Skocz do zawartości

MazakProkurator

Gracz
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 CJ

O MazakProkurator

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MazakProkurator

  Pierwsze referendum

  Trzeba to rozgłośnić
 2. MazakProkurator

  skarga na |CS|Kenayy

  W sumie biznes i tak dobry, ale towar dogadany to dogadany. Transakcja powinna zostać cofnięta i byłoby korzystnie dla obu stron.
 3. MazakProkurator

  Skarga na zygi1212

  Mało legitna historia zygiego. A tak poza tym, czy są jakieś kary za ortografię?
 4. MazakProkurator

  Skarga na Trunks

  Jest po północy, a ja przeczytałem całą waszą transakcję. Targujecie się jak małe dzieci, oby zedrzeć do cna - to nigdy nie daje dobrych efektów, ale to tak na marginesie. Trunks odstawił niezłą manianę, w życiu bym nie wpadł na pomysł zastawiania nieposiadanego obecnie pojazdu xD Bear twardy negocjator, ale mogłeś mu już te 4k darować Zmęczyły mnie te logi, nigdy więcej czytania skarg... Udanych łowów!
 5. MazakProkurator

  Skarga na Tabulator.

  Z perspektywy typa, który kupił od ciebie auto po taniości historyjka z bratem mogła brzmieć mało legitnie i doszedł do wniosku, że nie sprawdziłeś co masz i chcesz wysępić więcej kasy. Ja ci wierzę, ale z perspektywy gościa mogło to wyglądać inaczej. Co do pożyczek, to odradzam
 6. MazakProkurator

  Pierwsze referendum

  Wtedy id nie będzie odgrywało żadnej roli. Gracze zżyci z pylifem potracą majątki i opuszczą serwer. Kilku się dorobi na tych, którzy nie będą wiedzieć o zmianach i powciska te niskie id po starych cenach, ale to potrwa MOŻE kilka godzin (tak jak było ze zmianą cen Premiera). "Magnaci" zbankrutują, bo bardzo dużo osób inwestowało czas i pieniądze w hodowlę id. Konta premium również stracą na popycie, bo sloty były potrzebne do chomikowania aut. Idąc tą drogą, można spodziewać się zpowolnienia rozwoju serwera. Wielu graczy odejdzie w rozgoryczeniu, a jeden z głównych powodów gry zatraci się - dążenie do najmniejszego id. W końcu to błędne koło grania polega głównie na tym: kup, sprzedaj, zarób, kup lepsze/kup więcej. Lepsze, czyli droższe, a cenę windują: model, tune i id. Bez unikatowości id auta utraciłyby unikatowość egzemplarza. Pojawił się również pomysł licytacji tych najmniejszych id. Czy byłby on sprawiedliwy względem pojazdów z kilkuletnią historią? Na tym polega cały urok małych id, że towarzyszą serwerowi od początku i przewijają się przez ręce wielu graczy, a często kryją się w nieużywanych kontach i trzeba na nie polować. Takie przywrócenie zezłomowanych id to droga na skróty, mała drwina z osób, które włożyły czas na chomikowanie i szukanie takich pojazdów. Przychodzi mi na myśl jeszcze jedna sprawa: id jest przypisane do pojazdu. Załóżmy, że miałem perka z id 6969 i długo mi towarzyszył. Miał 100k przebiegu i go honorowo wyzłomowałem. Teraz idę do komisu i kupuję Premiera z id 6969. Dziwne uczucie. Sytuacja jest w pełni hipotetyczna i dość niecodzienna, ale czy wydawanie milionów na małe id jest codziennością? Spostrzeżenia kieruję z punktu gracza, który nie kolekcjonuje id, ale jest zżyty ze swoim autem. Co do samego referendum, to super pomysł, tylko jego temat nie powinien być w ogóle poruszany dla dobra serwera i graczy.
 7. MazakProkurator

  Skarga na Erix

  Data: 25.11.2018, ok. 15:30 Nick oskarżonego: Erix Mój serial: 4EF29197CA6DD04396D53EF9B697D9B2 Opis: CBK, Była rozmowa o wartości felg, więc zwróciłem uwage, że mówimy o Ahabach, a odpowiedź jest widoczna na screenach. Dowody w postaci screenshotów: https://imgur.com/lBWxuIi https://imgur.com/nM81aji Oczekiwania: Ban, najlepiej permamentny - nie potrzebujemy takich graczy.
 8. MazakProkurator

  Problem ze strefą DM

  Witam, miałem niemiłą sytuację związaną prawdopodobnie z problemem w działaniu serwera. Będąc w strefie DM zostałem napadnięty. OK, liczyłem się z tym. Jechałem przed siebie aż pojawił mi się napis: Opuszczasz strefę DM. Pomyślałem sobie, że teraz inni nie mogą mnie taranować, ani do mnie strzelać, ale gracz o nicku Vulcan.* i jego drużyna dalej to robili. Szybko napisałem raporta i czekałem, aż ukażą gościa za taran i stałem autem w bezruchu. Zanim dostałem odzew od administracji, napisałem, że to już "poza strefą" i żeby płacił za uszkodzenia. On napisał mi, że nie było napisu i stoi Hot-Dog (stał obok, widać nawet jego zderzak na zdjęciu). Tylko napis BYŁ! Zanim coś odpisałem, zostałem zastrzelony. Odpowiedź na raport dostałem już po śmierci, ale była to tylko rada, żeby napisać skargę. Rozumiem to, dlatego to piszę. Wróciłem potem na miejsce i jak się okazało, moje auto wybuchło. Osoba, która zareagowała na kolejnego raporta, żeby sprzątnąć auto, również potwierdziła, że nie ma tam strefy DM. Mój problem polega na tym: Jakim prawem zostałem zabity poza strefą? Czy może strefa jest źle oznaczona? I kto zapłaci mi za zdetonowane auto? Załączam screeny: sytuacji (po śmierci) - ta krótka, oraz rozmowy z kolejnym moderatorem, który potwierdza, że to wolna strefa - ta długa. Gracz ExTayor napisał tekst już chyba po mojej śmierci, ale nie jestem pewien. Prawdopodobnie ten który strzelał, sięgnął mnie, stając w strefie i do mnie strzelając, ale ten który taranował - Vulcan - byl jeszcze dalej od strefy niż ja. Wnioskuję o ukaranie go i rekompensatę za naprawę auta.
 9. MazakProkurator

  |K69-News| Nowe auta u "żółtka"!

  Już giełda zastawiona...
 10. MazakProkurator

  Praca kuriera

  Dajcie Moonbeama, żeby robota była bardziej przystępna
 11. MazakProkurator

  Street view się nie resetuje

  załapałem
 12. MazakProkurator

  Street view się nie resetuje

  A, to fajnie, ja codziennie odpalam, żeby sprawdzić, czy się zresetował. Nigdzie nie było notki, że musi się resetować bez używania...
 13. MazakProkurator

  Street view się nie resetuje

  To jak to się stało, że mnie to ominęło? Jak napisałem raport na siebie o resecie, to dostałem odpowiedź, że resetuje się automatycznie co 2 tygodnie ;_;
 14. MazakProkurator

  Street view się nie resetuje

  Witam. Mój serial to: 4EF29197CA6DD04396D53EF9B697D9B2. Nie wiem czemu, ale gram od miesiąca, a jeszcze ani razu nie zresetowała mi się mapa Street view. Mam nabite 63GB i już nie mam gdzie jeździć.
 15. Nick: coconuss Staż: trzy dni Serial: 37C4353554C0B8BD38C73C83A3055EB4 Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Musiałem szybko skręcić do Los Santos, a nie miałem jak zawrócić, więc podjechałem kawałeczek poboczem, do najbliższego zjazdu, pod prąd. Przepraszam i uważałem, żeby nikogo nie uszkodzić. Nie znam do końca mapy i nie wiedziałem jak się wykaraskać z sytuacji, żeby nie zgubić drogi. Coś od siebie: Serwer jest świetny, a ja do jutra mam dostęp do komputera i chciałbym jeszcze pozarabiać na nową furę, ale zakaz jazdy uniemożliwia mi to, ponieważ zarabiam czyszcząc ulice i jeżdżąc na Streetview.
×