Jump to content

Karix

Player
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

1 Follower

About Karix

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Data i godzina zdarzenia: 2018,02,27 godzina okolo 13;50 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: E58A3E9CEBC9FE245E6B646338262844 Opis: otoż rolnik, nie wylogowujac sie z frakcji mechanik wsiadl w swoje auto i wjechal na drugie stanowisko by kolega naprawil mu auto (oczywiscie kolejka u mecha byla dluga) a ten zajął sobie mecha nie dajac szansy innym pracowac, moim zdaniem jesli chcial naprawic sobie auto powinien sie wylogowac z mecha, i wziac swoj pojazd bo w tym czasie kto inny moglby sie zalogowac i pelnic prace mechanika nie wydluzajac kolejki Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/ngExx Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): wydaje mi sie ze zakaz pracy bylby dobra nauczka..
 2. Ja już to co miałem powiedzieć powiedziałem, czekam na decyzje administracji RCON.
 3. Powiem tak, kara został już nadana na serwerze przez Agate*
 4. Wtedy kiedy dostałem kicka od Agaty.
 5. Dziwnę czemu nie wkleiłeś wszystkich logów lecz zacytuję to tylko raz: " Skoro moderator w taki sposób rozwiązał sprawę i nie umieliście się dogadać, to uważam sprawę za zakończoną i nie widzę sensu tej skargi, zamykam. " Link do skargi TheLorin'a
 6. Piszę za kolegę bo nie działa mu coś forum. Cytuje słowa Noctropolis w skardze na TheLorin " Skoro moderator w taki sposób rozwiązał sprawę i nie umieliście się dogadać, to uważam sprawę za zakończoną i nie widzę sensu tej skargi, zamykam. " Link do skargi TheLorin'a :
 7. Data i godzina zdarzenia: około 17:00 data 24.02.2018 r Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: E58A3E9CEBC9FE245E6B646338262844 Opis: Zaczął mnie wyzywać gdy podjechał na stanowisko (CBK) Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/u9rjN Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): ban 14 dni.
 8. Jeżeli ukradliście mi stano postanowiłem zrobić to samo co wy mi. O ile mi wiadomo, czytając inne skargi to skarga jest beznadziejna. Kara już była wymierzona nam na serwerze od Moderatora więc skarga do zamknięcia. To tyle z mojej strony, gdybyście mi stano nie zabrali to ja też bym tak nie postąpił. Niżej jest podobnie, więc...
 9. Data i godzina zdarzenia: Data 22.02.2018 r 17.56 godzina Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: E58A3E9CEBC9FE245E6B646338262844 Opis: Stojąc na stanowisku naprawy pojazdów, oraz rozmawiając na TeamSepak3 z graczem |Garcia|Pysznaaa*. Powiedział mi, żeby szybko pójść na jego stano bo go typek rozjeżdża. No więc, szybko poszedłem i zdąrzyłem zrobić ss, niestety nie udało mi się ująć gdy był w pojezdzie, bo go natychmiast opóścił (Wszystko na ss) Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/5EMgE Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Proponuje dla gracza ban na 7 dni bądź zakaz pracy na 14 dni, aby się czegoś nauczył, że nie wolno w taki sposób zdobywać stanowiska.
×
×
 • Create New...