Skocz do zawartości

MazakProkurator

Gracz
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 CJ

O MazakProkurator

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MazakProkurator

  Problem ze strefą DM

  Witam, miałem niemiłą sytuację związaną prawdopodobnie z problemem w działaniu serwera. Będąc w strefie DM zostałem napadnięty. OK, liczyłem się z tym. Jechałem przed siebie aż pojawił mi się napis: Opuszczasz strefę DM. Pomyślałem sobie, że teraz inni nie mogą mnie taranować, ani do mnie strzelać, ale gracz o nicku Vulcan.* i jego drużyna dalej to robili. Szybko napisałem raporta i czekałem, aż ukażą gościa za taran i stałem autem w bezruchu. Zanim dostałem odzew od administracji, napisałem, że to już "poza strefą" i żeby płacił za uszkodzenia. On napisał mi, że nie było napisu i stoi Hot-Dog (stał obok, widać nawet jego zderzak na zdjęciu). Tylko napis BYŁ! Zanim coś odpisałem, zostałem zastrzelony. Odpowiedź na raport dostałem już po śmierci, ale była to tylko rada, żeby napisać skargę. Rozumiem to, dlatego to piszę. Wróciłem potem na miejsce i jak się okazało, moje auto wybuchło. Osoba, która zareagowała na kolejnego raporta, żeby sprzątnąć auto, również potwierdziła, że nie ma tam strefy DM. Mój problem polega na tym: Jakim prawem zostałem zabity poza strefą? Czy może strefa jest źle oznaczona? I kto zapłaci mi za zdetonowane auto? Załączam screeny: sytuacji (po śmierci) - ta krótka, oraz rozmowy z kolejnym moderatorem, który potwierdza, że to wolna strefa - ta długa. Gracz ExTayor napisał tekst już chyba po mojej śmierci, ale nie jestem pewien. Prawdopodobnie ten który strzelał, sięgnął mnie, stając w strefie i do mnie strzelając, ale ten który taranował - Vulcan - byl jeszcze dalej od strefy niż ja. Wnioskuję o ukaranie go i rekompensatę za naprawę auta.
 2. MazakProkurator

  |K69-News| Nowe auta u "żółtka"!

  Już giełda zastawiona...
 3. MazakProkurator

  Praca kuriera

  Dajcie Moonbeama, żeby robota była bardziej przystępna
 4. MazakProkurator

  Street view się nie resetuje

  załapałem
 5. MazakProkurator

  Street view się nie resetuje

  A, to fajnie, ja codziennie odpalam, żeby sprawdzić, czy się zresetował. Nigdzie nie było notki, że musi się resetować bez używania...
 6. MazakProkurator

  Street view się nie resetuje

  To jak to się stało, że mnie to ominęło? Jak napisałem raport na siebie o resecie, to dostałem odpowiedź, że resetuje się automatycznie co 2 tygodnie ;_;
 7. MazakProkurator

  Street view się nie resetuje

  Witam. Mój serial to: 4EF29197CA6DD04396D53EF9B697D9B2. Nie wiem czemu, ale gram od miesiąca, a jeszcze ani razu nie zresetowała mi się mapa Street view. Mam nabite 63GB i już nie mam gdzie jeździć.
 8. Nick: coconuss Staż: trzy dni Serial: 37C4353554C0B8BD38C73C83A3055EB4 Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Musiałem szybko skręcić do Los Santos, a nie miałem jak zawrócić, więc podjechałem kawałeczek poboczem, do najbliższego zjazdu, pod prąd. Przepraszam i uważałem, żeby nikogo nie uszkodzić. Nie znam do końca mapy i nie wiedziałem jak się wykaraskać z sytuacji, żeby nie zgubić drogi. Coś od siebie: Serwer jest świetny, a ja do jutra mam dostęp do komputera i chciałbym jeszcze pozarabiać na nową furę, ale zakaz jazdy uniemożliwia mi to, ponieważ zarabiam czyszcząc ulice i jeżdżąc na Streetview.
×