Jump to content

Nic$oneK.*

Player
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Świetny Gość!

2 Followers

About Nic$oneK.*

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Internet
 • Zainteresowania
  🅿🅲 🅼🅰🆂🆃🅴🆁 🆁🅰🅲🅴

Recent Profile Visitors

13420 profile views
 1. @AFX Czy coś się ruszy w tej sprawie?
 2. Nick: Nic$oneK.* Serial: 5F37B9FE1FAD5850C956C2F5F411C7B2 Staż na serwie: 221h 13m Nick admina: @AFX Powód zbanowania: Brak kultury Krótki opis sytuacji: Opisałem ją wystarczająco w poprzedniej apelacji. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Odczekałem dokładnie 230 dni bana i poprawiłem swoje zachowanie. Przez ten czas raczej nauczyłem się szacunku do innych graczy. Zrozumiałem swój błąd i mówię PRZEPRASZAM. Przeprosiny kieruję do osób które obraziłem tego dnia. Spędziłem wiele miłych chwil na tym serwerze i chciałbym tu jeszcze móc zagrać razem z moimi kolegami. Z mojej strony to tyle. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji.
 3. Masz zainstalowane odpowiednie "stery" do dedykowanej grafiki? Jakies specyfikacje cokolwiek?
 4. Tak jeszcze mam jedną rzecz do powiedzenia, mianowicie wydaje mi się, że cała ta sprawa kręci się tylko i wyłącznie wokół tego zwrotu pieniędzy. Więc jaki związek ma zwrot pieniędzy z powodem bana (czyli brakiem kultury)? Wiem, że źle się zachowywałem w tym dniu, lecz z moich obserwacji tak to spostrzegam. Chyba, że się mylę. Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację. I tak jak napisałem zgadzam się na nałożenie bana na 1 miesiąc lub mute na jakiś okres czasu jeżeli nie byłoby możliwości unbana, i jeżeli byłaby taka możliwość.
 5. Bo potrzebowałem tych pieniędzy z powrotem. Ledwo 1h (moze z 30-40 min) z tego Pony korzystałem, a skoro PayPal daje taką propozycję a wy się na to zgodziliście to... Mogliście odrzucić tego dispute'a o pieniądze. Mozecie zabrac to pony i zabrac jakas kwote z bankomatu czy konta (chyba miałem € przy sobie) za tą 1h używania. Ale to chyba nie powód żeby otrzymać od razu bana. Jak napisałem nie zachowałem kultury, ale według mnie nie w taki sposób żeby dostać bana na taki okres czasu.
 6. Nick: Nic$oneK.* Serial: 5F37B9FE1FAD5850C956C2F5F411C7B2 Staż na serwie: 221h 13m Nick admina: AFX Powód zbanowania: Brak kultury Krótki opis sytuacji: Wczoraj od ok 17:00 do 19:58 grałem z kolegami na serwerze i dobrze się bawiliśmy. Jeździliśmy robiliśmy stunty po mapie (offroad) itp. Potem do gry z nami dołączył kolejny kolega i gra się rozkręciła. Postanowiłem zakupić Pony za PayPal'a (do tego odwołam się później) i zaczęliśmy puszczać muzykę. Była to muzyka zwykła jak i ta EARRAPE (ponieważ taką lubimy i to jest nasz osobisty gust muzyczny). Przyjechali SMSA i po krótkiej wymianie słów odjechali. Po chwili napisał do mnie moderator więc zastosowałem się do tego i pojechaliśmy w inne miejsce. Następnie znaleźliśmy się w SF gdzie sobie puszczaliśmy muzykę obok przecho. Strażnik |SMSA|OPSM|gereq postanowił odliczyć do 4 i po uzyskaniu na czacie liczby 3 zaczął mnie barierkami otaczać także odjechałem ale po chwili wróciłem i zrobiłem krótki postój, a on zakuł innego delikwenta który panoszył się przy strażnikach miejskich wykonujących pracę suszenia. Więc natychmiastowo pod impulsem rozjechałem strażnika i dostałem prawko. Następnie moi koledzy nie kryli zniesmaczenia tą sytuacją i po dojściu na piechotę pod przechowywalnie zaczęliśmy po niej skakać a następnie napisałem i dostałem mute. Następnie kłóciłem się z moderatorem Domelek* poprzez raporty bo nie mogłem inaczej nawiązać kontaktu a on odpisywał na te raporty. I do końca gry potem jeździłem z mutem i z prawkiem po mapie z kolegami. Jeżeli chodzi o to, to tyle. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Wiem, że to było niepoprawne zachowanie, lecz wydaje mi się to trochę dziwne bo dostałem bana niedługo po złożeniu dispute'a na PayPalu o zwrot pieniędzy. Myślałem, że jak zarządam zwrot pieniędzy to zabierzecie mi poprostu Pony, a nie od razu ban. Chciałem poprostu odzyskać moje pieniądze bo wiem, że nie wykorzystałbym w pełni tego co zakupiłem (ponieważ zostało mi zabrane prawo jazdy). Piszę o unbana ponieważ długo grałem na tym serwerze i chcę mieć dostęp do mojego konta bym mógł czasem wejść i zagrać z kolegami. Możecie mi tego bana zamienić na mute lub skrócić okres bana na 1 miesiąc, ja się na to zgadzam. Podsumowując wyżej opisaną sytuację, wiem że spiep****em sprawę. Nie napiszę typowej formułki "obiecuje że to się już więcej nie powtórzy". Napiszę za to, że MOGĘ POSTARAĆ SIĘ o to.
 7. Nick: Staż: Gracz od 2 lat ; 194h 5m Serial: 35BE2EEDB955C6CAE2F282B2237F5943 Nick osoby zawieszającej: Tapicer Powód zawieszenia prawa jazdy: Brawurowa jazda oraz taranowanie w Doherty. Opis sytuacji: Krótko mówiąc to co jest w powodzie zgadza się z prawdą. Taranowałem i jeździłem brawurowo. Dowody: Brak Coś od siebie: Przyznaję się do winy i myślę, że się to nie powtórzy. Liczę na pozytywne rozpatrzenie.
 8. wszystkiego najlepszego

 9. W menu głownym mta wchodzisz w ustawienia i w pierwszej zakladce masz Nick. Zmien go na jakikolwiek i powinno pomóc
 10. Zmien nick w ustawieniach MTA. Tu nie chodzi o nick konta na pylu.
 11. Nic$oneK.*

  Wyścig halloweenowy

  Fajno ni
 12. Jestem tam @DeXeN @|Mech-BB|SquatcH Wy też
×
×
 • Create New...