Jump to content

SprinteR*

Player
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Świetny Gość!

1 Follower

About SprinteR*

 • Rank
  Ken Rosenberg

Recent Profile Visitors

968 profile views
 1. Model pojazdu: Bullet Id 100k+ Przebieg: 13300km Cena: Licytacja Kolor: - - - Felgi: Megi Kolor Świateł: Nosek Rudolfa 50% Tuning: FMK, RH, MEGI Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* dodam jutro JEZELI CENA MNIE NIE ZADOWOLI POJAZDU NIE SPRZEDAM
 2. Ładnie, ale jeszcze troszeczke mało Reff
 3. Model Pojazdu: Buffalo Przebieg: 8444km, raczej nie wzrośnie Cena: Licytacja Kolor: --- Felgi: Grove Kolor świateł: Śnieżna biel Tuning: FMK, RH1, Ultra-Wide Zdjęcie Pojazdu: Dodam jutro JEŻELI CENA MNIE NIE ZADOWOLI POJAZDU NIE SPRZEDAM.
 4. Nick: SprinteR* Staż: 5lat Serial: F787E9FEB7E2D802296E60C9303DFDB2 Nick osoby zawieszającej: ZIELUNINIO92 Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowsnie Opis sytuacji: Goniac gracza który taranowal nie wyhamowalem i wbilem sie w niego. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: No osobiście przepraszam lecz komenda report na serwerze nie działa natychmiastowo rzecz jasna, więc chciałem dogonić tego gracza by zobowiązał sie do zapłaty za wyrzadzone czyny. Niestety nie wyhamowalem i w niego wyjechałem.. Celowe taranowsnie- nie wyjechałem w niego raz drugi trzeci, tak jak gracz, tylko raz (przypadkowo) więc nie było celowe.. Przepraszam i proszr o odwieszenie prawa jazdy.
 5. Gościu, jesteś żałosny.. Taranujesz co popadnie pozniej lecisz pisać skargę.. Jeśli odwalasz to licz sie z konsekwencjami..
 6. @ZIELUNINIO92 Z jego strony taranowsnie nie było jednorazowe.. Jeździł rozpedzony i z cala prędkością wjezdzal we wszystkie pojazdy które były w tamtym miejscu..
 7. Ale szkód nie zwróciłes więc gracze są na minus
 8. W takim razie dlaczego Ty nie dokonałes zapłaty graczom których taranowales, porownujesz kwotę 10Eur- twojej naprawy, do kwoty +1000Eur graczy których taranowales. Jeśli chcesz dam Ci 10 euro za twoją naprawę, jeśli zobowiązujesz się do zapłaty za naprawy wszystkim graczom
 9. Jesteś śmieszny, taranujesz kogo tylko można i piszesz skargę. Przypomnij sobie co zrobiłes i dlaczego ja Cię staranowalem.. Gonilem Cię po to byś zobowiązał się do zapłaty za uszkodzenia, nie tylko mi, Ale wszystkim którzy byli w tym czasie w mechu.. Szkoda że nie potrafiles nagrać jak Ty taranujesz, całą sytuację widział @|NDSA|Recover. Nie był taran tylko Poprostu nie wyhamowalem jak gonilem gracza..
×
×
 • Create New...