Jump to content

Scar.

Player
 • Content Count

  1021
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Scar. last won the day on July 7

Scar. had the most liked content!

Community Reputation

1103 Świetny Gość!

About Scar.

 • Rank
  Trevor Philips
 • Birthday 09/26/2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  może kiedyś
 • Zainteresowania
  lepiej nie mówić

Game Account

 • Faction
  Straż Pożarna
 • Faction rank
  Starszy strażak

Recent Profile Visitors

12503 profile views
 1. Tak tylko przypominam ze jak ktos chce do redakcji prasowej to pisac do mnie albo kacperola na pw (ale nie do obu naraz) 

  1. retard*

   retard*

   e to ja daj mnie halo

 2. Uwaga jak ktoś chce do redakcji to pisać pw do mnie lub kacperola

  1. Jarqes

   Jarqes

   pw napisalem :)

  2. retard*

   retard*

   nwm czy akceptowac twoja propozycje ( ͡◉◞ ͜ʖ◟ ͡◉)

  3. Scar.

   Scar.

   Akceptuj byczq

 3. Dzięki za nominacje @Kopiec Nominuje: @|SAPD|MegaMasterPL @Aza* @Ditru*
 4. NOWA KOMENDA GŁÓWNA POLICJI! 26 czerwca mieliśmy przyjemność zwiedzenia nowej komendy policji, która znajduje się również w Las Venturas, ale w innej dzielnicy. Dzielnica ta to Blackfield college. Oprócz budowy KGP dobudowano również drogę z autostrady do ulicy obok komendy. Dzięki temu nie tylko funkcjonariusze coś zyskali, a również gracze. Tego dnia po południu funkcjonariusze przetransportowali pojazdy, jak i uzbrojenie itp. do nowej siedziby. Przed komendą znajduje się duży parking na około 19 pojazdów. Na lewo natomiast znajduje się plac manewrowy, na którym najpewniej są robione ćwiczenia policjantów. Za komendą za to jest parking dla pojazdów prywatnych funkcjonariuszy oraz na pojazdy frakcyjne. Jest tam około 30 miejsc parkingowych. Budynek jest w kształcie litery "T", a na środku tego gmachu znajduje się okrągłe pomieszczenie i na niej napis "POLICJA". Obok znajduje się helipad, na którym stoi frakcyjny helikopter oraz mieści się balkon z pięknym widokiem na autostradę i zewnętrzną część komendy. Każde skrzydło budynku ma inną ilość pięter. Od strony północnej ma 2 piętra, od strony południowej ma tylko parter, a od strony wschodniej ma w pewnym miejscu piętro. Cała komenda jest zrobiona w pięknym białym marmurze. Na nasze nieszczęście nie dostaliśmy zezwolenia na opisywanie całego wnętrza, więc możemy opisać jedynie wnętrze dostępne dla wszystkich graczy. Po wejściu do środka wpierw zauważamy recepcję oraz poczekalnie. Oprócz tego na ścianie znajduje się wielki zegar. Na lewo możemy zauważyć pokój przyjęć interesantów. Na prawo natomiast widzimy sale podpisaną "WRD", w którym są zdawane egzaminy teoretyczne oraz jest wielka mapa, na której są zaznaczone drogi San Andreas z ograniczeniami prędkości. Obok tego pokoju znajduje się toaleta. Moim zdaniem komenda została genialnie zbudowana, a w jej środku możemy zapłacić mandaty. Przykro nam, że nie mogliśmy jej lepiej opisać. Dziękujemy za przeczytanie artykułu i dajcie znać w komentarzach o waszej opinii na ten temat! Dla Redakcji Prasowej K69-News: Redaktor Naczelny @|PSP|Scar. Redaktor Specjalista @Ditru*
 5. https://pylife.pl/forums/topic/366012-k69-news-drag-race-na-pylife/

  ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA ARTYKUŁU Z DZISIEJSZEGO EVENTU!

 6. DRAG RACE NA SERWERZE! Dzisiejszego dnia (07.07.2020) mieliśmy możliwość obejrzenia, jak i wzięcia udziału w niecodziennym wydarzeniu, a był to Drag Race. Wyścig ten polega na jak najszybszym przebyciu prostego odcinka toru przez dwa pojazdy. Na serwerze dawno się taki event nie wydarzył. Całe wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 15:30 na torze, który się znajduje w Los Santos w dzielnicy Willowfield. Udział w wyścigu mógł wziąć każdy, nawet jeśli był na motorze. W tej rywalizacji jednak głównie brały udział auta wyścigowe. Podczas konkurencji zabroniono używania nitra. Event zabezpieczały: SAMC, SAPD, PSP oraz SMSA. Organizatorem wydarzenia był administrator oraz komendant straży miejskiej @W_Thunder. Oprócz tego na terenie wyścigu znajdował się mobilny mechanik oraz rozdawane były fixy. Wydarzenie zakończyło się około godziny 16:20 i wtedy ogłoszono wyniki. Wyścig wygrali: @WariatDrogowy, @;Coqe* oraz @VexSiS*rcv. Każdy wygrany otrzymał w nagrodę 4 tysiące euro oraz punkty PG. Po zakończeniu tego rajdu, również zostały rozdane PG służbom mundurowym. Moim zdaniem event był udany i miło było zobaczyć coś nowego na serwerze oraz nostalgicznie wrócić wspomnieniami do tamtego miejsca. Jaka jest wasza opinia na ten temat? Dajcie znać w komentarzach i dziękuje za przeczytanie artykułu! Dla Redakcji Prasowej K69-News: Redaktor Naczelny @|PSP|Scar.
 7. Jak jesteś nowy to polecam l1 albo pływanie na kutrach, albo autobusy.
 8. Co do artykułu to widać, że jest wzorowany na ostatnich przypadkach "protestów". Moim zdaniem te protesty, jak i wrzucanie na instagramie czy innych mediach hasztagu #BlacklivesMatter i oznaczanie innych osób (co ostatnio stało się popularne) jest po prostu żenujące i głupie. Protesty zmieniły się w zamieszki uliczne, przez co palą się auta w miastach, wprowadzono godziny policyjne (PO DOBRO LUDZKIE), ale oczywiście osoby, które nie mają o niczym pojęcia będą wrzucać różne hasztagi #BlacklivesMatter nie wiedząc pewnie nawet po co to robią. Moim zdaniem nie jest to forma utożsamienia się z protestującymi, a jest to forma nudy, challange'u czy jak to zwał. W protestach też są ofiary, są problemy i to duże, a na dodatek panuje koronawirus. Dodatkowo chciałbym wspomnieć, że nie jest to jedyny przypadek taki, a jest wiele przypadków gdzie policjant specjalnie zabija kogoś nie uzbrojonego, ale oczywiście mówi się tylko o jednym przypadku. Moim zdaniem, ani protest, ani forma utożsamienia na instagramie nie ma sensu.
 9. Wszystkiego dobrego alternatyweczko!!! ;) 

  1. |JRG-1|Juliee*

   |JRG-1|Juliee*

   dzięki różowowłosy 🤪

 10. Drift King II Dnia 9 maja 2020 roku o godzinie 17:00 odbyła się druga już edycja zawodów Drift King. Zawody jak sama nazwa wskazuje, polegały na prowadzeniu pojazdu w kontrolowanym poślizgu. Spośród 32 osób wybranych parami, dana para musiała pokonać wybraną trasę dwa razy w schemacie uciekający-goniący (przy drugim przejeździe zawodnicy zmieniali się rolami). Pod ocenę podlegała jakość driftu danej osoby. Na nieszczęście nie wszyscy uczestnicy się zjawili i było mniej par niż przewidywano. Drogę zabezpieczały jednostki San Andreas Police Department oraz Straży Miejskiej San Andreas, aby nikt nie powoływany nie przeszkadzał. Pierwsza trasa wydarzenia zaczynała się na obrzeżach miasta El Quebrados, a meta była przy opuszczonej elektrowni nie daleko Bayside Tunnel. Drugą trasą była droga obok parkingu lotniska w Los Santos. Wiodła ona przez największe zakamarki lotniska, prowadząc kierowcę przez niejeden zakręt. Trasa miała swoje zakończenie nieopodal stawu, który cieszy się nie lada popularnością wśród tutejszych wędkarzy. Następnie zawodnicy zostali skierowani na tor wyścigowy w Los Santos - był to ostatni etap wydarzenia. W odróżnieniu od innych etapów uczestniczy wykonywali 2 okrążenia - najpierw prowadziła jedna osoba, potem druga. W wyniku ostatniego etapu pokazu zostały wyłonione trzy miejsca dla najlepszych zawodników wraz z nagrodami: 1 Miejsce - @|ASAPD|.teren*cvt - Elegy: MK23, RH1, Felgi Ahab, Światła Terror, 2 Miejsce - @urazglowy - ZR-350: MK23, RH1, Felgi Wires, Światła Lodowe, 3 Miejsce - @SiK.Aroszparo - Tampa: MK123, RH1, Felgi Grove, Światła Dziki. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się świetnie na drugiej edycji Drift Kingu! Dziękujemy bardzo za liczne zaangażowanie i odpowiednie zachowanie graczy, służb i administracji podczas całego eventu! Czekamy na kolejne edycje 🙂 Dla Redakcji Prasowej K69-News: Redaktor Naczelny @kubs. Korespondent @MrKacperol Korespondent @Scar. Starszy Reporter @|K69N|Herbatnik Starszy Redaktor @|A-KF69|Ditru*
×
×
 • Create New...