Jump to content

Vioxhi

Player
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

189 Świetny Gość!

3 Followers

About Vioxhi

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 08/11/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Gdynia
 • Zainteresowania
  Motoryzacja,Programowanie.

Recent Profile Visitors

5252 profile views
 1. Model pojazdu:Obojetnie jaki Przebieg: poniżej 10k Cena: 999k Felgi: FMK najlepiej oraz atrapka moze byc nitro ciagle badz impulsowe
 2. Gratuluje Juniora!

 3. ELO SEBA

  1. Show previous comments  8 more
  2. KumiseQ22*fd

   KumiseQ22*fd

   Seba to cejot bo dostał się do ASAPD i nie przyszedł na 1 szkolenie!

  3. Vioxhi

   Vioxhi

   Za spałem ok?

  4. Sai.

   Sai.

   hahahahahahahahahahahahahahaha ale śmieszki heheszki hehe

 4. Nick: JajkoNaTwardo Serial: 90D94E4133097B20D199BE49DC169463 Staż na serwie: 9 miesięcy. Nick admina: AFX Powód zbanowania: Nieudane logowania Krótki opis sytuacji: Wbiłem po długim czasie na serwer ponieważ miałem przerwę i zapomniałem hasła więc wpisywałem jakie mi przyjdą do głowy i za to dostałem owego bana. Dowody: Brak. Link do poprzedniego podania: Brak. Coś od siebie: Piszę tą apelację za kolegę ponieważ zapomniał również hasła do forum. Prosiłbym o odbanowanie mnie za nie udane logowania na serwer.
 5. Twój pasek: Twoje imię oraz wiek: Sebix 20lat Staż na serwerze: 3lataCzy byłeś karany na serwerze?: TACzy wcześniej należałeś do innych organizacji?: TAOpisz swój charakter: JASNEDlaczego akurat ty powinieneś dostać się do Freeway Hunters?: BO TAK
 6. Elo kurwa wracam na rejony

  1. KumiseQ22*fd

   KumiseQ22*fd

   Elo na ile? 

  2. |ASAPD|Soltys.

   |ASAPD|Soltys.

   ekhem 9 styczen byku

  3. Vioxhi

   Vioxhi

   NA ROK i spierdalam

    

 7. Proszę nie krać punktami,z tego co wiem to mechanik może doliczyć sobie 50%
 8. Byłem 15m temu Aktualnie jestem na melanżu o 22 będę
 9. Oddaj pieniądze czekam na serwerze.
 10. Śpieszyłem się i przeczytałem tylko czy chcesz napewno zdemontować i potwierdziłem moja wina że nie doczytałem ale twoja wina że zrobiłeś nie tą część co trzeba. Poczekajmy na wypowiedź administracji.
 11. Data i godzina zdarzenia: 2019-11-16 09:26. Nick/pasek: Smako Nick/pasek oskarżonej osoby:adx Mój serial: Zbędny Opis: Przyjechałem do tunera śpieszyłem się i chciałem na szybko zamontować inne felgi, napisałem graczowi żeby zdemontował felgi i dał inne. Gracz złośliwie lub celowo zdemontował mi rh1 i napisał że nie ma takiej sumy pieniędzy żeby mi oddać za demont rh1 dlatego pisze tą skargę.1 Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://imgur.com/a/plQK5zE Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Prosiłbym o zwrot 5k na które zostałem oszukany.
 12. Nick: Smako Serial: EE653A6EC2D260695FBA4CF7B4734803 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: @Konfucjusz Powód zbanowania: Obrażanie, prowokowanie moderatora w zgłoszeniach, nierespektowanie kary Krótki opis sytuacji: Wchodzę sobie po pracy na serwer chciałem pograć loguje się i ładuje mi się kółko i nagle wyrzuca mnie z serwera i jest napisane zostałeś wyrzucony jesteś zbanowany na tym serwerze. Dowody: Brak. Link do poprzedniego podania: Brak. Coś od siebie: Prosiłbym o odbanowanie mnie na serwerze popełniłem błąd za który przepraszam,mam nadzieję że dostane unbana Pozdrawiam. Z wyrazami szacunku Smako.
×
×
 • Create New...