Skocz do zawartości

SZWAGIER!!!

Gracz
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O SZWAGIER!!!

 • Tytuł
  CJ
 1. Lagi na Moim Koncie

  Opis: na moim koncie mam problem z ograniczeniami prędkości . a mianowicie od wczoraj mi się coś zlagowało wyszłem z serwera i weszłem i zmieniłem pojazd ,ale nic się nie stało dobiero jak weszłem na pojazdy publiczne mogłem jeździć nimi normalnie a moimi autami mogę maksymalnie jechać 20km/h. wesszłem dzisiaj na serwer ale nic się nie smieniło . mogę dowiedzieć się co mogę z tym zrobić? SERIAL:Serial: E63B2147668000F8DDCACCB030300234
 2. Nick: SZWAGIER! Staż: 110h 56m. Serial: E63B2147668000F8DDCACCB030300234 Nick osoby zawieszającej: MrKacperol Powód zawieszenia prawa jazdy: powód: zablokowanie gieldy dune Opis sytuacji: Popierwsze zostawiłem dude PRZED giełdą a inni gracze widać że się fajnie bawili i wepchneli dude na giełdę i oberwało mi się za to . Dowody: BRAK Coś od siebie: Jest to dla mnie śmieszne że zostało mi cofnięte prawko za coś czego nie zrobiem. liczę na szybkie rozwiązanie sprawy
 3. Nick: SZWAGIER! Staż: 109h 5m. Serial: E63B2147668000F8DDCACCB030300234 Nick osoby zawieszającej: Agatka;* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran u mechanika Opis sytuacji: prawde mówiąc to nic nie zrobiłem stałem w kolejce do mechanika przedemną stał jakiś grasz w żółtej mananie. Gracz ten najprawdopodobniej pomylił klawisze i walną we mnię.Zdaje sobie sprawę że brzmi to śmiesznie lecz tak naprawdę było administratorka o psełdonimie Agatka;* dała temu graczowi ostrzeżenie a mi bana. Gracz który walną powiedział że to jego wina ale administratorka nic . proszę o szybkie rozwiązanie tej sprawy . Dowody: BRAK Coś od siebie: Jest to dla mnie śmieszna zdarzenie za które ja niewinny gracz zostałem ukarany a osoba która walneła we mnie przyznała się do winy.
 4. Nick: SZWAGIER! Serial: E63B2147668000F8DDCACCB030300234 Staż na serwie: 102h 43m. Nick admina: BloodLine_ Powód skargi : ustawiłem cene na giełdzie za cadrone i oceanica wynosiła ona 10.tyś. euro a w rzeczywistości chciałem 2x tyle. Krótki opis sytuacji: ustawiłem moje 2 auta na giełdzie do 10.tyś euro a w rzeczywistości chciałem 2x tyle . Myślałem że sprzedam szybciej na tej giełdzie ale jak widać znalazło się kilka graczy którym to nie pasowało zastraszali mnie skargami i banami a ja automatycznie zabrałem moje auta . chciałbym zaznaczyć że stałem na giełdzie mniej 10 min. Dowody: mam tylko dowody że to zrobiłem link na skargę [na mnie] : Link do poprzedniego podania: BRAK Coś od siebie: Myślałem że osoba ta nie napisze na mnie skargi ponieważ szybko szybko zabrałem pojazdy. Niewiem dlaczego sprawa ta trafiła dopiero do mnie ponieważ sprawa ta była zadana dnia : 26.02.2018 ok: 15:10. Liczę na szybkie rozwiązanie sprawy.
 5. SZWAGIER! zbanowany przez BloodLine_

  Drogi administratorze BloodLine_ chciałbym zaznaczyć że osoba: Johny1605 gdy powiedziała mi że dostane skarge na formu automatycznie zabrałem te dwa auta i jechałem do przechowalni . stałem na giełdzie max 5 minut. Niewiedziałem że można dostać skarge na formu za coś takiego i obiecuje że coś takiego się nie powtórzy. Liczę no rozwiązanie tej sprawy.
 6. Nick: SZWAGIER! Serial: E63B2147668000F8DDCACCB030300234 Staż na serwie: 102h 43m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: oszukanie na kod premium Krótki opis sytuacji: Niebęde obijał w bawełnę przyznaje się bez bicia tak oszukałem osobę na kod premium jest mi bardzo głupio jestem w stanie oddać wszystko co do grosza a nawet więcej tylko proszę o odbanowanie. Jest mi naprawdę głupio. Dowody: mam tylko dowody że to zrobiłem link na skargę [na mnie] : Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: myśle że napisałem wszystko jeszcze raz mówie jest mi bardzo głupio nie zrobie czegoś takiego jeszcze raz . Myśle że mnie zrozumiecie . jestem w stanie oddać całą kwotę lub więcej.
 7. Nick: SZWAGIER! Serial: E63B2147668000F8DDCACCB030300234 Staż na serwie: 102h 43m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: oszukanie na kod premium Krótki opis sytuacji: Niebęde obijał w bawełnę przyznaje się bez bicia tak oszukałem osobę na kod premium jest mi bardzo głupio jestem w stanie oddać wszystko co do grosza a nawet więcej tylko proszę o odbanowanie. Jest mi naprawdę głupio. Dowody: mam tylko dowody że to zrobiłem link na skargę [na mnie] : Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: myśle że napisałem wszystko jeszcze raz mówie jest mi bardzo głupio nie zrobie czegoś takiego jeszcze raz . Myśle że mnie zrozumiecie . jestem w stanie oddać całą kwotę lub więcej.
 8. unban

  Nick: SZWAGIER! Serial: E63B2147668000F8DDCACCB030300234 Staż na serwie: 102h 43m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: oszukanie na kod premium Krótki opis sytuacji: Niebęde obijał w bawełnę przyznaje się bez bicia tak oszukałem osobę na kod premium jest mi bardzo głupio jestem w stanie oddać wszystko co do grosza a nawet więcej tylko proszę o odbanowanie. Jest mi naprawdę głupio. Dowody: mam tylko dowody że to zrobiłem link na skargę [na mnie] : Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: myśle że napisałem wszystko jeszcze raz mówie jest mi bardzo głupio nie zrobie czegoś takiego jeszcze raz . Myśle że mnie zrozumiecie . jestem w stanie oddać całą kwotę lub więcej.
 9. Nick: SZWAGIER! Serial: E63B2147668000F8DDCACCB030300234 Staż na serwie: 102h 43m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: oszukanie na kod premium Krótki opis sytuacji: Niebęde obijał w bawełnę przyznaje się bez bicia tak oszukałem osobę na kod premium jest mi bardzo głupio jestem w stanie oddać wszystko co do grosza a nawet więcej tylko proszę o odbanowanie. Jest mi naprawdę głupio. Dowody: mam tylko dowody że to zrobiłem link na skargę [na mnie] : Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: myśle że napisałem wszystko jeszcze raz mówie jest mi bardzo głupio nie zrobie czegoś takiego jeszcze raz . Myśle że mnie zrozumiecie . jestem w stanie oddać całą kwotę lub więcej.
 10. Nick: SZWAGIER! Staż: 8DNI [23h] Serial: E6382147668000F8DDCA00800B0G0300234 Nick osoby zawieszającej: MagicznYY* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: wykonując swą prace jako śmieciasz jechałem śmieciarką zbierać śmieci gdy zbliżałem się do punktu zauważyłem pewną nie miłą osobę. Która wyśmiewała się ze mnie że tak pracuje . następnie gdy wjechałęm na punkt do zbierania śmieci osoba ta zastawiła mnie swym pojazdem . następnie poprosiłem go żeby odjechał ale to nie pomogło . więc po jakiś 30 sek. proszenia wkurzyłem się i zaczołem cofać i staranowałem ten samochód . właściciel auta nękał mnie banem jak mu nie zapłace 30e to dostane bana. Zignorowałem jego groźby i jechałem dalej . Następnie zaczą mnie taranować gdy ja jechałem po kolejny punkt. Jadąc tam dostałem komunikat że odebrrano mi prawa do poruszania się pojazdami. Wysiadłem z tego auta to zaczą mnie gonić autem i rozjeżdzać . Następnie się ze mnie wyśmiewał wkurzony ja wyszedłęm z serwera. Chciałbym jeszcze zaznaczyć że jestem nowym graczem i czerpie radość z gry Liczę że zrobicie coś z tym zawiadomieniem . Chce cieszyć się grą i wspaniałymi ludzmi których można spotkać na tym oto fajnym serweże. POZDRWIAM ! Dowody: Nękanie na chacie i rozjeżdzanie mnie swym autem.
×