Jump to content

top2usa

Gold
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

About top2usa

 • Rank
  CJ
 • Birthday 04/22/2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Jordanów
 • Zainteresowania
  Interesuje się koszykówka i siatkówką.

Recent Profile Visitors

275 profile views
 1. fajnie, że ten gracz mógł się naśmiewać a ja nie:)) Znowu bez podstawnie ukarany zostałem:)) Administracja to widać jest kurwa na wielkim poziomie, zamiast ukarać tamtego gracza zostaje zawsze nie winny gracz ukarany:))

  1. Show previous comments  2 more
  2. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   Wypad trollu, bo widać po tym jaki masz awatar. Nie mamy zamiarów rozmawiać z osobami z takimi pokrojami. 

   Zamiast napisać apelacje, spokojnie to wyjaśnić, przeprosić, okazać skruchę, oraz skargę na tego gracza co się z Ciebie śmiał - to napisałeś status z bólem 'dupy' o dwie sprawy. 

   @ZIELUNINIO92, a Ty się nie przejmuj. Tacy 'synchrom' ludzi. I cóż poradzić? Nic. 

  3. Edek_Kredek^

   Edek_Kredek^

   Ok.
   Zobaczymy sie w sadzie typeczku :).
   Pozdrawiam :).

  4. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   Perma ma tutaj. Nie odpisze Ci. 

 2. Nick: top2usa Staż: 136h 12m. Serial: F02BA121D6FEADE701501A540C7A32F3 Nick osoby zawieszającej: ZIELUNINIO92 Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran na giełdzie (7d) Opis sytuacji: Wjechałem na giełdę i w tej chwili wjazdu na tą giełdę jakiś gracz blokował dalszy wjazd na giełdę i napisałem żeby się odsunął albo go przepchnę gdy ruszył ten gracz skierował się w kierunku miejsca parkingowego(tam gdzie się parkuje na giełdzie, nie wiem jak to nazwać) i w niego uderzyłem po czym odbiłem szybko w drugą stronę żeby nikt nie widział Dowody: - Coś od siebie: Według mnie ta kara jest nie słuszna z powodu gracza który blokował przejazd na giełdzie i przypadkowo go z taranowałem. Proszę o rozpatrzenie tej apelacji od mojej kary.
 3. Nick:top2usaWiek:15Serial:F02BA121D6FEADE701501A540C7A32F3Staż:Łączny czas gry: 135h 21m.Powód zmutowania : cbk wobec administracji (7d)Krótki opis sytuacji:Wkurzyłem się na gracza o nicku OreoTR ponieważ naśmiewał się, że zostałem ukarany cofnięciem prawa jazdy więc napisałem wulgarnie reporta, że admini zareagują na jego reakcje...Dowody: OreoTR: hahahahah 43 OreoTR: cejot << OreoTR(43): 7 dni hahahahaLink do poprzedniego podania:-----Coś od siebie:Witam. Zależy mi na odciszeniu mojego konta ponieważ te wulgarne słowa nie były skierowane w stosunku administracji tylko w złości je napisałem. Bardzo przepraszam ale mnie mega poniosło.. Jeżeli zostanę odciszony obiecuję, że taka sytuacja już się nie powtórzy.
 4. Znam tego gracza i nie posiadał takowych banów.
 5. Tak jechałeś prawidłowo, lecz już od wczoraj skutkowałeś i pisałeś non-stop kto jest top1 więc ja zacząłem Cię ignorowac i nie odpowiadać na twoje durne pytania. Przyznam dawałem celowo ogranicznik na 20km/h abyś dał mi spokój lecz to nie skutkowało. Postąpiłem źle, że zajeżdżałem Ci droge.
 6. Nick: top2usa Staż: 79h 10m. Serial: F02BA121D6FEADE701501A540C7A32F3 Nick osoby zawieszającej: @wujo_Patriarcha Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran i jazda pod prąd. Opis sytuacji: Stałem sobie na parkingu LV obok giełdy i przyjechał gracz @Mayk3l i pytał się kto jest top1 więc zacząłem przed nim uciekać a on za mną wszędzie jeździł i taranował do momentu gdy dostałem prawko za "celowy taran" co go nawet nie staranowałem. Pod prąd jechałem bo mnie gonił non-stop(dwa razy tylko przejechałem) Dowody: Nie mam Coś od siebie: Witam, zależy mi na oddaniu prawa jazdy.. To nie moja wina, że uciekałem przed graczem dlatego, że się uwziął i zaczął mnie gonić.
 7. Moze sprawdzisz moja apelacje a nie ignorujesz? xde

  1. Show previous comments  14 more
  2. top2usa

   top2usa

   zapytałem na premium czy ma ktos burrito? Ja nie ogłosiłem że chce kupic czy cos, nieno beka w chu*.. Czy zapytanie to ogłoszenie? 

  3. Kurwik

   Kurwik

   Ty to jednak zrob sobie przerwe od grania w komputer ^^

  4. |JC|WengoszPlamisty

   |JC|WengoszPlamisty

   Proszę się nauczyć czytania ze zrozumieniem. Pozdrawiam

 8. Nick: top2usaWiek: 15latSerial: F02BA121D6FEADE701501A540C7A32F3Staż: 70h 4m.Powód zmutowania : omijanie zakazu ogłaszania na /v (1 d)Krótki opis sytuacji: Witam, siedzę sobie w radiu i zapytałem na czacie premium (/v) czy ma ktoś może burrito? I admin stwierdził, że to ogłoszenie po czym napisał do mnie na /pm że on posiada burrito i ja napisałem czy sprzedaje i po paru sekundach zostałem wyciszony..Dowody: |Mech-BB|SquatcH Może to potwierdzić iż sam zwrócił uwagę |MOD|WengoszPlamisty, że ja zapytałem a nie ogłosiłem.Link do poprzedniego podania: ----Coś od siebie: Nie będę tolerować takiego zachowania jak widać u waszego dziecinnego moderatora, dostałem nie słusznie ukarany karą mute... Prosiłbym o odcziszenie ponieważ to nie było ogłoszenie tylko zapytanie : )
 9. Nick: top2usa Staż: Łączny czas gry: 44h 8m. Gracz od 1 roku. Serial: F02BA121D6FEADE701501A540C7A32F3 Nick osoby zawieszającej: |JINNO|Capik Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe zajeżdzanie drogi Opis sytuacji: Cześć, było to tak że jechałem w strone Doherty i za mną jechał gracz samochodem który wcześniej we mnie wjechał więc postanowiłem mu hamować droge gdy się rozpędził. Jechaliśmy i ja mu hamowałem specjalnie w celu odegrania się. Dowody: Nie mam żadnych dowodów, ja jestem winny. Coś od siebie: Cześć, wiem dobrze, że takie zachowanie na serwerze nie będzie tolerowane jakie ja odprawiałem. Bardzo mega mi jest potrzebne prawo jazdy bo zarabiam oraz rozwoże ludzi po mapie, żałuje tego jak postąpiłem wobec drugiego gracza. Bardzo przepraszam, jeżeli dostałbym szanse na odzyskanie prawa jazdy już tak więcej nie zrobię. Dziękuje i pozdrawiam
 10. Nick: top2usa Serial: C71A528DE2FF7BC7233DAB6853ABD024 Staż na serwie: 10h 33m. Nick admina: AFX Powód zbanowania: Nieudane logowania (9) na konta (5) w ostatnim czasie. Krótki opis sytuacji: Mam dwóch braci i każdy z nas na serwerze gra. Każdy ma tylko 1konto a nie 5. Dowody: Nie mam żadnych dowodów. Link do poprzedniego podania: Pierwsze podanie. Coś od siebie: Bardzo nam zależy o odbanowaniu naszego serialu. Dostaliśmy bana za to że mój mądry brat zapomniał hasła i zaczął się logować na nasze konta.
 11. Nick:top2usa Wiek:14. Serial:C71A528DE2FF7BC7233DAB6853ABD024 Staż:Obecny staż: 10h 33m. Powód zmutowania :Napisałem kur*a. Krótki opis sytuacji:Pojechałem na giełdę wystawić samochód, zatrzymałem się na zakazie a admin wyteleportował do przechowalni. Dowody:Nie posiadam żadnych dowodów. Link do poprzedniego podania:Pisze moje pierwsze podanie. Coś od siebie:Bardzo mi zależy na odciszeniu, gdy gracze do mnie piszą to nie mam jak odpisać tylko muszę napisać raport aby admin odpisał graczowi. Chciałbym zostać odciszony ponieważ zamierzam kupić samochód a nie mam jak napisać do gracza.
×
×
 • Create New...