Jump to content

SprinteR*

Player
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Świetny Gość!

About SprinteR*

 • Rank
  Ken Rosenberg

Recent Profile Visitors

885 profile views
 1. Nick: SprinteR* Staż: 5lat Serial: F787E9FEB7E2D802296E60C9303DFDB2 Nick osoby zawieszającej: ZIELUNINIO92 Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowsnie Opis sytuacji: Goniac gracza który taranowal nie wyhamowalem i wbilem sie w niego. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: No osobiście przepraszam lecz komenda report na serwerze nie działa natychmiastowo rzecz jasna, więc chciałem dogonić tego gracza by zobowiązał sie do zapłaty za wyrzadzone czyny. Niestety nie wyhamowalem i w niego wyjechałem.. Celowe taranowsnie- nie wyjechałem w niego raz drugi trzeci, tak jak gracz, tylko raz (przypadkowo) więc nie było celowe.. Przepraszam i proszr o odwieszenie prawa jazdy.
 2. Gościu, jesteś żałosny.. Taranujesz co popadnie pozniej lecisz pisać skargę.. Jeśli odwalasz to licz sie z konsekwencjami..
 3. @ZIELUNINIO92 Z jego strony taranowsnie nie było jednorazowe.. Jeździł rozpedzony i z cala prędkością wjezdzal we wszystkie pojazdy które były w tamtym miejscu..
 4. Ale szkód nie zwróciłes więc gracze są na minus
 5. W takim razie dlaczego Ty nie dokonałes zapłaty graczom których taranowales, porownujesz kwotę 10Eur- twojej naprawy, do kwoty +1000Eur graczy których taranowales. Jeśli chcesz dam Ci 10 euro za twoją naprawę, jeśli zobowiązujesz się do zapłaty za naprawy wszystkim graczom
 6. Jesteś śmieszny, taranujesz kogo tylko można i piszesz skargę. Przypomnij sobie co zrobiłes i dlaczego ja Cię staranowalem.. Gonilem Cię po to byś zobowiązał się do zapłaty za uszkodzenia, nie tylko mi, Ale wszystkim którzy byli w tym czasie w mechu.. Szkoda że nie potrafiles nagrać jak Ty taranujesz, całą sytuację widział @|NDSA|Recover. Nie był taran tylko Poprostu nie wyhamowalem jak gonilem gracza..
 7. Nie robie nic złego informujac ze napisałem, lecz jak widzisz czekam jak każdy inny 😘
 8. Nick: |MUTE-ABC|SprinteR*Wiek: 18Serial: F787E9FEB7E2D802296E60C9303DFDB2Staż: 5latPowód zmutowania : Brak kultury wobec innych graczyKrótki opis sytuacji: No niestety wyzwalem jakiegoś typaDowody: BrakLink do poprzedniego podania: BrakCoś od siebie: Wiem, ze to zadne usprawiedliwienie, lecz puszczają nerwy gdy jedziesz naprawionym pojazdem a jakiś typ z premedytacja wjezdza w Ciebie i jest to dla niego zabawne.. No delikatnje mówiąc zdenerwowałem sie i przezwalem. Przepraszam i obiecuje trzymac te nerwy i niepotrzebne slowa w sobie.
 9. Napisałem prywatną wiadomość. @-_-Diablo-_-*ts
 10. Trudno w takim razie, prosze o wyzerowanie. A jeszcze zapytam czy później jest mozliwosc odkupienia choć jednego pojazdu ktore zostana zabrane? @noctropolis
 11. Nie ma możliwości spłacenia tej kwoty na rzecz serwera? Tym bardziej że czarno na białym jest kwota która mógłbym spłacić @lajoN
 12. No jest w powodzie zbanowania. Mam ukrywac? To nie dziala na moja korzyść.
×
×
 • Create New...