Jump to content

|K69|Veroni

Player
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

139 Świetny Gość!

About |K69|Veroni

Komunikatory

 • Skype
  adam.ramotowski3

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  San Fierro
 • Zainteresowania
  Muzyka, Informatyka

Recent Profile Visitors

1587 profile views
 1. Obiecuję, że sytuacja się nie powtórzy i proszę o kolejną szansę.
 2. Dobrze, jeśli nie ma innej opcji to przyjmuję bana na 14 dni.
 3. Rozumiem, mogę odczekać. Czy w trakcie odczekiwania kary 14 dni bana mogę napisać apelację starając się o wcześniejsze zdjęcie kary?
 4. Nick: Veroni Serial: F5714ABE90621791317D942F034BC094 Staż na serwie: 4 lata Nick admina: @AFX Powód zbanowania: Wytłumacz na forum: nieudane logowania (17) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Generalnie ja gram na pylife od 4 lat i brat grał na tym serwerze około 5 lat i od roku ponad już nie gra. Chciałem wejść na jego konto (za jego zgodą), natomiast nie znałem hasła i podjąłem próby zgadywania, jednak mi się nie udało Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Bardzo przepraszam za zaistniała sytuację. Obiecuję, że już nigdy nie będę zgadywał hasła, lecz po prostu będę przywracał przez system do tworzenia nowego hasła (który nawet nie wiem jak działa). Proszę o danie mi jeszcze jednej szansy i obiecuję, że taka sytuacja już się więcej nie powtórzy. Przepraszam jeszcze raz z całego serduszka i proszę o szansę.
 5. Nick: AdaskyWiek: 16Serial: F5714ABE90621791317D942F034BC094Staż: 4 lata od 2015Powód zmutowania: CBKKrótki opis sytuacji: Przeklnąłem dwa razy bodajże na czacie organizacji i zostałem wyciszony.Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Zacznijmy od tego, iż kara jest nie sprawiedliwa. Dlaczego? Choćby dlatego, że użyłem tylko 2 / 3 razy nieodpowiedniego słowa, a zostałem wyciszony na aż 7 dni. Dlaczego jeszcze? A choćby dlatego, że zostałem wyciszony aż na 7 dni bez żadnego ostrzeżenia wcześniej. Nie wiedziałem, że źle robię, przecież jest za wulgaryzmy kara jaką jest -1 pg, a więc zacznijmy od tego, gdybym dostał ostrzeżenie, na pewno bym się do niego dostosował i bym przestał przeklinać. Ale tak na koniec chciałbym przeprosić za brzydkie słowa. Obiecuję, że sytuacja się już więcej nie powtórzy i proszę nauczyć się sprawiedliwości @SayOkay, choćby dlatego, że powinieneś nadać mi wcześniej ostrzeżenie, a nie od razu wyciszać bez ostrzeżenia. W takim razie mam prawo do takiej apelacji, jaką właśnie piszę. Tak, wiem że @noctropolis napisał, że odczekam karę w całości a to jest moja już któraś kara, ale proszę o ostatnią szansę. Jest weekend, chciałbym pograć na tym serwerze nie mając kary, a 5 dni już mi dało wiele do myślenia i otrzymałem nauczkę!
 6. Nie podpuszczam was, ale nie przeleje mi nikt teraz 500 euro na serwerze :D

  1. Conversiak

   Conversiak

   Masz rację, nikt ci nie przeleje.

 7. Nick: AdaskyWiek: 16Serial: F5714ABE90621791317D942F034BC094Staż: 4 lata od 2015Powód zmutowania: CBKKrótki opis sytuacji: Przeklnąłem dwa razy bodajże na czacie organizacji i zostałem wyciszony.Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Zacznijmy od tego, iż kara jest nie sprawiedliwa. Dlaczego? Choćby dlatego, że użyłem tylko 2 / 3 razy nieodpowiedniego słowa, a zostałem wyciszony na aż 7 dni. Dlaczego jeszcze? A choćby dlatego, że zostałem wyciszony aż na 7 dni bez żadnego ostrzeżenia wcześniej. Nie wiedziałem, że źle robię, przecież jest za wulgaryzmy kara jaką jest -1 pg, a więc zacznijmy od tego, gdybym dostał ostrzeżenie, na pewno bym się do niego dostosował i bym przestał przeklinać. Ale tak na koniec chciałbym przeprosić za brzydkie słowa. Obiecuję, że sytuacja się już więcej nie powtórzy i proszę nauczyć się sprawiedliwości @SayOkay, choćby dlatego, że powinieneś nadać mi wcześniej ostrzeżenie, a nie od razu wyciszać bez ostrzeżenia. W takim razie mam prawo do takiej apelacji, jaką właśnie piszę. Pozdrawiam, @Adasky!
 8. Jeśli nie ma innego wyjścia, to oczywiście. A tak poza tym będę mógł napisać apelację od tego mute?
 9. *nie karać punktami*. Popraw nazwę tematu, ponieważ jest niezgodna ze wzorem.
 10. Nick: Veroni Serial: F5714ABE90621791317D942F034BC094 Staż na serwie: 4 lata Nick admina: @ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: cbk wobec administracji Krótki opis sytuacji: Była taka sytuacja, że blokowałem wyjazd z biura mechanika jakiemuś tam cejotowi, który nie chciał mi naprawić, mimo iż był na slużbie i dostałem po tym prawko. Teleportował się do mnie Capik po czym zabrał mi prawo jazdy, bo oczywiście dostałem raporta. I wtedy pod wpływem emocji napisałem słowa "ceju jebany", "pajacu jebany", "kurwa", coś takiego. Lecz te słowa nie były w stronę administracji - @|JINNO|Capik, lecz w stronę tego gracza @MegaKoks.. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: W dalszym ciągu uważam, że kara jest niesłuszna, ponieważ CBK nie było w stronę administracji, lecz w stronę gracza, który nie chciał mi naprawić pojazdu i któremu zablokowałem wyjazd. Owszem, mógłbym stracić prawo jazdy i straciłem za takie zachowanie. Z tym się jak najbardziej zgadzam. Za brak kultury w stronę grasza @MegaKoks. bardzo przepraszam. Chciałbym prosić o kolejną szansę na tym serwerze. Obiecuję, że moje zachowanie się nie powtórzy. Odczekałem już trochę kary i zdołałem przez ten czas zrozumieć, że trzeba zachowywać się odpowiednio, w związku z tym apeluję i proszę o zdjęcie kary. Ps. Myślę, że danie mi kolejnej szansy na tym serwerze byłoby świetnym prezentem na moje urodziny, które obchodzę już za dwa dni - 30 kwietnia! Przepraszam jeszcze raz i pozdrawiam, @Veroni!
 11. Gdy Capik teleportowal się do nas ja nadal Ci blokowałem, więc tam byłeś, A nawet jak już wytepał mojego perka jednoznacznie otrzymalem zakaz prowadzenia pojazdów, po czym ja Cię wyzwałem (cbk), A Ty odjechałeś.
 12. Dokładnie tak było, otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdów z czym jeszcze mógłbym się zgodzić, ostrzeżenie otrzymałem również słuszne, ale gracz mechanik będący na służbie powinien naprawić graczowi pojazd, przynajmniej ja tak myślę, ale z tym mniejsza. Chodzi tutaj o cbk w stronę administracji, którego tutaj nie było, bo bylo tutaj cbk w stronę gracza. Nie otrzymałem również ostrzeżenia za słowa, myślę że tutaj jak najbardziej byłoby słuszne mute, a nie ban w dodatku na 3 miesiące + niesłuszny. Czekamy na @ZIELUNINIO92.
 13. Nick: Veroni Serial: F5714ABE90621791317D942F034BC094 Staż na serwie: 4 lata Nick admina: @ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: cbk wobec administracji Krótki opis sytuacji: Była taka sytuacja, że blokowałem wyjazd z biura mechanika jakiemuś tam cejotowi, który nie chciał mi naprawić, mimo iż był na slużbie i dostałem po tym prawko. Teleportował się do mnie Capik po czym zabrał mi prawo jazdy, bo oczywiście dostałem raporta. I wtedy pod wpływem emocji napisałem słowa "ceju jebany", "pajacu jebany", "kurwa", coś takiego. Lecz te słowa nie były w stronę administracji - @|JINNO|Capik, lecz w stronę tego gracza @MegaKoks.. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Uważam, że kara jest absolutnie nie słuszna, ponieważ cbk nie było w stronę administracji, lecz w stronę tego cejota - gracza. Nawet jeśli @ZIELUNINIO92 zauważył cbk to najpierw powinno być ostrzeżenie, do którego bym się dostosował, gdybym otrzymał ostrzeżenie o treści "słowa" lub tym podobne. Tym bardziej banicja na 3 miesiące, za cbk w stronę gracza? Hmm, w sumie to i tak prawo jazdy na 3 dni otrzymałem, więc no. Ale mimo wszystko proszę o odbanowanie, proszę o kolejną szansę i obiecuję, że taka sytuacja już się więcej nie powtórzy. A, i @MegaKoks. przepraszam Cię, no wiesz... pod wpływem emocji. Mam nadzieję, że mi wybaczysz. Mam też nadzieję, że otrzymam drugą szansę, ponieważ bardzo mi zależy na grze na tym serwerze.
×
×
 • Create New...