Jump to content

|SELL.SENT|Soltys.

Premium
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Świetny Gość!

4 Followers

About |SELL.SENT|Soltys.

 • Rank
  Frank Tenpenny

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Dno oceanu Bałtyckiego
 • Zainteresowania
  Sąsiadka z naprzeciwka.

Recent Profile Visitors

1632 profile views
 1. Chciałem cię tylko uświadomić bo po 230k to ew. Z MK1, a poza tym to że ci to uświadomiłem nie jest powodem do wyzywania mnie i nie mowa o lekkich słowach, a jeszcze potem gadanie że jestem idiota i kłamcą do mojego ziomka...
 2. Data i godzina zdarzenia: 23 Kwietnia, ok. 13:30 Nick/pasek: Soltys. Nick/pasek oskarżonej osoby: Kacper. Mój serial: 320E003D726BDBC8C9551696DBE834B3 Opis: Gdy napisałem graczowi, że przepłacił za auto i trochę go wyśmiałem gracz odpowiedział mi w taki sposób, że mnie to trochę uraziło bo to nie był powód do takich tekstów. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/MYuw2Xn Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 Mute
 3. Nick: Soltys. Staż: Ponad 3 lata. Serial: 320E003D726BDBC8C9551696DBE834B3 Nick osoby zawieszającej: |PSP|Simpel Powód zawieszenia prawa jazdy: taranowanie graczy Opis sytuacji: Na początku staranowałem gracza, po czym po prostu odjechałem, bo był w sweeperze i uznałem, że nie będę musiał mu płacić. Pojechałem potem obok rozpędzić się i oddać skok na rampie obok starej bazy MC, po tym uznałem, że skoczę jeszcze raz i gdy się rozpędzałem zbyt późno zobaczyłem staranowanego wcześniej przeze mnie gracza, który stał po prostu na środku ulicy, gdy próbowałem wyhamować ogranicznikiem on nie zadziałał bo byłem wtedy w powietrzu, nie dałem rady go ominąć i wjechałem w niego, po czym dostałem karę. Dowody: - Coś od siebie: Przyznaje się do zaistniałej sytuacji, przepraszam i proszę o skrócenie kary.
 4. Istnieje jakiś temat gdzie są zebrane wszystkie paski grup i frakcji? Bo wydaje mi się, że kiedyś taki widziałem a teraz nie mogę znaleźć.

  1. |SMSA|Princessa*

   |SMSA|Princessa*

   Tutaj masz paski frakcji ;)  

    

   Paski grup nie wiem czy są publicznie dodane 

 5. Model pojazdu: Sentinel Przebieg: 600km (może trochę wzrosnąć) Cena: cw: 150k mp: 5k kt: 215k do nego Kolor: biały Felgi: ahab Kolor Świateł: przepalone Tuning: - Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/mQEY6Vd
 6. Wiek: 15 lat Staż na serwerze: Ponad 3 lata Nick na serwerze: Soltys. Imię: Mikołaj Twój pasek ze strony pylife.panel.pl: Serial: 320E003D726BDBC8C9551696DBE834B3 Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Byłem karany za moją bezmyślną jazdę i głupie odzywki, 7 razy zostało mi zabrane prawo jazdy i 2 razy dostałem mute. Nigdy nie dostałem bana. Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: Od 2 do 6 godzin. Opisz krótko siebie i swój charakter: Jak już powyżej napisałem, mam na imię Mikołaj, jestem nastolatkiem z województwa Mazowieckiego. Na co dzień uczęszczam do 3 klasy gimnazjum. W wolnym czasie uprawiam moją ulubioną dyscyplinę sportową jaką jest MTB Stunt, a gdy nie mam ochoty wyjść na dwór majsterkuje przy moim komputerze. Moimi zainteresowaniami są informatyka, gry komputerowe, technologia głównie związana z komputerami i telefonami, rolnictwo i wyżej wymieniony MTB Stunt. Jestem przyjacielski, umiem podporządkować się rozkazom wyższej rangi. Czy miałeś kiedyś styczność z grupą o podobnym charakterze?: Tak, jestem aktualnie w akademii teatru. Twój pomysł na akcje(Opisz): Akcja polegałaby na tym, że szef organizacji narkotykowej, która głównie zajmuje się własną produkcją marihuany, rekrutuje nowego dilera. O wszystkim dowiaduje się narzeczona niedoszłego dilera, podsłuchując rozmowę telefoniczną, gdzie dowiaduje się w jakim miejscu i kiedy mają się spotkać, po czym informuje o tym policję, bo nie chce aby jej narzeczony wpadł w takie towarzystwo. Gdy szef spotyka się z kandydatem podjechałby tam zamaskowany policjant i podsłuchałby rozmowę, z której wywnioskuje, że obaj chcą udać się na plantację. Gdy oni ruszą policjant pojedzie za nimi, aż zlokalizuje plantację, policjant wzywa wtedy inne jednostki i wchodzą na teren plantacji. Szef i obecni pracownicy plantacji byli uzbrojeni więc doszło do strzelaniny. Policjanci dzięki swoim umiejętnościom obezwładnili wszystkich, po czym zabrali na przesłuchania. Niedoszły diler po przesłuchaniach został zatrzymany razem z szefem organizacji, po pewnym czasie odbywa się rozprawa sądowa, na której szef dostał wyrok 20 lat, za produkcje, handel, postrzelenie i różne inne występki z przeszłości, a drugi mężczyzna został uniewinniony, ponieważ nie zrobił nic co jest karalne. (W pewnym momencie inni pracownicy plantacji zostali pominięci, ponieważ w dalszej części akcji nie byli oni istotni.) Dlaczego ty?: W mojej opinii zasługuję na miejsce w tej grupie, ponieważ umiem dobrze odegrać RP, o czym świadczy osiągnięcie na moim profilu, jednak akcje rp na poziomie amatorskim to za mało i chcę nauczyć się więcej. Posiadam dużo czasu na szkolenia i uczenie się we własnym zakresie, więc gdy dostane szansę nie zmarnuje waszego czasu. Oceń swoje umiejętności odgrywania RP w skali 1/10: 9/10 Wspominam o SPAS 12 Z poważaniem i pozdrawiam, Soltys.
 7. A może coś w stylu steelseries? I ile takie przyjemności u ciebie hamleyu kochany kosztują?
 8. Z tym yyy to wiem, bo mi też to strasznie przeszkadzało jak oglądałem xD, ale nagrywałem tak se na żywioł i nawet wcześniej nie myślałem co miałem powiedzieć xD.
 9. Siemka, mam dziś do zaprezentowania sposób na wbijanie km na taxo w chyba najszybszy sposób, którego nie widziałem jeszcze na yt i właśnie dlatego postanowiłem się z wami nim podzielić. Zapraszam do ocenki
 10. Jeżeli chcesz wbić poziom na taxo, a nie znasz najlepszej metody, to mam nadzieję, że pomogę. [KOM]

  1. Show previous comments  4 more
  2. hemik*

   hemik*

   DZIĘKUJE TERAZ NA 100% WBIJE 5LVL

  3. |SELL.SENT|Soltys.

   |SELL.SENT|Soltys.

   @hemik* nie dziękuj, a wierze, że dasz radę dobić ten 5 lvl :)

  4. hemik*

   hemik*

   piąty level już wbity dzięki twojemu poradnikowi ❤️ 

 11. Nie no, nie wie wiedziałem, że stwierdzenie faktów, odnośnie robienia grafik, stron, forów za hajs z serwera to zbędne mądrości, ale jak widać, lepiej w ogóle nie stwierdzać faktów, bo tylko się pogrążamy ;)

  1. karrez

   karrez

   Życie :( 

  2. |SAPD|Jacobex*lt

   |SAPD|Jacobex*lt

   Jakby wam to powiedzieć... "racja jest jak [...] - każdy ma swoją" Najprościej jest po prostu przyznać rację, bo jednak jakby nie patrzeć więcej na temat serwera i handlu na nim / poza nim wiedzą RCONI, cnie?

 12. 435k a to kt to bez komentarza.
×
×
 • Create New...