Skocz do zawartości

Sklep z kodami zostały uruchomiony. Zakupione kody można wykorzystywać we wszystkich formularzach w grze.

KabaT.

Premium
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Dobra

2 obserwujących

O KabaT.

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 09.09.2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Piła

Ostatnie wizyty

350 wyświetleń profilu
 1. KabaT.

  Konkurs na najlepszą rymowankę

  to ja miałem wygrać xd
 2. KabaT.

  Majówka z Play Your Life

  Oby na niedziele ban minął!
 3. KabaT.

  KabaT* zbanowany przez Maga

  Tak, zgadzam się i przepraszam
 4. Nick: KabaT* Serial: A0B9810F201F12C7E7359B3C7DBE6D52 Staż na serwerze: 7 miesięcy (543h 35min) Nick admina : Maga Powód zbanowania: CBK Krótki opis sytuacji: Poniosły mnie emocje i na czacie org. napisałem to za co zostałem zbanowany Dowody: dowodów nie mam ale przepraszam i obiecuje ze to się już nigdy nie powtórzy Link do poprzedniego podania: to jest pierwsze podanie w tej sprawie Coś od siebie: Bardzo przepraszam za moje zachowanie, poniosły mnie emocje i napisałem to co napisałem. Każdy raczej był w szoku ze Bartt opuszcza K69 ponieważ najlepiej prowadził swoje audycje. Lubię grać na tym serwerze i mam nadzieję ze sprawa zostanie rozpatrzona pomyślnie. Chciałbym jeszcze raz bardzo przeprosić i obiecuje ze więcej się to nie powtórzy. Pozdrawiam!
 5. KabaT.

  Spring Party w klubie SF

  Pozdrawiam z kolejki
 6. KabaT.

  Konkurs na najlepszą rymowankę

  Serwer pajlajf, Serwer pajlajf , Gdy tam wejdziesz, To masz hajlajf
 7. KabaT.

  Zdjecia z reala :D

  Dzięki za nominacje! @|HDT|sportowykabanos and @|HDT|BarttVanCrazy Nominuję: @Attenzione*
 8. Nick: MrCiasteczko92 Serial: A0B9810F201F12C7E7359B3C7DBE6D52 Staż na serwerze: 3 miesiące (144H) Nick admina: Pawlo613 Powód: bugowanie klawiszy na kutrze celem afk Opis sytuacji: Bugowałem klawisze na kutrze celem zarobku podczas którego nie było mnie przy komputerze. Dowody: Nie mam dowodów na swoją nie winność ponieważ faktycznie to zrobiłem. Link do poprzedniego podania: Cos od sb: faktycznie zbugowałem klawisze aby zarabiać kiedy nie ma mnie przy komputerze. Nie wiedziałem ze mogę dostać za to bana ponieważ kiedyś tez to robiłem i nic się nie działo. Przyznaje się do popełnionego błędu i obiecuje ze to się nigdy nie powtórzy. Chciałbym prosić o skrócenie kary ponieważ bardzo lubię tu grać, a teraz mam mnóstwo wolnego czasu. Przyznaje się do błędu i mam nadzieję ze sprawa zostanie pozytywnie rozpatrzona. Dzięki za poświęcony czas.
 9. KabaT.

  Odbanowanie

  Nick: MrCiasteczko92 Serial: A0B9810F201F12C7E7359B3C7DBE6D52 Staż na serwerze: 3 miesiące (144h) Nick admina: Pawlo613 Powód: bugowanie klawiszy na kutrze celem afk Opis sytuacji: Bugowałem klawisze na kutrze celem zarobku podczas którego nie było mnie przy komputerze. Dowody: nie mam dowodów na swoją nie winność ponieważ faktycznie to zrobiłem Cos od sb: faktycznie zbugowałem klawisze aby zarabiać kiedy nie ma mnie przy komputerze. Nie wiedziałem ze mogę dostać za to bana ponieważ kiedyś tez to robiłem i nic się nie działo. Przyznaje się do popełnionego błędu i obiecuje ze to się nigdy nie powtórzy. Chciałbym prosić o skrócenie kary ponieważ bardzo lubię tu grać, a teraz mam mnóstwo wolnego czasu. Przyznaje się do bdu i mam nadzieję ze sprawa zostanie pozytywnie rozpatrzona. Dzięki za poświęcony czas.
×