Jump to content

Venon.

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Venon.

 • Rank
  CJ
 • Birthday 10/14/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Nie podaje.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Venon.

  kupię premiera

  Model pojazdu:premier Przebieg:obojętny, ale bez przesady. Cena: max 70k Felgi: najlepiej bez oszczędzam :c chcę dodać, że szukam premiera najlepiej bez żadnego tune oprócz MK!
 2. WITAJCIE! Wykonam grafikę na zamówienie wg. wymagań klienta! Cena będzie do ustalenia po wykonaniu pracy! WZÓR: Twój pasek: Temat pracy: Co ma być na grafice: Wymiary: Typ grafiki(sygnatura/avatar/tapeta/inne): Inne informacje: INNE: dodam też, że mogę robić różnorakie sesje do obróbki! WAŻNE: Po zamówieniu stworzę dla ciebie grafikę, jeżeli ci się nie spodoba wykonam ją od nowa! PRZYKŁADY: nie wyrażam zgody na kopiowanie MOICH grafik!
 3. Nick: Venon. Staż: 2 lata Serial: 5A5E730379DCC92F8C623197E85648F3 Nick osoby zawieszającej: MichaU* Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy oraz notoryczny taran graczy Opis sytuacji: Pewien gracz, wjechał we mnie po czym nie chciał zapłacić. Zdenerwowałem się jak nigdy i wjechałem w niego co skutkowało staranowaniem innych graczy poprzez przypadek Dowody: Nie posiadam dowodów. Coś od siebie: Żałuję tego, jak postąpiłem. Sam dziwię się czemu tak zrobiłem, przecież nie chciałbym stracić prawa jazdy. Przepraszam administrację oraz poszkodowanych. Rozumiem mój błąd, i z chęcią go naprawię!
 4. Nick: Venon. Staż: 2 lata Serial: 5A5E730379DCC92F8C623197E85648F3 Nick osoby zawieszającej: MichaU* Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy oraz notoryczny taran graczy Opis sytuacji: Pewien gracz, wjechał we mnie po czym nie chciał zapłacić. Zdenerwowałem się jak nigdy i wjechałem w niego co skutkowało staranowaniem innych graczy poprzez przypadek Dowody: Nie posiadam dowodów. Coś od siebie: Żałuję że tak postąpiłem, nigdy w mojej 2 letniej grze na PYLife się tak nie zachowałem. Szczerze nie rozumiem czemu tak zrobiłem, co oznacza że obiecuję poprawę... Mam organizację którą muszę rozwijać, popełniłem strasznie głupi błąd. Przepraszam administrację.
 5. Nick: ks.Venon Staż: 2 Lata gry Serial: 5A5E730379DCC92F8C623197E85648F3 Nick osoby zawieszającej: AdriaNoo. Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Zagdałem się z kolegą i na dosłownie 1 sek wjechałem pod prąd. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Wiem, popełniłem błąd a prawo jazdy mi się przydadzą a dostałem cofnięcie prawa jazda aż na 6 godzin, prosiłbym o oddanie prawa jazdy. Zrozumiałem błąd którego już nie powtórzę.
 6. Nick: Venon. Staż: Od roku zagrane mam 103h bo nie grałem Serial: 5A5E730379DCC92F8C623197E85648F3 Nick osoby zawieszającej: noctropolis Powód zawieszenia prawa jazdy: skarga - niebezpieczna jazda, spowodowanie karambolu Opis sytuacji: Stałem na poboczu zobaczyłem gracza który kiedyś staranował mnie, bardzo mnie wtedy zdenerwował więc postanowiłem go staranować tak jak on mnie kiedyś. Dowody: Dowodów nie posiadam. Coś od siebie: Wcześniej napisałem apelację i kłamałem wiem że popełniłem błąd który muszę naprawić nie powtarzając takich rzeczy. Chciałbym co najmniej oddanie prawa jazdy ponieważ zrozumiałem mój błąd a prawo jazdy są mi bardzo potrzebne w pracy.
 7. Nick: Ks.venon Staż: Na serwerze gram od roku. Zagrane 100h ponieważ przez długi odstęp czasu nie grałem. Serial: 5A5E730379DCC92F8C623197E85648F3 Nick osoby zawieszającej: Noctropolis Powód zawieszenia prawa jazdy: skarga - niebezpieczna jazda, spowodowanie karambolu Opis sytuacji: Zatrzymałem się na poboczu i miałem z/w na 10sek ponieważ poszedłem po kawę, jak wróciłem nie obróciłem kamery tylko odrazu wjechałem na drogę a tu nagle wjechali we mnie, Według mnie to moja wina ale nie specjalnie uderzyłem po prostu nie obróciłem kamery. Dowody: nie posiadam Coś od siebie: Żałuję tego co zrobiłem i jeśli będzie taka potrzeba mogę oddać pieniądze za naprawe.
 8. Data i godzina zdarzenia:Nieokreślone. Nick/pasekScammereq Nick/pasek oskarżonej osoby:Wszystkie osoby na ss rozmawiające. Mój serial:5A5E730379DCC92F8C623197E85648F3 Opis:Wbiłem na L2 żeby pozarabiać a nagle popatrzyłem na chat a tu taki spam że masakra napisałem im żeby przestali bo mogą zostać ukarani ale oni kontynuowali. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/Nd5P78z , https://imgur.com/3QCK5JG Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Niech administracja zdecyduje, wolałbym żeby podostawali mute na kilka dni ponieważ taki spam denerwuje.
×
×
 • Create New...