Jump to content

|K69-News|herbatnik

Player
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

522 Świetny Gość!

About |K69-News|herbatnik

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday March 11

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  San Andreas
 • Zainteresowania
  - Pisanie artykułów
  - Służby mundurowe (głównie straż pożarna 🚒​​​​​​​)
  - medycyna
  - motoryzacja
  - wspinanie się na korony drzew 🌳 🌴​​​​​​​ 🌲 :P

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LS
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

3487 profile views
 1. Chciałbyś nieco dowiedzieć się o grupie Redakcja Prasowa K69-News? Jeśli tak to przeczytaj nasz najnowszy artykuł :) Link w komentarzu.

 2. Wyniki do organizacji Dia de Los Muertos - Czerwiec '19 Z przyjemnością ogłaszamy, że drogą rekrutacji do organizacji Dia de Los Muertos na okres próbny na rangę Mortis dołączają następujące osoby: @Feliks. @NazeTOZiomal @|SGSP|Mikas911 @Kersent Gratulację wszystkim którzy się dostali! Osoby które się dostały proszone są o zgłoszenie się do zarządu, w celu dodania do organizacji. Zarząd Dia de Los Muertos:
 3. Tego klocka wykorzystał bym do osiągnięcia fan motoryzacji 3, bo mi jeden pojazd brakuje a w mojej kolekcji perków na pewno przydał by się taki klocek
 4. Ja bym chciał zostać zawodowym wspinaczem się na korony drzew
 5. Artykuł bardzo dobry, super się czytało, rób więcej takich artykułów!
 6. Pasek z panel.pylife.pl: Imię: Mam na imię Karol. Wiek: Aktualnie posiadam 13 lat. Serial: Mój numer seryjny to: 5C42316FB9795473229614197F9F6534 Staż na serwerze: Grę na serwerze rozpocząłem dnia 11 listopada 2016 roku, aktualnie na serwerze przegrane mam ponad 760 godzin. Czy posiadasz komunikator głosowy TS3?: Tak, posiadam komunikator głosowy TS3. Czy posiadasz mikrofon?: Tak, posiadam sprawny mikrofon. Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak, niestety byłem karany na serwerze, kilka razy miałem zabrane prawo jazdy, jeden raz dostałem mute za spam bindami oraz raz dostałem bana za dm na szczelnicy, lecz już od dłuższego czasu nie mam żadnej kary na swoim koncie. Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak, zapoznałem się z regulaminem Żużla oraz jestem gotów go przestrzegać. Napisz coś o sobie (3-4 zdania): Mam na imię Karol, oraz aktualnie posiadam 13 lat. Na co dzień (teraz nie bo są wakacje) uczęszczam do 7 klasy szkoły podstawowej. Mieszkam w województwie Małopolskim, a dokładniej w Krakowie. Z charakteru jestem osobą miłą oraz pomocną, zawsze jak widzę że ktoś ma jakiś problem lub kłopot to staram mu się pomóc, pomagam gracom nowym oraz tym z wyższym stażem, zawsze jak widzę jakiś konflikt na serwerze to staram się go ominąć szerokim łukiem, ale jak już znajdę się w środku niego to staram się z niego jak najszybciej wyjść. Interesuję się służbami mundurowymi (głównie strażą pożarną), medycyną, informatyką, wspinaniem się na drzewa oraz motoryzacją, moją przyszłość chciałbym poświęcić straży pożarnej lub medycynie. W wolnych chwilach lubię pograć w MTA na serwerze Play Your Life, oraz wybrać się gdzieś z rodziną . Dlaczego chcesz dołączyć do sekcji Żużla?: Chciałbym dołączyć do sekcji Żużla z powodu takiego iż, chciałbym udoskonalić swoje umiejętności jazdy motorem oraz chciałbym tam również poznać wiele nowych osób. Dlaczego Ty zasługujesz na stanowisko Adepta?: Myślę że zasługuję na stanowisko Adepta, z powodu takiego iż tak jak wyżej wspomniałem, jestem osobą pomocną. Nie jestem również odwalaczem oraz lubię ciężko pracować i umiem pracować w grupie. Nie miałbym też problemu z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy lub też rozkazom innej wyższej rangi ode mnie. Wspominam również o KTM MX 500 . Pozdrawiam Karol (herbatnik)
 7. Szukasz organizacji? Właśnie ruszyła rekrutacja do Dia de Los Muertos. Wejdź i zobacz!

  https://pylife.pl/forums/topic/337557-rekrutacja-do-dia-de-los-muertos-czerwiec-19/

 8. On miał inną nazwę Losowo, napisz bardziej szczegółowo, lub masz też białe forum, bo na białym forum te hrki, robią się takie przezroczyste, więc może o to ci chodzi?
 9. Jezu jak mało osób zdało, coś czuje że za chwilę będzie kolejna rekrutacja.
 10. Chciałbyś nieco się dowiedzieć czegoś o samolotach? Jeśli tak to zapraszam do przeczytaniu mojego nowego artykułu o porównaniu samolotów z GTA z życiem realnym :) link kom.

×
×
 • Create New...