Skocz do zawartości

|A-K69N|Szenox

Gold
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Dobra

O |A-K69N|Szenox

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 16.05.2003

Komunikatory

 • Skype
  Kubapl61

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Świecie
 • Zainteresowania
  Moje zainteresowania to grafika komputerowa oraz motoryzacja

Ostatnie wizyty

546 wyświetleń profilu
 1. Pożegnanie Joker.

  Trzymaj się !
 2. Nabór do San Andreas Police Department (SAPD) - Kwiecień 2018

  Pasek z panel.pylife.pl: Serial: EA04C98A2B5505E7E7455EC4B4F06544 Staż na serwerze: Jestem graczem na serwerze od ponad roku i mam przegrane ponad 350 godzin. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Dziennie na grę jestem w stanie poświęcić około 5 godzin. Imię: Mam na imię Jakub. Wiek: Aktualnie mam 15 lat. Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie,nie cierpie na żadną z tych chorób. Czy posiadasz Mumble?: Tak, posiadam Mumble. Czy posiadasz mikrofon?: Tak,posiadam sprawnie działający mikrofon. Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak jestem zapoznany z regulaminem SAPD i wymaganiami dyscypliny oraz kultury osobistej. Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Na serwerze miałem dwukrotnie prawo jazdy oraz jednego bana. Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?(Jeśli tak opisz jakie - rodzina w policji się nie liczy.): Niestety na brak czasu nie mam doczynienia z policją w życiu realnym. Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Chciałbym dołączyć do SAPD,ponieważ od dłuższego czasu nie byłem w żadnej poważnej frakcji na serwerze.Nudzi mnie ciągłe zarabianie i nic nie robienie.Dołączenie do tej grupy byłoby urozmaiceniem rozgrywki na serwerze i zabicie wolnego czasu. Coś o sobie(Opisz swój charakter): Jak już wspomniałem mam 15 lat.Na co dzień interesuję się piłką nożną oraz grafiką komputerową.Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum.Na co dzień jestem osobą miłą,punktualną oraz z dokładnością wykonuje powierzone mi zadania.Jestem osobą bezkonfliktową.Uwielbiam pracę w grupach co świadczy np. K69N.Szybko nawiązuje nowe znajomości. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Jestem osobą osobą doświadczoną w odgrywaniu RP,świadczą to grupy serwerowe.Dołączenie do Was byłoby urozmaiceniem rozgrywki na serwerze,oraz nauczenia się czegoś nowego.Uwielbiam prace w grupach i nie mam żadnych proglemów,aby podporządkować się rozkazom.Sumiennie wykonuje powierzone mi zadania,uwielbiam prace w grupach.Jestem osobą,która szybko nawiązuje znajomości co jestem moim zdaniem plusem.Posiadam szacunek do graczy jak i do administracji serwera,posiadam również dystans do siebie.
 3. [ZABAWA] Co gorsze?

  Dwie matki xD
 4. Spring Party w klubie SF

  Fajne cenki i nagrody
 5. |K69-News| Derber™ - Co takiego jedzą nasze pociechy?

  Bardzo dobry artykuł
 6. Modernizacja pracy złodzieja

  Wkońcu serwer się rozwija
 7. Modernizacja pracy rolniczej

  Ciekawe ciekawe 😂
 8. Wyniki egzaminów Grupy Szkoleniowej Pozorantów!

  Gratki
 9. Wyniki pierwszej rekrutacji do PandaS!

  Dziękuje za szanse
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Skarga na DaJviD

  Data i godzina zdarzenia: 19.04.2018r godzina około 15.55 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: EA04C98A2B5505E7E7455EC4B4F06544 Opis: Jechałem spokojnie nagle oskarżony mnie uderzył. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/9Uipdup Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Zabranie prawa jazdy,Oddanie za szkody.
 12. Licytacja Bulleta Nitro ciągłe!

  Model pojazdu: Bullet Przebieg: 9500km Cena: Licytacja od 450k MP 5K Kolor: Czarny z zielonym paskiem Felgi: - Kolor Świateł: Zielone Tuning: Nitro Ciągłe, Id 82k, FMK, RH1, BAK 92L, Malowane Felgi. Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/hi0Km Jeśli cena będzie nieodpowiednia nie sprzedam auta!
 13. Skarga na MarionekPl (Kamikadze)

  Data i godzina zdarzenia: 17.04.2018r godzinia około 21.30. Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial:EA04C98A2B5505E7E7455EC4B4F06544 Opis: Wraz z kolegą jechaliśmy oddać do przecho pojazd z Sądu Federalnego SA.Ja jechałem bulletem.Kolega chciał wjechać aby oddać pojazd do przecho,nagle cropp (L2)Wleciał w nas i nie tylo.Następnie użytkowik postanowił uciec od bana i wylogował się z serwera. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/TGq1teO Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Ban 30dni.
 14. Rozprawa nr 17/04/2018 Rozprawa odbyła się 17 kwietnia 2018 przed Sądem Federalnym w San Fierro, na rozprawę wstawili się: Sędzia: Prokurator: Adwokat: Protokolant: Oskarżona: Oskarżonej został przedstawiony zarzut morderstwa swojego męża. Dopuściła się tego dnia 17 marca 2018r. Po otwarciu przewodu sądowego prokurator przedstawił oskarżonej akt oskarżenia na podst. art 148. Niestety nie przyznała się do zarzucanego jej czynu. Po przeczytaniu aktu oskarżenia, a następnie przesłuchaniu oskarżonej, twierdziła ona, że nie dopuściła się zarzucanego jej czynu, ponieważ przez cały dzień pracowała jako kasjerka w sklepie spożywczym. Sędzia, zarządził odtworzenie materiału dowodowego z kamery przemysłowej nr 1. Na materiale było widać szczupłą postać ubraną na siwo. Niestety materiał się urwał...Sędzia poprosił o odtworzenie materiału dowodowego nr 2. Na nagraniu widać jak postać wchodzi do gabinetu szefa, po czym dochodzi do rękoczynów. Nagle z tylnej kieszeni wyciąga nóż i dźga szefa. Osoba ubrana na siwo wybiega z gabinetu a nagranie kończy się. Po odtworzeniu materiałów dowodowych, Sędzia zamknął przewód sądowy i poprosił o mowy końcowe stron. Prokurator wnioskował o 25 lat pozbawienia wolności, natomiast Adwokat o uniewinnienie. Sąd udał się na naradę, następnie ogłosił wyrok: Oskarżoną Ayahuasca uznaje się niewinną popełnionego czynu.
×