Jump to content

sobiczka

Player
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

About sobiczka

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

225 profile views
 1. Proszę o usunięcie konta na forum. Nie obchodzi mnie, że administracja nie usuwa kont na życzenie. Nie chce mieć tu konta i tyle. Żegnam.
 2. riddic to borowik jakich pełno na tym serwerze tfu na was dzieciaczki
 3. może w końcu jakieś znaczące aktualizacje zamiast takiego czegoś?
 4. Zróbcie aktualizacje systemów i szaty graficznej w grze, bo serwer w porównaniu do konkurencji wypada strasznie słabo w tym aspekcie.
 5. Nick: sobiczka Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/412467 Serial : E25610B4AAE2FB22C5C9C4068E78F283 Staż na serwie: tyle Nick admina: afx Powód zbanowania:: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (17) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Dowody: dowod jpg Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: dostałem unbana, zmieniłem hasło i gdy je wpisałem i chciałem się zalogować wyrzuciło mnie z serwera, ponownie wchodząc miałem kolejny raz bana..
 6. Nick: sobiczka Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/412467 Serial : E25610B4AAE2FB22C5C9C4068E78F283 Staż na serwie: tyle Nick admina: afx Powód zbanowania:: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (17) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: troche nie gralem, loguje sie loguje, ale nie pamietam hasla, to wpisuje 100 roznych i zadne nie dziala no i se wylecialem z banem essa Dowody: dowod jpg Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: zmienilem haslo chyba z kilka misiecy temu i nie pamietma, jak mozecie to prosze o unban + zresetowanie hasla i podanie mi maila na ktory wyslecie haslo, bo nie wiem na ktormy mailu mam to konto (mam z 15 maili) ogolnie to niepredko pewnie tutaj zajrze, bo chcialem tylko tak o se wejsc na serwer
 7. A administracja nie słucha twoich żali i ma cie w dupie, nie rozmawia z tobą.
 8. Przecież to twoja wina, nie tego gracza. Nic ci sie nie należy.
 9. Data i godzina zdarzenia: 17.02.2018r Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: chuj wie jakis 16 dzieciak na skuterze, co ma chuja wspolnego z motocyklami Mój serial: Opis: Cejot sie wpierdala w kazdego swoim passatem na lagach i każde zjeżdzać z drogi. Wyzywasz innych od cejotów, jak sam taranujesz jak ostatni cwel, co do twojej matki to sama prawda,. Dowody w postaci logów: Widać, że to odwalacz samochodowy po jego wcześniejszych blokadach. Bez powodu by wyzywisk nie dostał, koleś jezdzi i taranuje z premedytacją wszystkich po kolei, ale on? on to aniołek. Zresztą nawet w skardze na mnie, w pierwszym zdaniu napisał, że wyzywałem go ot tak "bez przyczyny". Co ewidentnie pokazuje, ze ten typek to szuja i kłamca. Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Odcięcie internetu 14 latkowi, powiadomienie matki prostytutki.
 10. sobiczka

  Instalka MTA

  Ma ktoś instalkę do MTA najnowszej wersji wymaganej do gry na serwerze? bo obecnie stronka MTA:SA leży od kilku godzin i nie da się tego pobrać. Strona juz działa
×
×
 • Create New...