Powodzenia w rekrutacji. Życzy Zarząd Sądu Federalnego.
 14. Break.

  Rozporządzenia funkcyjne

  Rozporządzenie funkcyjne 118/2018 z dnia 16 września w sprawie nadania stopni funkcyjnych i zmian w stanie osobowym. Strażak Bruti poprzez pozytywny wynik egzaminu kończącego akademię wstępuje w szeregi OSP oraz zostaje awansowany na stopień Starszy strażak. Strażak Viciu poprzez pozytywny wynik egzaminu kończącego akademię wstępuje w szeregi OSP oraz zostaje awansowany na stopień Starszy strażak. Strażak FrostDean poprzez pozytywny wynik egzaminu kończącego akademię wstępuje w szeregi OSP oraz zostaje awansowany na stopień Starszy strażak. Strażak ovver poprzez pozytywny wynik egzaminu kończącego akademię wstępuje w szeregi OSP oraz zostaje awansowany na stopień Starszy strażak. Strażak z3usek poprzez pozytywny wynik egzaminu kończącego akademię wstępuje w szeregi OSP oraz zostaje awansowany na stopień Starszy strażak. Strażak return poprzez pozytywny wynik egzaminu kończącego akademię wstępuje w szeregi OSP oraz zostaje awansowany na stopień Starszy strażak. Strażak KindziaX poprzez pozytywny wynik egzaminu kończącego akademię wstępuje w szeregi OSP oraz zostaje awansowana na stopień Starszy strażak. Strażak Aniaa* poprzez pozytywny wynik egzaminu kończącego akademię wstępuje w szeregi OSP oraz zostaje awansowana na stopień Starszy strażak. Strażak Rocket poprzez pozytywny wynik egzaminu kończącego akademię wstępuje w szeregi OSP oraz zostaje awansowany na stopień Starszy strażak. Strażak bayu z powodu negatywnego wyniku egzaminu nie przechodzi procesu rekrutacyjnego OSP. Strażak AudiB480* z powodu negatywnego wyniku egzaminu nie przechodzi procesu rekrutacyjnego OSP. Strażak xMyszaq z powodu negatywnego wyniku egzaminu nie przechodzi procesu rekrutacyjnego OSP. Strażak Franser z powodu negatywnego wyniku egzaminu nie przechodzi procesu rekrutacyjnego OSP. Strażak CHUDY z powodu negatywnego wyniku egzaminu nie przechodzi procesu rekrutacyjnego OSP. Strażak Rak$osiek z powodu negatywnego wyniku egzaminu nie przechodzi procesu rekrutacyjnego OSP. Strażak Cejuu z powodu negatywnego wyniku egzaminu nie przechodzi procesu rekrutacyjnego OSP. Strażak Undi* nie podszedł do egzaminu końcowego tym samym nie przechodzi procesu rekrutacyjnego OSP. Strażak Vakos142 nie podszedł do egzaminu końcowego tym samym nie przechodzi procesu rekrutacyjnego OSP. Strażak BarteK* nie podszedł do egzaminu końcowego tym samym nie przechodzi procesu rekrutacyjnego OSP. Strażak Szark zostaje wydalony dyscyplinarnie z powodu otrzymania zakazu prowadzenia pojazdów. Strażak CesarzRichard rezygnuje z akademii. Strażak Wexter rezygnuje z akademii. Strażak PatrykosOfficial rezygnuje z akademii. Starszy Strażak Czapens w związku z dużą aktywnością zostaje awansowany na stopień Dowódcy Roty. Dowódca Roty R3k7 w związku z dużą aktywnością zostaje awansowany na stopień Pomocnika Dowódcy Sekcji. Pomocnik Dowódcy Sekcji Kebsiaa w związku z dużą aktywnością zostaje awansowana na stopień Dowódca Sekcji. Dowódca Roty xAsek odchodzi z grupy na własne życzenie.
×