Jump to content

Sidnej

Player
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About Sidnej

 • Rank
  CJ
 • Birthday 01/27/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ehh no tak wyszło ja naprawdę bardzo przepraszam ja już nie jestem w ani jednej takiej grupie przysięgam że już nigdy nie będę robił lamal regulaminu ale jeżeli nie dostanę unbana to się pogodę z tym i będę mosial jednak przyzwyczaić się do innego serwera
 2. Nick: Sidnej Serial: BFFFCB2B17AB8DBBE67FA0A4946206E2 Staż na serwerze: 368h Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: handel kontem poza serwerem + dodatkowo proba oszustwa - Krótki opis sytuacji: Więc cała sprawa ma gdzieś około 2 mies ale tak na Facebooku są grupy o tajnym handlu na pylife i innych serwerach postanowiłem że jak coś tam poproboje to nic się nie stanie ale jednak się stało jeden gracz napisał na mnie skarge usunąłem post z grupy po czym wstawiłem jeszcze raz tylko z zakazany nickiem potem postanowiłem że zmienię nick z Kujuwangu na Sidnej gdy zmieniłem nick po paru min zaciela mi się gra po czym dostałem bana. Coś od siebie: Witam po 2 mies zebrałem się na odwagę żeby napisał apelacje jest to już mój 2 ban i naprawdę żałuję tego co zrobiłem bo było to strasznie nie mądre przepraszam za to. Porostu nie ma lepszego serwera niż pylife szukałem różnych serwerów grałem na 4life emstories ale to nie to samo co pylife, pylife jest serwerem nie zwykłym takim co żaden serwer nie dorównuje takiemu jak pylife brakowało mi tego serwera i chciałbym prosić was o odbanowanie mówią że do 3 razy sztuka jeżeli jednak nie ze chcecie mnie odbanowac to będę mosoal się z tym pogodzić napewno juz nigdy na tym serwerze nie zagram bo pewnie jak będzie 2030r już serwer nie będzie istniał będę bardzo dobrze wspominał czasy pierwszego Pereniala pierwsze początki na serwerze i to chyba na tyle dziękuję wam że stworzenie naprawdę epickiego serwera będę dobrze wspominał te czasy jak nie dostanę unbana dziękuję wam teraz to wy zdecydujecie co ze mną zrobicie czy oba ujęcie czy też nie to wszystko z mojej strony dziękuję pozdrawiam.
 3. W skardze napisałeś zwrot pieniędzy
 4. Za co zwrot pieniędzy jak nawet się nie wymienialiśmy ani nic
 5. Nick: |MUYE|Kujuwangu Wiek: 14 Serial: BFFFCB2B17AB8DBBE67FA0A4946206E2 Staż: 350h 58m Powód zmutowania: CBK Krótki opis sytuacji: Byłem u mechanika po oponę i mówię że gumę chcę no i pobiegł mechanik i mówi 5e i ja do niego mówię że za gumę się nie płaci on do mnie ale mogę żądać opłaty to ja mówię pluje na takich mechaników. Dowody: Nie mam Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Bardzo przepraszam za te pluje na takich mechaników poprostu zawsze opona była za darmo i jeśli bardzo cię zraniłem takimi słowami to bardzo przepraszam i już nie będę tak mówił dziękuję pozdrawiam Kujuwangu.
 6. Nick: |MUYE|Kujuwangu Wiek: 14 Serial: BFFFCB2B17AB8DBBE67FA0A4946206E2 Staż: 350h 58m Powód zmutowania: CBK Krótki opis sytuacji: Byłem u mechanika po oponę i mówię że gumę chcę no i pobiegł mechanik i mówi 5e i ja do niego mówię że za gumę się nie płaci on do mnie ale mogę żądać opłaty to ja mówię pluje na takich mechaników. Dowody: Nie mam Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Bardzo przepraszam za te pluje na takich mechaników poprostu zawsze opona była za darmo i jeśli bardzo cię zraniłem takimi słowami to bardzo przepraszam i już nie będę tak mówił dziękuję pozdrawiam Kujuwangu.
 7. Nick: Kujuwangu Serial: BFFFCB2B17AB8DBBE67FA0A4946206E2 Staż na serwerze: 205dni 292h Nick osoby zawieszającej: Twardy. Powód: Taranowanie Opis sytuacji: Więc tak zapytałem się go czy powiedzie mnie do Fort Carson ale on miał chwilowy AFK więc wziąłem cholownik i go ztaranowałem po jakimś czasie nie chciało mi się czekać aż mi odpisze więc kierował em się cholowanikiem w stronę Fort Carson gdy już wjeżdżałem na autostradę prowadzącą z San Fierro do Fort Carson mój bohater wypad z pojazdu potem zauważyłem na czacie że mam odebrane prawko. Dowody: Nie mam Coś od siebie: Chciałbym bardzo za to przeprosić kierowcę formuły 1 byłem za to nie raz karany i chciałbym żebyście dało mi szansę obiecuję że nie będę taranował innych samochodów bo zazwyczaj tak nie robię ale się trochę wnerwiłem mówiąc krótko i co jeżeli tym pisem nie dostanę prawka to doczekam te karę ale będzie trudno ponieważ chciałem zdać prawo jazdy na kat A i chyba tego nie zrobię dziękuję.
 8. Nick: |MUTE|EXEXEX|Wiek: 14Serial: BFFFCB2B17AB8DBBE67FA0A4946206E2Staż:198 dni (259h)Powód zmutowania : Ogłoszenia na czacie premiumKrótki opis sytuacji: chciałem tylko się zapytać 1 raz ponieważ sprzedawałem auto i zostałem zmutowany Dowody: niestety nie mamLink do poprzedniego podania:Coś od siebie: Bardzo mi zależy ponieważ nie mam jak się dogadać z innymi graczami chciałem sprzedać auto i nie mogłem proszę was o odmutowanie ponieważ mi bardzo zależy a przez to nie mam jak się dogadać z graczami obiecuję że jak będę mógł już pisać na czacie to nigdy prze nigdy tego nie zrobie tym razem użyję głowy i pójdę do radia k69 bardzo dziękuje pozdrawiam EXEXEX.
 9. Nick: Milkacz Serial: BFFFCB2B17AB8DBBE67FA0A4946206E2 Staż na serwerze: 230h Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Skarga Krótki opis sytuacji: Więc tak powiem szczerze napisałem do gracza (nie pamiętam jego nazwy) czy nie chce się zamienić za auto bo miałem na sprzedaż ale też chciałem się zamienić no i tak on się zgodził ale musiał dorobić trochę pieniędzy na podatek auta a po jakimś czasie jak on zarabiał kasę napisał do mnie kolejny gracz że chce kupić auto więc mu je sprzedałem kupiłem nowe i jak już tamten gracz skączył zbierać pieniądze oszukałem go on mi sprzedał auto za podatek a ja mu nie porostu chciałem zrobić to dla pieniędzy ale jednak nie wyszło. Coś od siebie: Za to co zrobiłem bardzo przepraszam jest mi bardzo głupio że tak postąpiłem bo to nie jest jednak fair wobec innych rozumiem że takim pismem nie uda może mi się odzyskać konta ale zawsze warto próbować jeśli jednak to chciałbym zwrócić te auto oszukanemu przeze mnie graczowi ale zapomniałem jednak nick tej osoby za to wszystko jeszcze raz bardzo przepraszam i obiecuję że już nigdy nie zrobię nic głupiego ja coś takiego dziękuję i pozdrawiam Milkacz.
 10. Sidnej

  Ban

  Nick: Milkacz Staż: 230h 59m Serial: BFFFCB2B17AB8DBBE67FA0A4946206E2 Nick osoby zawieszającej: BloodLine_ Powód: Skarga Opis sytuacji: Poszedłem na chwilę do kuchni a jak wróciłem i zobaczyłem na komputer to była ramka z napisem że zostałem zbanowany. Dowody: Nie mam
 11. Nick: Envoj Staż: 185 dni (200h) Serial: BFFFCB2B17AB8DBBE67FA0A4946206E2 Nick osoby zawieszającej: Krassa Powód: Taran w mechaniku Opis sytuacji: Stałem w kolejce do mechanika i przez przypadek uderzyłem graczowi w tył zderzaka i wtedy przyszedł do mnie Krassa po czym zabrał mi prawo jazdy. Dowody: Też mam rozwalony przód samochodu Coś od siebie: Chciałbym mieć prawo jazdy dlatego że uszkodziłem mu tylko zderzak i to było przez przypadek ja naprawdę nie chciałem naprawdę a bardzo mi zależy na prawie jazdy proszę pomóżcie.
 12. Witam zostało mi zabrane prawo jazdy za rozwalanie mojego auta kare nałożył mi Bojaneq. Nick: Mafiosso Staż: 41 dni (142h) Serial: BFFFCB2B17AB8DBBE67FA0A4946206E2 Nick osoby zawieszającej: Bojaneq. Powód zawieszenia prawa jazdy: Nie reagowanie na polecenia moderatora - odwalanie autem, taranowanie. Opis Sytuacji: Jeździłem sobie autem po ulicy celowo go rozwalałem o różne rzeczy i nagle dostałem ostrzeżenie od Bojaneq. to pojechałem sobie normalnie do salonu obok mechanika w San Fierro tam gdzie są obrazki z GTA V i nagle wywaliło mnie z mojego auta. Dowody: Mam całe popsute auto. Coś od siebie: Przepraszam za to po prostu nie wiedziałem że za rozwalanie swojego auta może grozić zabranie prawa jazdy mogli byście oddać mi te prawo jazdy. Mam jutro Urodziny i chciałem pograć z kolegami i pojeździć z nimi samochodem. Proszę oddajcie mi je Plis.
 13. Witam zostało mi zabrane prawo jazdy proszę zwróćcie mi je dziś Nick: Mafiosso Staż: 41 dni (142h) Serial: BFFFCB2B17AB8DBBE67FA0A4946206E2 Nick osoby zawieszającej: Bojaneq. Powód zawieszenia prawa jazdy: Nie reagowanie na polecenia moderatora - odwalanie autem, taranowanie. Przepraszam za to ja już będę uważał słuchał się na polecenia i nie odwalał proszę zwróćcie mi te prawo jazdy dziś plis
 14. Witam zostało mi zabrane prawo jazdy ponieważ rozwalałem swoje auto o różne rzeczy takie jak: budynki, mury, drzewa, i inne Przyznaję że uderzyłem parę samochodów ale to przez przypadek bardzo za to przepraszam mogli byście odwołać mi te karę proszę ja już będę stosował się do ostrzeżeń i będę bezpieczny.
×
×
 • Create New...