Jump to content

Roxedo

Player
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

About Roxedo

 • Rank
  CJ
 1. Do zamknięcia !!!!
 2. Reff ! Ustalam KT na 100k (do nego na PW lub w grze)
 3. Model motocyklu: Freeway Przebieg: 14,7k Cena: Licytacja od 55k KT:100k Kolor: czerwony kolor Świateł: czerwone za 8,8k ( stan 20-30%) Pojazd posiada układ MK2 Jeśli cena mnie nie zadowoli, to pojazdu nie sprzedam !!
 4. Model Samochodu: Admiral Przebieg: około 400km Cena: Licytacja od 30k, KT : 38k Kolor: Jak na zdjęciu Felgi: Classic Kolor Świateł: Standard Tuning: Brak SS: Jeśli cena mnie nie zadowoli, to pojazdu nie sprzedam !!!
 5. Data i godzina zdarzenia: 27.11.2016 godz. około 17:40 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: TheDanio Mój serial: D215915199C71C352BFFAB47BA4BE053 Opis: Jade holownikiem a gość jadący za mną wyjeżdża z takim tekstem.. Dowody w postaci logów: http://imgur.com/a/9q1wY Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Mute na 7 dni
 6. Licytacje zakończe o 15:00. Jeśli nikt nie zaproponuje wiecej to pojazd sprzedam użytkownikowi: Erich ! Do zamknięcia !
 7. Model Samochodu: Sabre Przebieg: 18k Cena: Licytacja od 10k Kolor: Czerwony Felgi: Stalowe Kolor Świateł: Standardowe Tuning: Brak Przebieg jak na Sabre dość duży, ale może ktoś będzie chciał Jeśli nie zostanie osiągnięta odpowiednia cena to pojazdu nie sprzedam !! Do zamknięcia !!
 8. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi !Pozdrawiam i życzę miłego dnia ! Temat do zamknięcia !
 9. Witam ! Mam zamontowany w aucie taksometr z tym że stawka wynosi 16 e za 1km. W urzędzie w SF piszę że zmiana stawki jeszcze nie jest możliwa..no ok Tylko że niektórzy mają ustawioną na 8 lub nawet 2 e za 1km...? Gdzie takie coś można zrobić? Za 16 e to ludzie nawet nie chcą jeździć... nie ma szans zarobić z taką stawką... Z góry dzięki za odpowiedź!
 10. Witam ! Wróciłem po kilkumiesięcznej przerwie na serwer i mam mały problem z FCR-ką A konkretnie to że przebieg przekroczył 110k i silnik "nie daje oznak życia" czyli albo złom albo reset.. Chciałbym dowiedzieć się czy jeszcze jest mozliwość cofnięcia przebiegu do zera? Kiedyś była taka możliwość ale czy teraz również jest? Jeśli tak to gdzie i czy cena nadal to 50% wartości nowego pojazdu? Z góry dzięki za odpowiedź ! Pozdrawiam !
 11. Witam,od razu mówię że nie moglem znaleźć odpowiedniego działu wieć piszę tutaj.No więc sprawa dotyczy celowego taranowania przez niektórych graczy...Mówie tutaj o ewidentnych przypadkach,nie o drobnych kolizjach drogowych. Na serwerze jest zasada że skargi dotyczące takich zdarzeń nie są rozpatrywane na forum,tylko trzeba zgłosic komendą /raport. W sytuacjach gdy jest niewiele osób na serwerze to jeszcze działa ale gdy na serwerze jest ponad pół tysiąca graczy na 10-ciu członków adminstracji,ta metoda zgłaszania takich zdarzeń jest po prostu nie sprawna...Ja rozumiem że ilość zgłoszeń jest taka duża że tylu ilu jest moderatorów/adminstratorów nie ma możliwości "ogarnięcia" tego wszystkiego.Moja propozycja jest taka żeby może na forum w dziale skargi,stworzyć poddział własnie dotyczący takich zdarzeń o jakich mówie.Ale wymagania by były takie że trzeba dokładnie udokumentować "screenami" daną sytuacje,wedle ustalonego wzoru itp. Proszę o wypowiedzi adminstracji jak i graczy.Tylko bez żadnych nic nie wnoszących do sprawy komentarzy,opisałem tą sytuacje nie żeby oskarżać kogoś,mam na myśli adminstracje bo jak wspomnialem wcześniej nie mogą wszystkiego ogarnąć.Dałem tą propozycję żeby w dużym stopniu pomóc adminstracji jak i graczą ! Pozdrawiam,G-Shock
×
×
 • Create New...