Jump to content

Krzysztof1996.ps

Gold
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

258 Świetny Gość!

About Krzysztof1996.ps

 • Rank
  Frank Tenpenny

Komunikatory

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/krzysztof96

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Poloniaaa
 • Zainteresowania
  Motoryzacja.

Recent Profile Visitors

2243 profile views
 1. Model pojazdu: BF Injection Przebieg: 7.581km Licytacja: --> CW: 100.000€ MP: 2.000€ KT: ???.???€ Kolor: czerwono-zielono. Felgi: rimshine ( za 30d zniknie tune gold ) Kolor świateł: choineczki Tuning: fmk, rh1, ultra-wide. ID: 153.885 V-max: 155 Lock: pojazd sprzedany.
 2. Licytacja zamknięta, pojazd sprzedany. (( pisze za autora licytacji, ma moderowane posty i prosił aby to napisać ))
 3. Skoro tego chcesz "internetowa płaczko" A co ma do rzeczy to ze nie byles karany mute? - A no widzisz, to ma do rzeczy ze chciałbym aby tak pozostało.. Nie mam wywalone na serwer jak ty, gdy wracam z pracy, czy nawet jak mam wolne.. granie na serwerze mega mnie odpręża, czy to pracowanie l2 czy nawet durne jazdy z znajomymi które właściwie sensu nie mają Ale staram się nikomu nie narzucać i nie utrudniać rozgrywki.. ^ O niee! Znowu użyłem słowa durne.. ^ Zawistność ludzka nie zna granic.. Masz wywalone na serwer.. A mimo próbujesz mnie na siłę udupić, życzę Ci miłego wieczoru i oczekuje na werdykt administracji.
 4. Chciałbym tylko zwrócić uwagę że gracz sam prowokuje sytuacje w której użyłem tego jakże wrażliwego dla niego słowa A dwa że nie byłem wcześniej karany, poza jednym mute. [ którą otrzymałem przez pomyłkę moderatora, pomylił ID ] Gracza chyba mocno ruszył fakt, że kilka dni temu została napisana na niego skarga i biedny chłopaczyna próbuję się odegrać. PS. wrzuć całe logi " z twoją starą " jak pięknie pisałeś
 5. 🎊Wszystkiegooo najlepszegooo😂 🎉

  1. Ciocia_Honia

   Ciocia_Honia

   Dziękujeeee😁😊

  2. ZoZoL*

   ZoZoL*

   Spełnienia marzeń Honiu😀😀

 6. Nie wiem czy to pomoże, ale znalazł się na liście pożyczek o której z Tobą @BloodLine_ kiedyś pisałem na pw. Niestety nigdy całych logów nie kopiuje tylko same przelewy 😕 Olaf z własnej inicjatywy postanowił napisać tą skargę żeby mieć czyste sumienie, po przykrym incydencie z @|SAPD|Prowned. Mam nadzieje że w przyszłej apelacji Administrator to dostrzeże to jak gracz się zachowuję, że mu zależy na powrocie i pozwoli wrócić na serwer.
 7. A no tak wchodząc na twój profil, stałem się stalkerem Cytując twoja skargę, zwróć uwagę na ten cytat powyżej Pewnie sam należysz to pierwszej trójki. To raz, a dwa nawet nie potrafisz się przyznać do winy, nadal twierdzisz że pisałeś do '' niewidzialnego " Kolegi ? Jeżeli kolejny post napiszesz, po prostu zignoruje twoje prowokacje. EDIT: Odnosząc się do tego co napisał poniżej wielki polonista (pisze tu, aby nie spamić postami) Skoro uważasz że to nie jest obraźliwe, to chyba nie wiesz co piszesz.. a czym właściwie jest pogarda. W takim razie proszę cię w wolnym czasie ( Jeżeli takowy masz ) idź na rynek swojego miasteczka i powiedź tak do losowego przechodnia cwniaczku
 8. Chwytaj, hipokryto Wiesz PyLife nie jest całym światem **I nie rób off-topicu bo nie chce pkt przez ciebie **
 9. Data i godzina zdarzenia: 05.01.2020 18:55Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 29D2DE3E859FEB6E48A6F9703FBF6EB4Opis: Będąc na tune Lv i kończąc już prace na dziś gracz mnie obraził.. Jak tylko podszedłem do gracza postanowił dopisać 'xd' jakby to go bawiło. Gracz potem się wielce bronił, że było to skierowane do jego kolegi o id 99 wówczas to był @Dillereq jednak go nigdzie na tune nie było. Potem jeszcze się rzucał że jestem Konfitura, a ja po prostu nie dam pluć w twarz.. Jakby normalnie zapytał, poprosił jeszcze bym naprawił te 2 pojazdy, chociaż widziałem drugiego mechanika i głównie dlatego postanowiłem zakończyć prace.Dowody: Logi: Oczekiwania: Osąd pozostawiam administracji.
×
×
 • Create New...