Skocz do zawartości

Luzak007

Gracz
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O Luzak007

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick: Luzak007 Wiek: 15 Staż: 360h+ Nick osoby zawieszającej: MrKacpero10d Serial: A9A13CC86A45ED8B16BE78FE526BB083 Powód zawieszenia licencji: zamach na zoltka, wprowadzanie moda w blad Opis sytuacji: No nic co tłumaczyc, po prostu wlecialem w zlot dodo ... Dowody: nie mam Coś od siebie: Bardzo Przepraszam wszystkich graczy za zaistniałą sytuacje jak i szanowną administracje oraz moderatorów, obiecuję ze owa sytuacja juz sie nie powtórzy!
 2. Okej zgadzam sie, nigdy takiego czegoś juz nie zrobię!
 3. Tak wiem ze takie rzeczy są niedozwolone!! Ale mialo to byc w celu donejta 😕 wiec tak czy tak.. przepraszam i zalezy mi na dalszej grze na waszym serwerze i to bardzo!
 4. Nick: Luzak007 Staż na serwie: 362h Nick admina: |X-Force|DeadPool Powód zbanowania: Wyjaśnij pewną sprawę na forum. Krótki opis sytuacji: Dokladnie nie wiem o co chodzi, ale zapewne chodzi o dotację 43k, którą wyslalem graczowi Prelud w celu gdyz konczylem grę. Dowody: Nie ma Serial:A9A13CC86A45ED8B16BE78FE526BB083 Link do poprzedniego podania: Jest to moje pierwsze podanie Coś od siebie: Otóż to chcialem odejsc z serwera na jakis czas, wiec oddalem pieniadze w celu dotacji, nie wiedzialem ze moge za to wyrwac bana, ale przepraszam szanowną Administrację o ową sytuację to już się nie powtórzy, przepraszam bardzo!
 5. Nick: Luzak007 Staż na serwie: 362h Nick admina: |X-Force|DeadPool Powód zbanowania: Wyjaśnij pewną sprawę na forum. Krótki opis sytuacji: Dokladnie nie wiem o co chodzi, ale zapewne chodzi o dotację 43k, którą wyslalem graczowi Prelud w celu gdyz konczylem grę. Dowody: Nie ma Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Otóż to chcialem odejsc z serwera na jakis czas, wiec oddalem pieniadze w celu dotacji, nie wiedzialem ze moge za to wyrwac bana, ale przepraszam szanowną Administrację o ową sytuację to już się nie powtórzy, przepraszam bardzo!
 6. Nick: Luzak007 Staż na serwie: 362h Nick admina: |X-Force|DeadPool Powód zbanowania: Wyjaśnij pewną sprawę na forum. Krótki opis sytuacji: Dokladnie nie wiem o co chodzi, ale zapewne chodzi o dotację 43k, którą wyslalem graczowi Prelud w celu gdyz konczylem grę. Dowody: Nie ma Link do poprzedniego podania: Jest to moje pierwsze podanie Coś od siebie: Otóż to chcialem odejsc z serwera na jakis czas, wiec oddalem pieniadze w celu dotacji, nie wiedzialem ze moge za to wyrwac bana, ale przepraszam szanowną Administrację o ową sytuację to już się nie powtórzy, przepraszam bardzo!
 7. Luzak007

  Kupię coś do 66k!

  Model pojazdu: Obojetnie Przebieg: Obojetnie Cena:DO ustalenia Felgi:Obojetnie
 8. Luzak007

  LOCK

  CW
 9. ck: Luzak007 Staż: kolo 198h-200h Serial: A9A13CC86A45ED8B16BE78FE526BB083 Nick osoby zawieszającej: RamboPL Powód zawieszenia prawa jazdy: odwalanie Opis sytuacji: No po prostu odwalalem (taranowalem itp) Dowody: ---------------- Link do poprzedniej APELACJI! : Coś od siebie: Przepraszam wszystkich graczy jak i administracje a przede wszystkim gracza RamboPL ze musial to ogladac! Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuacje! To juz sie nie powtórzy! Mam nadzieje ze apelke rozpatrzysz prawidłowo! :D!
 10. Nick: Luzak007 Staż: 100h+ Serial: A9A13CC86A45ED8B16BE78FE526BB083 Nick osoby zawieszającej: RamboPL Powód zawieszenia prawa jazdy: odwalanie Opis sytuacji: No po prostu odwalalem (taranowalem itp) Dowody: ---------------- Coś od siebie: Przepraszam wszystkich graczy jak i administracje a przede wszystkim gracza RamboPL ze musial to ogladac! Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuacje! To juz sie nie powtórzy! Mam nadzieje ze apelke rozpatrzysz prawidłowo! :D!
 11. Luzak007

  Kupię Oceanica

  Model pojazdu:Oceanic Przebieg:Obojetnie Cena:do uzgodnienia Felgi:Najlepiej czysty
 12. Luzak007

  Kupię Cadrone!

  Model pojazdu:Cadrona Przebieg:Obojetnie Cena:do uzgodnienia Felgi:obojetnie
 13. Model pojazdu:Perennial Przebieg:Obojetnie Cena:do uzgodnienia Felgi:Shadow lub Import
×