Skocz do zawartości

zeamsone*

Gracz
 • Zawartość

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

52 Świetny Gość!

1 obserwujący

O zeamsone*

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 03.03.2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Supreme, New York
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, piłka nożna

Ostatnie wizyty

1334 wyświetleń profilu
 1. Imię: KacperWiek: 14Pasek ze strony Serial: F0C7134A191AD15CA981C2F3B8CD0AE4Staż na serwerze: Gram od 10 miesięcy, zdążyłem w tym czasie zrobic ponad 500h :).Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?: Około 2-3 godziny dziennieCzy cierpisz na dysgrafię/dysleksje?:NieCzy posiadasz TeamSpeak 3?:TakCzy posiadasz sprawny mikrofon?:TakCzy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?:TakCzy byłeś/as karany/a za cos na serwerze? Jesli tak to za co?: Zapewne kilka razy prawko i mute.Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na co dzień?: Nie.Dlaczego wlaśnie SAMC?: Odkąd zacząłem odgrywać RolePlay na PYLife, zaczęły kręcić mnie dwie frakcje, pierwszą było SAPD, ale drugą SAMC, tą bardziej z RP. Podoba mi się to, gdy odgrywam RP, np. jako wypadek samochodowy i jak osoby z frakcji to wykonują :). I chciałbym także to wykonywać, ale już jako ratownik medyczny, "z tej drugiej strony".Opisz swój charakter, zainteresowania: Tak jak już wcześniej wspominałem nazywam się Kacper, mam 14 lat jestem osobą bardziej "poważną", wole towarzystwo osób starszych, niż rówieśników, jestem miły, a jeżeli napotka mnie już jakiś konflikt, próbuje go jak najszybciej rozwiązać. Moje hobby to piłka nożna i muzyka :).Dlaczego to własnie Ciebie mamy wybrać?: Sądzę, że powinniście mnie wybrać, ponieważ umiem poprawnie odgrywać RolePlay,umiem podporządkowywać się wyższym rangom, praca w grupie nie sprawia mi problemu i jestem osobą tzw. "ogarnięta" Wspominam o dyni: Pozdrawiam Kacper "zeamsone*"
 2. **PROSZĘ NIE KARAĆ PKT!** Witaj, zmień tytuł z: "odzyskanie prawo jazdy" na Wniosek o odwieszenie prawa jazdy: gucio0103 ukarany przez MrKacperol.
 3. zeamsone*

  [KONKURS] Konkurs o 16k u .karrez'a

  iksdeiksdeiksdeXDXDXDiks de iks de iks de
 4. Nick: zeamsone* Serial: F0C7134A191AD15CA981C2F3B8CD0AE4 Staż na serwie: Na PYLife gram około 10 miesięcy, zdążyłem w tym czasie zrobić 500h+. Nick admina: |KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Nie spłacona pożyczka ((obecnie instaluje MTA, więc nie mam dokładnego powodu, ale to było coś z tym)) Krótki opis sytuacji: Wziąłem Sultana na raty, od gracza kb6999, miałem mu spłacić 650k, 120k Dałem odrazu, potem 390k. Zostało mi do oddania 140k. Dowody: Brak. Link do poprzedniego podania: Jest to moje pierwsze podanie o UB. Coś od siebie: Witaj ZIELUNINIO, i @kb6999 ((oznaczam cię tu, abyś wiedział że prawdopodobnie pieniądze odzyskasz)). Przepraszam za zaistniałą sytuacje, chciałbym wrócić na PYL'a, a mam bana. Jeżeli by się dało prosiłbym o cały miesiąc na spłatę. Ponieważ obecnie jest szkoła i mam nauki na bierzmowanie. Pozdrawiam :).
 5. rafon, fast attack izi win.

 6. zeamsone*

  Skarga na *ZoZoL*

  Data i godzina zdarzenia: Około 17:30 Dnia 2018-08-10 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: F0C7134A191AD15CA981C2F3B8CD0AE4 Opis: Gracz rozstawia perreniale blokując Ulicę w Fort Carson. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/ZMRYfOe Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Prawko na 7d.
 7. zeamsone*

  [Zabawa] Czy grasz/grałeś w tą gre ?

  Tak A story about my uncle?
 8. zeamsone*

  Prośba o odwieszenie prawa jazdy nałożone przez Tuszek

  Witam, tak jestem z tym powiązany ale wszystko wyjaśniłem już na pm na serwerze Squatterowi.
 9. zeamsone*

  Sprzedam Perminal id 162

  240
 10. zeamsone*

  Sprzedam Bliste Compact

  Wprowadziłem nowe KT :). Sprzedana w grze za 230k. można lock
 11. zeamsone*

  Sprzedam Bliste Compact

  reff
 12. zeamsone*

  Sprzedam Bliste Compact

  Ref
 13. zeamsone*

  Sprzedam Bliste Compact

  Ładnie ładnie ale to jeszcze nie to. Ref
×