Jump to content

Tik3R

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

1 Follower

About Tik3R

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak potwierdzam ja chciałem dać kalinsowi 2800 na organizacje z mojej woli i on przegrał ze mną zakład o zmianę nicku I też nie wymuszał kasy od innych graczy.
 2. Vespe już nigdy tak nie zrobię proszę o unbana lub o skrócenie kary proszę cie.
 3. Odpisze ktoś Prosze daj mi 2 szanse lub chociaż skróć karę proszę żałuje co zrobiłem.
 4. Nick: Narwaniec Serial: 93662123FEDC8AC33342FCA21C8DE193 Staż na serwie: 1 Miesiąc Nick admina: Vespe Powód zbanowania: Obraza Administratora Krótki opis sytuacji: Z moim ziomkiem z organizacji podjechaliśmy pod szpital w San Fiero wjechaliśmy na plac szpitala i mój ziomek miał chyba AFK pracujący w szpitalu lekarz poinformował SAPD i przyjechali jak przyjechali wysiadłem z pojazdu i powiedziałem do nich psy i uciekłem za szpital. Za parę minut pan z SAPD mnie do siebie teleportował wiedziałem już o co chodzi o to, że powiedziałem do nich psy. Pouczył mnie że tak nie można i puścił mnie. Ja ze złości na pm do tego ziomka mojego napisałem znowu brzydkie słowa 2 i na końcu pies to był wielki błąd. Później mój ziomek z organizacji podjechał pod jakiś wypadek i tan pan z SAPD był tam. Ja na pm do mojego ziomka z organizacji znów napisałem o to ten pies czy jakoś tak. Później mnie ten pan z SAPD teleportował mnie do siebie i powiedział, że wszystko widzi co ja pisałem na pm i to był błąd co ja pisałem teraz jest mi smutno. I na koniec co mnie teleportował do siebie napisał, że to już koniec i dał mi bana na 7 dni żałuje co ja zrobiłem. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Bardzo przepraszam tego pana z SAPD jest mi bardzo smutno pewnie temu panu ze SAPD też było smutno jak do niego powiedziałem 'pies' przepraszam tego pana ze SAPD jeszcze raz i proszę o unbana albo o skrócenie chociaż kary przepraszam. Prosze daj mi 2 szanse lub chociaż skróć karę proszę żałuje co zrobiłem. Prosze daj mi 2 szanse lub chociaż skróć karę proszę żałuje co zrobiłem.
 5. Nick: Narwaniec Serial: 93662123FEDC8AC33342FCA21C8DE193 Staż na serwie: 1 Miesiąc Nick admina: Vespe Powód zbanowania: Obraza Administratora Krótki opis sytuacji: Z moim ziomkiem z organizacji podjechaliśmy pod szpital w San Fiero wjechaliśmy na plac szpitala i mój ziomek miał chyba AFK pracujący w szpitalu lekarz poinformował SAPD i przyjechali jak przyjechali wysiadłem z pojazdu i powiedziałem do nich psy i uciekłem za szpital. Za parę minut pan z SAPD mnie do siebie teleportował wiedziałem już o co chodzi o to, że powiedziałem do nich psy. Pouczył mnie że tak nie można i puścił mnie. Ja ze złości na pm do tego ziomka mojego napisałem znowu brzydkie słowa 2 i na końcu pies to był wielki błąd. Później mój ziomek z organizacji podjechał pod jakiś wypadek i tan pan z SAPD był tam. Ja na pm do mojego ziomka z organizacji znów napisałem o to ten pies czy jakoś tak. Później mnie ten pan z SAPD teleportował mnie do siebie i powiedział, że wszystko widzi co ja pisałem na pm i to był błąd co ja pisałem teraz jest mi smutno. I na koniec co mnie teleportował do siebie napisał, że to już koniec i dał mi bana na 7 dni żałuje co ja zrobiłem. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Bardzo przepraszam tego pana z SAPD jest mi bardzo smutno pewnie temu panu ze SAPD też było smutno jak do niego powiedziałem 'pies' przepraszam tego pana ze SAPD jeszcze raz i proszę o unbana albo o skrócenie chociaż kary przepraszam.
×
×
 • Create New...