Jump to content

Ezekiel

Player
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Ezekiel

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: |Mech-SF|CoM|Si7ver12 Serial: 8E86E6D3CE99A48AD37D339814615E42 Staż na serwerze: Moje konto istnieje 4 lata a grałem łącznie 206h 38m Nick admina który dał mi bana : times Powód Zbanowania: brak zwrotu pożyczonych pieniędzy Krótki opis sytuacji: Umówiłem się z kolesiem że w 1 dzień dam mu 5k euro a na drugi dzień 2,5k zapomniałem o tym oraz nie zapłaciłem tych 2,5k. Dowody: brak nie robiłem żadnych screen shotów ani nie byłem z nikim znajomym kto mógł by to potwierdzić Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Nie planowałem tego i nie chciałem nic złego, ponieważ o tym zapomniałem nie dałem mu tych 2,5k proszę was bardzo o UB. Obiecuje gdy dostane to UB to oddam mu te 2,5 gdy je zarobie od razu to prześlę. Napiszę jeszcze że 1 podanie admin zobaczył ale napisał że jak chce UB to mam mu oddać pieniądze ale jak mam mu oddać bez UB
 2. Nick: |Mech-SF|CoM|Si7ver12 Serial: 8E86E6D3CE99A48AD37D339814615E42 Staż na serwerze: Moje konto istnieje 4 lata a grałem łącznie 206h 38m Nick admina który dał mi bana : times Powód Zbanowania: brak zwrotu pożyczonych pieniędzy Krótki opis sytuacji: Na giełdzie w Las Venturas kupiłem auto od pewnego typka nie pamiętam jego nicku ale umówiłem się z nim że będę mu dawał pieniądze na raty. Na następny dzień chciałem przelać mu 1000 euro ale nie mogłem wejść na serwer ponieważ byłem zbanowany za powód podany powyżej. Dowody: brak nie robiłem żadnych screen shotów ani nie byłem z nikim znajomym kto mógł by to potwierdzić Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Witam nazywam się Kacper i nie mam najlepszego sprzętu do grania, a ten serwer był moim ulubionym i to jedyna gra która pójdzie na ultra ustawieniach i bardzo ją lubię. Nie zamierzam kupować nowego komputera ponieważ za 2 lata kończę moją szkołę i chciałbym zbierać na jakiś skuter lub motor aby w przyszłości móc jakoś dojechać do szkoły bo w mojej wsi nie ma autobusów do miasta a mój tata jest piekarzem i pracuje w nocy więc bardzo by mi zależało na tym żeby dostać unbana. Myślę że nie przeszkadza to że bana dostałem dnia 30.04.2015 bardzo długo zwlekałem ponieważ nie wiedziałem że jest taka opcja jak podanie o unbana. Proszę was kochani administratorzy rozpatrzcie moje podanie pozytywnie i dajcie tego unbanika. Bardzo bym prosił o szybką odpowiedź. Kacper.
 3. Nick: |Mech-SF|CoM|Si7ver12 Serial: 8E86E6D3CE99A48AD37D339814615E42 Staż na serwerze: Moje konto istnieje 4 lata a grałem łącznie 206h 38m Nick admina który dał mi bana : times Powód Zbanowania: brak zwrotu pożyczonych pieniędzy Krótki opis sytuacji: Na giełdzie w Las Venturas kupiłem auto od pewnego typka nie pamiętam jego nicku ale umówiłem się z nim że będę mu dawał pieniądze na raty. Na następny dzień chciałem przelać mu 1000 euro ale nie mogłem wejść na serwer ponieważ byłem zbanowany za powód podany powyżej. Dowody: brak nie robiłem żadnych screen shotów ani nie byłem z nikim znajomym kto mógł by to potwierdzić Link do poprzedniego podania: To jest moje pierwsze Coś od siebie: Witam nazywam się Kacper i nie mam najlepszego sprzętu do grania, a ten serwer był moim ulubionym i to jedyna gra która pójdzie na ultra ustawieniach i bardzo ją lubię. Nie zamierzam kupować nowego komputera ponieważ za 2 lata kończę moją szkołę i chciałbym zbierać na jakiś skuter lub motor aby w przyszłości móc jakoś dojechać do szkoły bo w mojej wsi nie ma autobusów do miasta a mój tata jest piekarzem i pracuje w nocy więc bardzo by mi zależało na tym żeby dostać unbana. Myślę że nie przeszkadza to że bana dostałem dnia 30.04.2015 bardzo długo zwlekałem ponieważ nie wiedziałem że jest taka opcja jak podanie o unbana. Proszę was kochani administratorzy rozpatrzcie moje podanie pozytywnie i dajcie tego unbanika. Bardzo bym prosił o szybką odpowiedź. Kacper.
×
×
 • Create New...