Jump to content

Sztynksu

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Sztynksu

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: Sztynksu Staż: 148h 22m Serial: B9DAEEB2F9CD4F773BAC69B2E42FCF12 Nick osoby zawieszającej: Krassa Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran w San Fierro. Opis sytuacji: Pisałem z osobą na temat organizacji rozpędzony do ok.- 80km/h, lecz gdy wjechałem na otwartą drogę z zakrętu pisząc na czacie nie zdążyłem wyhamować i uderzyłem w inny pojazd. Za zaistniałą sytuację przeprosiłem i zapłaciłem za naprawę. Dowody: Brak dowodów. Coś od siebie: Przepraszam za całą sytuację która wydarzyła się dokładnie wczoraj, a prawko zostało mi zawieszone na 2d. Administrator Krassa powiedział abym napisał dzisiaj odwołanie więc to robię. Liczę na odwieszenie prawka.
 2. Nick: |MECH-SF|SztynksuWiek: 15Serial:B9DAEEB2F9CD4F773BAC69B2E42FCF12 Staż: Łączny czas gry: 34h 28m. Gracz od 3 miesięcy. Powód zmutowania :Rzekoma "Obraza Policji"Krótki opis sytuacji: Pracowałem jako mechanik w Doherty po czym zablokowali moje miejsce, po krótkim pisaniu z funkcjonariuszem uruchomiłem animacje /bije po czym policjant uderzył mnie policyjną pałką napisałem więc, do kolegi który stał obok "Patrz uderzyl mnie pala" [pisałem bez polskich liter typu "ł" "ś"] Funkcjonariusz uznał to jako obrazę w jego stronę więc dostałem mandat [1500e] po jakimś czasie ok. 1h jeździłem z kolegą i nagle dostałem muta "Obraza policji" Dowody: Nie posiadam dowodów, ponieważ nie robiłem wtedy ssLink do poprzedniego podania:Coś od siebie: Zależy mi na odmutowaniu, gdyż mam szacunek do policji, posiadam pracę jako mechanik więc z mutem nic nie zdołam tam zrobić. I jeszcze jedno do funkcjonariusza jeśli będzie to czytał: Nie chciałem w jakikolwiek sposób cię urazić. Mam nadzieję, że weźmiecie to pod uwagę gdyż nawet jeśli go tym uraziłem to przecież każdy zasługuje na drugą szansę. Jeszcze raz z góry przepraszam za zaistniałą sytuację. Z góry mówię, że to już się nie powtórzy!
 3. Nick: |MECH-SF|SztynksuWiek: 15Serial:B9DAEEB2F9CD4F773BAC69B2E42FCF12 Staż: Łączny czas gry: 34h 28m. Gracz od 3 miesięcy. Powód zmutowania :Rzekoma "Obraza Policji"Krótki opis sytuacji: Pracowałem jako mechanik w Doherty po czym zablokowali moje miejsce, po krótkim pisaniu z funkcjonariuszem uruchomiłem animacje /bije po czym policjant uderzył mnie policyjną pałką napisałem więc, do kolegi który stał obok "Patrz uderzyl mnie pala" [pisałem bez polskich liter typu "ł" "ś"] Funkcjonariusz uznał to jako obrazę w jego stronę więc dostałem mandat [1500e] po jakimś czasie ok. 1h jeździłem z kolegą i nagle dostałem muta "Obraza policji" Dowody: Nie posiadam dowodów, ponieważ nie robiłem wtedy ssLink do poprzedniego podania:Coś od siebie: Zależy mi na odmutowaniu, gdyż mam szacunek do policji, posiadam pracę jako mechanik więc z mutem nic nie zdołam tam zrobić. I jeszcze jedno do funkcjonariusza jeśli będzie to czytał: Nie chciałem w jakikolwiek sposób cię urazić. Mam nadzieję, że weźmiecie to pod uwagę gdyż nawet jeśli go tym uraziłem to przecież każdy zasługuje na drugą szansę. Jeszcze raz z góry przepraszam za zaistniałą sytuację.
×
×
 • Create New...