Jump to content

KacperoS*

Player
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About KacperoS*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 06/29/2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżeli dostanę ub już nigdy nie zaloguje się na inne konto niż te. @noctropolis
 2. Obiecuję, że już nigdy to się nie powtórzy.
 3. Zrozumiałem swój błąd, Bardzo przepraszam, proszę o odbanowanie
 4. Jak miałem zresetować jak nie pamięta on maila? Oczywiście konto jest już znalezione Obiecuję że taka sytuacja nigdy już się nie powtórzy
 5. Nick: KacperoS* Serial: 0C40A5E687AC41B662CED6D65BE7A384 Staż na serwie: Gracz od 4 lat. (Łączny czas gry: 297h 53m) Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (11) na konta (4) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Witam jest u mnie mój kuzyn i próbujemy znaleźć jego stare konto, ponieważ zmienił nick i nie pamięta. Jest to gracz od 4lat. Próbowaliśmy logować się na wszystkie jego nicki jakie pamiętał i nagle dostaliśmy bana. Dowody: Brak. Link do poprzedniego podania: Brak. Coś od siebie: Przepraszam bardzo nie będziemy już próbować się zalogować. Bardzo prosił bym o od banowanie więcej razy taka sytuacja się nie powtórzy.
 6. Nawet nie umiałem w wiadomości wejść ! TO może powiesz mi na pm na serwerze a nie piszesz na forum raz na rok na forum wchodze
 7. Witam , przed chwilą poinformował mnie o tej skardze Gracz lHELGlXsenoX . Więc proszę nie kłamać że mnie wcześniej o niej poinformowałeś!
 8. Obiecuje że więcej razy nie będę tak robił . Przepraszam z całego serca . Licze na odwieszenie kary.
 9. Nick: |TUNE-LS|Vap3rK Staż: 1179dni od 3 lat Serial: EB25E505AE26E6960C02ED42C0584EE4 Nick osoby zawieszającej: PopeMan Powód zawieszenia prawa jazdy:dm autem i jazda pod prąd Opis sytuacji: Bawiłem się z kolegą w ucieczkę ja uciekałem samochodem a on mnie gonił na pieszo. Miałem lagi ping był bardzo duży . I szukałem go a nagle tepnął sie admin i zabrał prawko za dm . Kolega potwierdził przy admini że się bawiliśmy. Dostałem powód też za jade pod prąd ale jechałem tyłem po poboczu. Dowody: to była tylko zabawa z kolegą . Coś od siebie: Więcej razy to się nie powtórzy z poważenie. Pozdrawiam .
 10. Tak posiadam premium A jeżeli chodzi o czas poświęcam 10h dziennie to w ile mg zarobić te 200k To w ile zarobię te 200 k mam tylko premke
 11. witam jak długo będę zarabiał na sultana czystego ? Jaka praca najlepsza do zarobku ? Posiadam premiera z taxo lvl1
 12. Nick: |TUNE-LS|Vaperek Staż: 3lata , Łączny czas gry 86h25min Serial: B30F27243051266D47A465397AE82C94 Nick osoby zawieszającej: Vespe Powód zawieszenia prawa jazdy: taran SAPD + jazda pod prad Opis sytuacji: jechałem na taxo z ls do lv nie wiedziałem jak zjechać z autostrady wiec zjechałem w pierwszą lepszą drogę a tu nagle wyjechała mi policja z naprzeciwka. I mnie zatrzymała . Dowody: Po lv jade może 3raz w życiu . Coś od siebie: Nie wjechałem w policje tylko jechałem pod prąd ! Był to mój błąd, obiecuje poprawę, pozdrawiam całego pyla. Licze na umorzenie kary , ponieważ wbiłem żeby sobie pograć wziąłem taxo pierwszy kurs do lv i zabrane prawko ;/.
 13. Nick:|TUNE-LS|VaperekWiek:15latSerial:EB25E505AE26E6960C02ED42C0584EE4Staż:1178h (3lata)Powód zmutowania :Ogłoszenia na /vKrótki opis sytuacji:Wbiłem na serwer by sobie pograć . Napisałem na /v czy jaka organizacja rekrutuje. Nagle wyskoczyło mi że jesteś zmutowany do jutra przez KacerolDowody:,,Jaka organizacja rekrutuje ?"" czy to jest ogłoszenie czy? Nie to jest po prostu pytanie według mnie ale jeżeli się mylę to przepraszam . Więcej razy już to się nie powtórzy z ręką na sercu przyżekamLink do poprzedniego podania: Coś od siebie:Panie administratorze kupiłem premium 3 dni temu nie zapoznałem dobrze się z regulaminem i nie wiedziałem że na /v nie można pytać czy jakaś organizacja ma rekrutacja. Z poważenie proszę o apelację kary.
 14. No i właśnie chciałem mu zapłacić i wyjechać i go przepraszałem . Bo nie wiedziałem czy ja jadę pod prąd czy on . Wiec z całego serca przepraszam pana i liczę na apelacje kary więcej razy już nie będę jeździł pod prąd . I już wiem jak jeździć po giełdzie Mam zabrane prawko do 18 do dziś i chciałbym pojeździć na taxo wcześniej bo brde miał o 13,00 live . Z poważeniem proszę o umorzenie kary.
 15. Nick: |TUNE-LS|Vaperek Staż: 1179dni (73h) Serial: EB25E505AE26E6960C02ED42C0584EE4 Nick osoby zawieszającej: PopeMan Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod Prąd. Opis sytuacji: Wjechałem na giełdę lv żeby poszukać auta dla siebie. Nie wiedziałem po której stronie się jeździ bo mało było miejsca więc wiechałem pod prąd bez żadnego ostrzeżenia zaprał mi pan PopeMan prawko. Dowody: Nigdy nie byłem jeszcze na giełdzie lv to był mój pierwszy raz. Coś od siebie: Wiec proszę o apelację ponieważ jest to moja pierwsza kara. Już wiem żeby nie jeździć pod prąd . Z poważeniem gracz najlepszego serwera PyLife.Pl . Pozdrowienia
×
×
 • Create New...