Jump to content

luneczek/L$

Gold
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

192 Świetny Gość!

6 Followers

About luneczek/L$

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 08/04/2003

Komunikatory

 • Numer GG
  Nie mam
 • Skype
  -
 • Website URL
  https://pylife.pl/profile/31421-komislunekl/
 • Steam
  Lunek.pedau

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Wrocław
 • Zainteresowania
  -

Recent Profile Visitors

1227 profile views
 1. Dzięki za repke panowie pod podaniem

 2. Pasek z panel.pylife.pl: Imię: Jakub. Wiek: 16. Serial: D144547AB4C10D20BA6C3C2DCA3646F3 Staż na serwerze: ➠ Data rejestracji: 2017-12-25 20:24:53, łączny czas gry: 530h. (rośnie). Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3?: Tak. Czy posiadasz mikrofon?: Tak. Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Oczywiście, że byłem. Ostatnia kara którą dostałem była ok. rok temu. Czy zapoznałeś się z regulaminem Moto Clubu?: Tak, zapoznałem się z regulaminem Moto Clubu. Napisz coś o sobie (3-4 zdania): Hejka, nazywam się Jakub, mam 16 Lat, chodzę do pierwszej klasy technikum. Zawszę interesowałem się sportem, za młodu już latałem na podwórku za piłką, jak praktycznie większość chłopców w młodym wieku. Teraz sport mnie już nie kręci tak jak kiedyś. Interesuję się motoryzacją, oraz tatuażami. Jak ukończę szkołę, chciałbym pójść na studia, dokładniej na medycynę. Jeżeli by mi się nie udało na studiach, chciałbym zostać tatuażystą, jako iż mam 16 lat, już mam tatuaż, jest on na lewej łydce, prezentuje on Mercury'ego Gho$temane, aby iść w stronę tego zawodu, trzeba mieć naprawdę dużą wyobraźnię jak i ogromną cierpliwość, trzeba być bardzo dokładny jak i ostrożnym. Dlaczego chcesz dołączyć do Moto Clubu?: Podoba mi się mechanizm jak i zamysł tej grupy, chciałbym spróbować, czegoś nowego na serwerze niż codziennie jeżdżenie na taxo. Chciałbym również dostać swój własny motor, lecz nie pisze podania tylko z tego względu. Dlaczego Ty zasługujesz na stanowisko Adepta?: Ponieważ jestem osobą, która stara się i by was nie zawiodła, myślę, że każdy zasługuje na szanse. A tak jak już wspomniałem, chce spróbować czegoś nowego. Autor podania: @luneczek/L$ Powodzenia wszystkim w rekrutacji! Wspominam o loczkach dowódcy (xd)
 3. Imię: Jakub Twój pasek z strony pylife.pl Link do śpiewanej piosenki patriotycznej: Klasyk
 4. Imię: Jakub.Wiek: 16.Twój pasek z strony pylife.pl Serial: D144547AB4C10D20BA6C3C2DCA3646F3Staż na serwerze: ➠ Data rejestracji: 2017-12-25 20:24:53, łączny czas gry: 515h.Czy byłeś za coś karany na serwerze? (Bany, mute, prawka) Raz ban, kilka razy mute, kilka razy prawko.Opisz siebie i swój charakter: Hejka, nazywam się Jakub, mam 16 lat, chodzę do pierwszej klasy technikum. Jestem osobom zawsze pozytywnie nostawiona, miłą, pomocną, staram się pomagać wtedy kiedy to tylko możliwe. Moje zainteresowania są wszelkie; Sport, lubię grać w gry komputerowe, dobrze się bawić, oraz uwielbiam słuchać muzyki. Kim byś chciał zostać, kamerzysta/montażysta/lektor? Lektor.Czy masz jakieś doświadczenie/umiejętność specjalizującą Cię do powyższego wyboru? Sporo osób mówi, że mój głos nadaje się idealnie do lektora.Dlaczego ty zasługujesz na to stanowisko? Każdy zasługuje na szanse :O. Autor podania: @luneczek/L$ Pozdrawiam, Powodzenia wszystkim w rekrutacji.
 5. Komis sprzedany, do zamknięcia.
 6. Napisz swoją ofertę do mnie w prywatnej wiadomości.
 7. Lokalizacja: Las Venturas, obok G1.Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/424Cena za dobę: 655€.Cena za nieruchomość: Offerty powyżej 150k.Nazwa nieruchomości: BiuroOpis: Jako iż nie mam czasu na grę zbytnio, postanowiłem sprzedać komis. KT: 270k, MP: 10k, CW: 150k.Zdjęcia nieruchomości:
×
×
 • Create New...