Jump to content

Yamaha*

Premium
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

4 Followers

About Yamaha*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 02/26/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Data i godzina zdarzenia: 18.09.2019 godzina 21:56 Nick/pasek:|UBER|KMP_OFFICIAL Nick/pasek oskarżonej osoby:,1/,2..,3./1'2,4.3 Mój serial:1861ACA73B4ADD34726D49CD01532584 Opis:Jechałem sobie spokojnie trasą od SF do LV (w Super GT) i minąłem gracza ,1/,2..,3./1'2,4.3 (w Bullecie) zrobiłem tzw. manewr wyprzedzania (jechał trochę wolniej). Przejechałem kawałek i ,1/,2..,3./1'2,4.3 z całej siły uderzył we mnie specjalnie, po czym obaj wpadliśmy do wody. Gracz się zaśmiał i "utopił się" w wodzie. Dogonił mnie poprzez lepszy vmax. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: mam ss zrobione po wypadku https://imgur.com/a/C40gEM4 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Z opcji do wyboru nie mam co wybrać. Najchętniej poprosił bym o zabranie prawa jazdy temu graczowi za odwalanie.
 2. Nick: KMP_OFFICIAL Staż: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 493h 0m. Serial: 1861ACA73B4ADD34726D49CD01532584 Nick osoby zawieszającej: |APMC|Szakal_ Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran gracza, utrudnianie. Opis sytuacji: Chciałem pomalować sobie mój świeżo naprawiony pojazd. Gdy wjechałem do malarni to nagle wjechał do niej, we mnie, z pełną prędkością gracz w "beczko wozie". Zaśmiał się i pojechał. Ja zdenerwowany zacząłem go gonić, aby mi zapłacił, po czym znów mnie staranował, dlatego ja go zacząłem taranować, po czym napisał na mnie report i admin zrozumiał, że ja mu utrudniam prace. Dowody: Niestety nie mam. Coś od siebie: Poczułem się źle z tym, że dostałem kare za kogoś. Mam nadzieje że zostanie mi zwrócone prawo jazdy, albo chociaż skrócone do 24h. Dziękuje i pozdrawiam.
 3. Nick: |MUTE|KMP_OFFICIAL Serial: 1861ACA73B4ADD34726D49CD01532584 Staż na serwie: 488h 27m, gracz od 4 lat. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: skarga - https://pylife.pl/forums/topic/342008-skarga-na-kmp_official/ Krótki opis sytuacji: Dostałem bana za brak zwrotu gotówki. Dowody: Mam ss co do gry po zakupie. Link do poprzedniego podania: Nie mam. Coś od siebie: Po pierwsze, cytuje:"a potem powiedział, żebym pożyczył mu 5k bo nie będzie miał na podatek i dodał, że odda wieczorem", przyznaje wtedy wieczorem mnie nie było na serwerze. Po drugie jest jedno kłamstwo, cytuje:"codziennie patrzyłem czy jest na serwerze ale go nie było", mam ss, że po kupnie byłem nie raz na serwerze. Po trzecie, cytuje:"aż do dzisiaj i kiedy napisałem czy odda mi to 5k to wyszedł odrazu z serwera",szczerze powiem, nie widziałem tego co on do mnie napisał lub może poprostu nie spojrzałem przy wyjściu z serwera na czat, może był to po prostu przypadek. Do tego mówiłem graczowi o tym, aby pisał do mnie na forum w razie kłopotów. Proszę mnie odbanować i oddam graczowi sumę 5k. Moim zdaniem napisanie skargi było niepotrzebne. Dziekuje i pozdrawiam !
 4. Najdziwniejsze jest to, ze równiutki rok temu w dzień startu empire santos miałem taki sam problem właśnie 14-15 marca i jedynie jak go rozwiązałem, kipiel gta sa ze steama po 2 miesiącach
 5. Kiedyś miałem podobny problem ale wtedy miałem gta z neta a teraz mam na steamie I w jaki sposób mam sprawdzić porty, nigdy tego nie robiłem
 6. Witam, praktycznie dwa dni temu grałem na pylife, dziś chcę wbić a tu: External HTTP file download error:[28] Error downloading requested files. Timeout was reached. [Operation too slow. Less than 10 bytes/sec transferred the last 6 seconds] [baza-streetcrew/interior_c.lua] (Disabling External HTTP) [baza-streetcrew\interior_c.lua] Próbowałem reinstall mta, gta, restart kompa, ruteru, usunąłem pliki z folderu mta mods itp. Najchętniej chciałbym kogoś zasoby, lub pomoc od osoby która miała już z tym styczność.
 7. Witam chciałbym kupić premium od rcona przez psc, ponieważ nie mam na paypalu i SMS.
 8. Nick: KMP_OFFICIAL Link do profilu: https://pylife.pl/profile/32062-kmp_official/ Serial: 1861ACA73B4ADD34726D49CD01532584 Staż na serwie: 500h Nick admina: Noctropolis Powód zbanowania: Zostałem zbanowany za handel poza serwerem. Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany za handel poza serwerem, chciałem kupić auto za konto z grami. Dowody: nie mam Link do poprzedniego podania: nie mam Coś od siebie: Wiem że zachowałem się głupio i często dostaje bana ostatnio, ale pylife to pylife, raz ktoś coś odwali a raz ktoś chce normalnie grać. Chciałbym dostać unbana, żeby cieszyć się z rozgrywki na moim ulubionym serwerze RPG.
 9. dobra ja jest cały czas ON wiec pisz na forum Jednak wieczorem będę
 10. Lokalizacja: El Castillo del Diablo, Bone Country, koło lotniska CJLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/668Cena za dobę:300 EuCena za nieruchomość: 5kNazwa nieruchomości: Baza GanguOpis: Baza jest duża i ma dookoła ogrodzenie, znajduje się blisko lotniska, zwykle jest zajęta i bardzo fajna.Zdjęcia nieruchomości:https://imgur.com/a/zyhgpWB
×
×
 • Create New...