Jump to content

Kacper36

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

1 Follower

About Kacper36

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

262 profile views
 1. Nick: roza_elo Link do profilu: https://pylife.pl/profile/18508-roza_elo/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 8C9AF3E4086830CFDE5E57B6FE7E8EA4 Staż na serwie: 3 lata 180h Nick admina: |SAPD|Prowned Powód zbanowania: Troll w podaniu do frakcji Krótki opis sytuacji: Napisałem grzeczne podanie do SAPD i dostalem punkty Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przepraszam nie będę już pisał podań do frakcji tymbardziej troll. Liczę na przebaczeniem żeby z głównego konta pisać na forum. Więcej się to nie powtórzy. Minęły już 4 miesięcy. Przez ten czas przemyślałem dokładnie swoje zachowanie. Proszę o unbana. Pozdrawiam, Kacper.
 2. @Kryha16 @Boczuss* PISZCIE PODANIE, WIDZIAŁEM ŻE WY ŁADNE AKROBACJE DODO ROBICIE XDDDDDD
 3. Nick: roza_elo Serial: 8C9AF3E4086830CFDE5E57B6FE7E8EA4 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wyzwiska Krótki opis sytuacji: Gracz na organizacji mnie lekko zdenerwował i napisałem do niego dwa nie kulturalne słowa. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Termin następnej apelacji został ustanowiony na czerwiec, ale może dałoby rade troszeczkę wcześniej mnie odbanować lub karę zamienić w mute. No proszę ładnie wracając ze szkoły popykałbym sobie z kolegami na serwerku a nie moge. Bardzo bardzo proszę o unbana i danie mi tego mute'a do czerwca. Juz jest bliżej końca roku to więcej czasu jest na pykanie na Pylu. Gracz napisał w poprzedniej apelacji, że zostało wyjaśnione. Odczekałem już troszkę kary i liczę na zrozumienie mnie i zlitowanie się nademną. Mogę obiecać, że nawet nie przeklne, a co dopiero wulgarnie się odezwe do drugiego gracza. Przez ten czas przemyśliłem sobie pewne kwestie i trafiło to do mnie, że postąpiłem mega ale to mega źle. Żałuję tego czynu, jeśli można by było cofnąć czas na pewno ta sytuacja by nie miała miejsca. Wiem, że troszkę dużo mam tych mutów ale tamte kary były bardzo dawno, tylko teraz mi się wymskneło bo byłem lekko zdenerwowany, a do tego dołożyła się prywatna sprawa. Bardzo proszę o to żeby ta apelacje została zamknięta z pozytywną wieścią dla mnie. Na pewno drugi raz się na mnie nie zawiedziesz. Pozdrawiam, Kacper.
 4. Nick: roza_elo Serial: 8C9AF3E4086830CFDE5E57B6FE7E8EA4 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wyzwiska Krótki opis sytuacji: Gracz na organizacji mnie lekko zdenerwował i napisałem do niego dwa nie kulturalne słowa. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Termin następnej apelacji został ustanowiony na czerwiec, ale może dałoby rade troszeczkę wcześniej mnie odbanować lub karę zamienić w mute. No proszę ładnie wracając ze szkoły popykałbym sobie z kolegami na serwerku a nie moge. Bardzo bardzo proszę o unbana i danie mi tego mute'a do czerwca. Juz jest bliżej końca roku to więcej czasu jest na pykanie na Pylu. Gracz napisał w poprzedniej apelacji, że zostało wyjaśnione. Odczekałem już troszkę kary i liczę na zrozumienie mnie i zlitowanie się nademną. Mogę obiecać, że nawet nie przeklne, a co dopiero wulgarnie się odezwe do drugiego gracza. Przez ten czas przemyśliłem sobie pewne kwestie i trafiło to do mnie, że postąpiłem mega ale to mega źle. Żałuję tego czynu, jeśli można by było cofnąć czas na pewno ta sytuacja by nie miała miejsca. Wiem, że troszkę dużo mam tych mutów ale tamte kary były bardzo dawno, tylko teraz mi się wymskneło bo byłem lekko zdenerwowany, a do tego dołożyła się prywatna sprawa. Bardzo proszę o to żeby ta apelacje została zamknięta z pozytywną wieścią dla mnie. Na pewno drugi raz się na mnie nie zawiedziesz. Pozdrawiam, Kacper.
 5. No dokładnie tak jak mówi Parvis, skontaktowałem się z nim i jest w porządku. Proszę bardzo o zlitowanie się nade mną i zamienienie kary na coś innego. Nie sądziłem, że takie słowa będą mieć takie konsekwencje. Jeszcze raz proszę o ub przy tym samym przepraszając gracza którego uraziłem moimi słowami. Również Ciebie przepraszałem Zielony za mój status i mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Działałem pod wpływem emocji. Byłem wtedy troszkę zdenerowany i proszę nie brać tego na poważnie. Pozdrawiam, Kacper.
 6. Nick: roza_elo Serial: 8C9AF3E4086830CFDE5E57B6FE7E8EA4 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wyzwiska Krótki opis sytuacji: Gościu na organizacji mnie lekko zdenerwował i napisałem do niego dwa nie kulturalne słowa. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wszystko wyjaśniłem w poprzedniej apelacji. Za tamten status przeprosiłem swoją drogą w którym napisałem "dzieki za bana", nie byl obrazliwy. Prosze o danie mi szansy, gracza przeprosilem i nie ma mi tego za złe. Proszę bardzo wręcz błagam o zamienienie kary w mute
 7. Nick: roza_elo Serial: 8C9AF3E4086830CFDE5E57B6FE7E8EA4 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wyzwiska Krótki opis sytuacji: Gościu na organizacji mnie lekko zdenerwował i napisałem do niego dwa nie kulturalne słowa. Dowody: https://imgur.com/a/DO9F3hw Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Lekko mnie poniosło, dostałem już karę za te słowa w postaci wyrzucenia z organizacji. Przeprosiłem gracza w prywatnej wiadomośći forum. Przepraszam za te słowa i proszę o skrócenie bana lub zamienienie bana kilkumiesięcznego mute'a. Chyba nic nie mogę zrobić prócz przeprosin gracza i Ciebie. Żałuję tego co zrobiłem i na pewno przy takiej sytuacji zamknę buzię na kłódkę. Prosze o zlitowanie się nade mną.
 8. :(

  1. Kacper36
  2. |AOSP|NT|HeroPie312

   |AOSP|NT|HeroPie312

   Wyczuwam 999 punkcików  😜

×
×
 • Create New...