Jump to content

KomiX*

Player
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 CJ

About KomiX*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 10/21/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. Lokalizacja: Bluberry Acres Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/899 Cena za dobę: 100e Cena za nieruchomość: Offerty Nazwa nieruchomości: Dom Opis: Co to napisać Idelna dla org (małej jak i dużej). Posiada naprawdę sporo miejsca w stodołach na zaparkowanie pojazdów. Zdjęcia nieruchomości: https://imgur.com/a/dXvyiAm
 2. Lokalizacja: Ocean Flats San Fierro Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/919 Cena za dobę: 250e Cena za nieruchomość: offerty Nazwa nieruchomości: KFC Opis: Idealne miejsce dla nowej org, ktora chce się rozwinać w SF! Blisko Urzędu, sporo miejsca na pojazdy (parking z przodu + miejsce z tylu), fajny interior Zdjęcia nieruchomości: https://imgur.com/a/2b81wBa
 3. Lokalizacja: Old Venturas Strip Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/889 Cena za dobę: 150e Cena za nieruchomość: Offerty Nazwa nieruchomości: Plebania Opis: Fajne miejsce pod baze nowej org Parking, oraz ladne wnetrze Zdjęcia nieruchomości: https://imgur.com/a/1UYDHDnzaraz dodam
 4. Nick: KomiX* Staż: Gracz od 4 lat. Serial: 8612A22ACE3EF6FCC2769C3331008844 Nick osoby zawieszającej: RamboPL Powód zawieszenia prawa jazdy: KomiX* otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów (A,B,C) od RamboPL., powód: Celowy taran ev (7 d) Opis sytuacji: Byl event organizowany przez Kasy'ego i moderatora. Gdy przejezdzalismy przez most pustynia-LV"Jeffa" (chyba tak sie nazywa), otrzymalem zakaz prowadzenia pojazdow na 7d za taran ev. Lecz ja 1 nie jechalem tylko jakis gracz w Perenialu. Dlatego sie zdziwilem dlaczego dostalem prawko skoro w prowadzoncego ev nie uderzylem. MMmogla to bys wina lagow spowodowanych przez oj pakiet internetu i komputer 😕 Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Licze na odwieszenie kary. Poniewasz event byl prowadzony chaotycznie, zreszta uczestnicy sami to wiedza. Tak jak wczesniej napisalem mam pakiet internetu a przy tylu osobach moglem miec zwykle lagi i robic to nie swiadomie. Nie miale złych zamiarów.
 5. Nick: |BT|KomiX*Wiek: 17Serial:8612A22ACE3EF6FCC2769C3331008844Staż: Łączny czas gry: 681h 42m.Powód zmutowania : |BT|KomiX* został/a wyciszony przez |DawLukWoj|Valdrigar*, powód: celowy spam (7 d)Krótki opis sytuacji: W ramach rozrywki z kumplem spamilismy sobie na pm bindem. W pewnym momencie gry leciałem L2 otrzymałem mute. Trochę mnie to zdziwiło gdyż żadnej wiadomości nie wysłałem na "sey". Nie mieliśmy złych zamiarów, chodziło tylko o poprawienie humoru.Dowody: https://imgur.com/a/AnFWexVLink do poprzedniego podania:Coś od siebie: Liczę za zdjęcie kary mute, ponieważ była to głupia zabawa na poprawienie humoru. Nie mieliśmy żadnych złych zamiarów.
 6. Potwierdzam to zderzenie. Jeżeli chodzi o ostatniego kierowce wziołem auto gdy było już rozwalone, ponieważ chciałem je szybko naprawić.
 7. KomiX*

  Kupie Super GT

  Model pojazdu:Super GT Przebieg: niski Cena:do 180k Felgi:obojętnie Rozpatrze każda oferte.
 8. Nick: komiks124 Wiek: 17 Staż: Łączny czas gry: 291h 11m. Nick osoby zawieszającej: Gni0t Serial: 8612A22ACE3EF6FCC2769C3331008844 Powód zawieszenia licencji: komiks124 otrzymał/a cofnięcie licencji lotniczej od Gni0t, powód: ladowanie poza lotniskiem (4 d) Opis sytuacji: Musiałem chwilowo wylądować w Tierra Robada. Powodem tego były urodziny kumpla z którym często gram na serwerze. Chciałem mu dać prezent w postaci Perka, na którym mol by zarobić. On też mi dał na innym serwerze prezent a tu mu się chciałem odwdzięczyć 😕 Napisałem na chacie ATC że muszę awaryjnie lądować, oraz wysłałem report na siebie o podobnej treści. Bo gdybym wyładował na najbliższym lotnisku i szedł z buta, to zanim bym tam doszedł auta by już nie było, bo gracze często tam kampią. Dowody: https://imgur.com/a/78XT4kn + dodatkowo pewnie odezwie się ten kupel który ma jutro urodziny. Coś od siebie: Liczę na odwieszenie licencji, gdyż nie miałem złych zamiarów. Chciałem tylko komuś pomóc, podziękować i się odwdzięczyć.
 9. Nick: komiks124Wiek: 16Serial: 8612A22ACE3EF6FCC2769C3331008844Staż: Gracz od 4 lat.Powód zmutowania : komiks124 został/a wyciszony przez WengoszPlamisty.RHS, powód: omijanie zakazu ogłoszeń na /v (1 d)Krótki opis sytuacji: podczas gry spytalem sie na chacie /v czy ktos ma Buffa bez tune z malym przbiegiem. WengoszPlamisty.RHS odpisal ze ma. Napisalem do niego z ciekawosci czy sellnie gdyz bardzo zalezy mi na aucie sportowym z malym przbiegiem i bez tune. Po chwili otrzymalem Mute. Bylem zdziwiony poniewarz nie dostalem zadnego ostrzezenia, ani nic nie napisal do mnie na pm ze tak nie wolno. Dodam ze konto premium mam po raz 1 i nie wiem co wolno a czego nie. (nalozone 10.12.2018)Dowody: Link do poprzedniego podania:Coś od siebie: Wiem ze do odwieszenia zostalo kilka godzin ale tak jak wspominalem zalezy mi na aucie sportowym a widzialem kilka fajnych offet i nie mam zadnej mozliwosci do komunikacji z wlascicielm danego auta. Nastepnym razem tak nie zrobie. Czlowiek uczy sie na bledach P.S Przepraszam za brak polskich znakow.
×
×
 • Create New...