Jump to content

Shahmen

Player
 • Content Count

  6514
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Shahmen last won the day on March 23 2018

Shahmen had the most liked content!

Community Reputation

7686 Świetny Gość!

About Shahmen

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych
 • Localization
  Shelby

Recent Profile Visitors

 1. Lipa straszna. Nie ma co. Zamykamy tą farsę, auta będę trzymał na chore dzieci z afryki.
 2. Model pojazdu: Patriot (ID dużee) Przebieg: około 40km Cena: Licytacja od 250k | KT: brak Kolor: Britisz rejsing grin Felgi: Brak Kolor Świateł: Brak Tuning: Brak Zdjęcie Pojazdu: Na samym dole Model pojazdu: Yosemite (ID 10k) Przebieg: 2232km Cena: Licytacja od 200k | KT: brak Kolor: Jakieś kolory wiary MEGAWENSZA9 Felgi: Rimshine Kolor Świateł: Zielone BOBy Tuning: Mk1 Mk2 Mk3 Rh1 Zdjęcie Pojazdu: Na samym dole Model pojazdu: Blade (ID 170k) Przebieg: 1162km Cena: Licytacja od 150k | KT: brak Kolor: Chyba jakiś granat Felgi: Rittle Kolor Świateł: Szmaragdy czy inne takie, ale jakieś kolorowe Tuning: M1 Mk2 Hydraulika Dach metalowy Zdjęcie Pojazdu: Na samym dole Model pojazdu: Stallion (ID salonowe) Przebieg: całe 2km Cena: Licytacja od 40k | KT: brak Kolor: Czerwony jak cegła Felgi: Brak Kolor Świateł: Brak Tuning: Brak Zdjęcie Pojazdu: Na samym dole Mam na koncie jeszcze parę autek ciekawych, lecz musiałbym dostać dobrą ofertę w opór, aby sprzedać. Jeśli cena mi się spodoba to wbiję na serwa i sprzedam, a jeśli nie to będą się kisiły te wozy długo na koncie. Zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia licytacji. Pozdro z fartem wiary w MEGAWENSZA9
 3. Cześć, Hej, Strzała. Z farcikiem pylifowskie ziomeczki.

 4. Moje drugie Mondziszcze doczekało się nowego malowania felg w motyw dedapool'a oraz lekkiego czipa. Ze 175 jest obecnie 208 koników. (dałoby radę na około 245 koników, ale nie chcę żyłować silnika)
 5. Nakładam zakaz pracy na 2 tygodnie, jednak odczeka on 1 dzień bana. Zamykam.
 6. Tłumaczenie "Nie widziałem bo było ciemno, słońce mi raziło" jest całkowicie nie na miejscu. Udzielałeś realnych odpowiedzi na to co widniało na ekranie. Podasz tą wielką ilość osób, która podaje się za strażników SMSA? Nie? No właśnie.. Administracja szybko zajmuje się sprawami, gdzie ktoś podszywa się pod którąś z frakcji. Zapoznaj się z regulaminem SM od A do Z, dobrze Ci radzę. Proszę o wypowiedź Kierownika OPSM i wtedy podejmę decyzję co do kary od strony administracji.
 7. Gracz obecnie jest już zbanowany. Zamykam.
 8. Nie potrzebujemy nikogo adwokatów. Takie rzeczy zgłaszamy na serwerze za pomocą komendy /raport. Zamykam.
 9. Pliki nie otwierają się, komunikat "Plik nie istnieje". Takie rzeczy zgłaszamy na serwerze za pomocą komendy /raport. Zamykam.
 10. Shahmen

  Lock

  Zamykam.
×
×
 • Create New...