Skocz do zawartości

Sklep z kodami zostały uruchomiony. Zakupione kody można wykorzystywać we wszystkich formularzach w grze.

Maniekxx

Gracz
 • Zawartość

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Maniekxx w Rankingu w dniu 31 Maj

Maniekxx posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

49 Świetny Gość!

1 obserwujący

O Maniekxx

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 12.02.2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska

Ostatnie wizyty

372 wyświetleń profilu
 1. Maniekxx

  skarga na xOskaroox

  Data i godzina zdarzenia: 20.07.2018 15:10 Nick/pasek: Maniekxx Nick/pasek oskarżonej osoby: xOskaroox Mój serial: 65B10B8B25DE40C2EFBDE22BD39D1092 Opis Dowody w postaci logówlub screenshotów: https://imgur.com/a/u0ZhoII Oczekiwania Gracz zapłacił za szkody https://imgur.com/a/DqUFBFd LOCK.
 2. Maniekxx

  skarga na Danio.

  Gracz zwrócił pieniądze za uszkodzenia https://imgur.com/a/7sCs5PW
 3. Maniekxx

  skarga na Danio.

  Teraz nie jestem wstanie stwierdzić o której godzinie będę na serwerze, jedyne co wiem to to że na pewno jutro wejdę. Poczekajmy też na wypowiedz administracji.
 4. Maniekxx

  skarga na Danio.

  Ale ja cie nie rozumiem w tej chwili, tak trudno jest ci zarobić te 18e ? nie wiem ile ci to może zająć czasu ale na pewno nie więcej jak 10min
 5. Maniekxx

  skarga na Danio.

  Żebyś się czegoś nauczył tego że konsekwencja swojego zachowania powinieneś ponieś w całości, ciesz się że w oczekiwaniach nie dołączyłem też prawka.
 6. Maniekxx

  skarga na Danio.

  Data i godzina zdarzenia: 19.07.2018 18:35 Nick/pasek: Maniekxx Nick/pasek oskarżonej osoby: Danio. Mój serial: 65B10B8B25DE40C2EFBDE22BD39D1092 Opis: Gracz jadąc pod prąd staranował mnie a następnie nie zapłacił za szkody. Dowody w postaci logówlub screenshotów: https://imgur.com/a/Lm3W6Ck Oczekiwania : Zwrot 78e za naprawe mojego auta @Danio. Powiadomimy prywatną wiadomością na forum.
 7. Maniekxx

  skarga na DotkorEtker

  Przepraszam więcej się to nie powtórzy
 8. Maniekxx

  skarga na DotkorEtker

  Data i godzina zdarzenia: Nie pamiętam Nick/pasek: Maniekxx Nick/pasek oskarżonej osoby: DotkorEtker Mój serial: 65B10B8B25DE40C2EFBDE22BD39D1092 Opis: Gracz DotkorEtker oszukał mnie w pewien dość znany sposób, skargę składam dopiero teraz ponieważ gdy zostałem oszukany to zaczynałem dopiero grę i nie wiedziałem co z tym zrobić otóż Gracz o nickuDotkorEtker zaproponował mi wymianę manany za vincenta zgodziłem się bo bardzo chciałem mieć ten pojazd, gracz chciał abym to ja pierwszy dał mu manane ponieważ bał się że go oszukam lecz było wręcz przeciwnie, wystawiając pojazd wpisałem jego podatek a następnie gracz Doktor Edek miał wystawić vincenta tez za podatek lecz wystawił chyba inny pojazd i szybko uciekł z urzędu a gdy pisałem do nie go aby wrócił i wystawił go z powrotem tak abym mógł go kupić odpowiedział że już to zrobił i nie będzie robił tego ponownie, proszę więc administracje aby sprawdziła że gracz kupił ode mnie ten pojazd za podatek i wystawił mi jakiś inny lub vincenta lecz nie udało mi się go kupić, skargę składam za radą administratora Lajona który sprawdził że rzeczywiście gracz DotkorEtker ukradł mi ten pojazd. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Nie posiadam Oczekiwania: Chce aby gracz zwrócił mi 10k które wydałem na ten pojazd.
 9. Maniekxx

  Mam problem z taxi na serwerze

  Problem nie rozwiązany, jest to nie możliwe, tylko ze strony serwera może być to dodane @|NT|TrondoZPL Możesz zamknąć temat.
 10. Maniekxx

  Mam problem z taxi na serwerze

  @|NT|TrondoZPL Jeszcze nie ponieważ mam zabrane prawo jazdy do jutra do 13:30 jakoś tak, powiadomię cie o tym jutro popołudniu
 11. Maniekxx

  Mam problem z taxi na serwerze

  Nie tak jeszcze nie sprawdzałem, sprawdzę i w niedziele dam ci odp bo mam prawko zabrane Jeśli ktoś by miał jakiś pomysł albo sprawdzony sposób to niech pisze tu
 12. Maniekxx

  Mam problem z taxi na serwerze

  Wiem tyko mi chodzi o to aby znajdował się pod klawisze mouse5 na myszce, ustawiłęm sobie na klawiszu mouse4 klakson i gdyby udało mi się ustawić komputer pokładowy pod klawiszem mouse5 to moja praca na taxi była by o wiele wygodniejsza i nie musiał bym już szukać ,,k" na klawiaturze
 13. Maniekxx

  Mam problem z taxi na serwerze

  Witam mam taki problem że nie mogę przypisać klawisz ,,k" odpowiedzialnego za włączanie panelu do wybierania zleceń na taxi do innego klawisza, chciałbym się zapytać czy da się to jakoś zbindować pod klawisz na myszce który nosi nazwę mouse5.
 14. Nick: Maniekxx Staż: 5 miesięcy 497h 57min Serial: 65B10B8B25DE40C2EFBDE22BD39D1092 Nick osoby zawieszającej: |NT|TrondoZPL Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: jechałem z FC z kursem na taxi bolidem i postanowiłem sobie skrócić drogę pod prąd uderzyłem w innego gracza zjawił się Trodndo i zabrał mi prawko. Dowody: Brak Coś od siebie: Pisze już 2 apelacje, nie chodzi mi o prawko tylko o to żebym mógł zdemontować taxometr z bolida, chiałbym odzyskać prawko dosłownie na chwile przed końcem terminu wypożyczenia może być to nawet 30 min. W poprzedniej apelacji dostałem odpowiedz że takie sytuacje zdarzają mi się dosyć często, ale kiedy miałem zabrane ostatnio prawo jazdy ?, chce tylko zdemontować taxometr z bolida i nic więcej, 30min-1h przed końcem terminu by mnie bardzo uszczęśliwiło, bardzo proszę, przyznaje się do tego że jechałem pod prąd w powodzie powinno być jeszcze dodane + wjazd w innego gracza, który tez jechał bolidem ale w dobrą stronę, bardzo przepraszam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
×