Jump to content

Paul.

Player
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 CJ

About Paul.

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

724 profile views
 1. Wciąż nie mam pojęcia o jaką kradziez chodzi i moge dodac tyle ze nawet odrabiałem 120k kiedyś na tym koncie zeby kogos spłacić nie pamiętam kogo. Zależy mi tylko na ubanu serialu nawet moge stworzyć nowe konto. Chce po prostu pograć.
 2. @noctropolis Nie wiem oco z tym chodzi. A jeśli chodzi o te logi przekazywania hajsu to były one za tune(z tego co pamiętam). Bana mam do grudnia tego roku miałem czekać do tejże daty ale zbyt zachciało mi się grać więc proszę o unbana jeśli to możliwe. Pozdrawiam.
 3. Nick: |NS|Stasio07 Link do profilu: https://pylife.pl/profile/7639-nsstasio07/ Serial CB017ACE83FEF9780918CDBF9179C183 Staż na serwie: 6 lat Nick admina: noctropolis Powód zbanowania:Włamanie i kradzież Krótki opis sytuacji:Nie wiem o co chodzi ponieważ nie mogę się zalogować na konto, dlatego piszę przez konto kolegi Dowody: Nie mam dowodu bo ban został nałożony 2 lata temu Link do poprzedniego podania: Nie mam Coś od siebie:Długo nie grałem na serverze i jak chciałem wrócić okazało się ,że mam bana, a mam sentyment i wiele dużo wspomnień. Proszę o odbanowanie
 4. Nick: zieluu Serial: 1A14A6795A01DC92581D8ADD6DBB5283 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: AFX Powód zbanowania: Krótki opis sytuacji:Otóż dzielę komputer z bratem. Mamy podzielony komputer na 2 konta użytkownika. Gdy dziś wchodziłem otrzymałem bana za coś czego osobiście nie zrobiłem gdy jednak spytałem brata okazało się, że to on popełnił dany występek. Dowody: Brak, dlatego że brat nie jest dowodem. Link do poprzedniego podania: Nie było Coś od siebie: Wiem, że kara została nadana słusznie pomimo tego, że nie została nadana mi. Jednak w imieniu brata chciałbym przeprosić za ową sytuację oraz obiecuję to, że dopilnuję aby takie sytuacje się więcej nie zdarzały. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji! Pozdrawiam!
 5. Lokalizacja: Fort CarsonLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/260Cena za dobę: 300.50e Cena za nieruchomość: Do ustaleniaNazwa nieruchomości: Dom wielorodzinny Opis: Spory podjazd, blisko radia oraz mechanika. Zapraszam do składania ofert!Zdjęcia nieruchomości:*wymagane* https://imgur.com/a/uowL6Fy Lokalizacja: Fort CarsonLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/280Cena za dobę: 110eCena za nieruchomość: Do ustaleniaNazwa nieruchomości: Dom jednorodzinnyOpis: Dosyć spory podjazd blisko mechanika, radia oraz przychodni.Zdjęcia nieruchomości:*wymagane* https://imgur.com/a/uItYNHk
 6. Podczas próby połączenia się z serwerem wyświetla mi że mój nick jest w użyciu proszę o pomoc! Udało mi się samemu rozwiązać problem. Temat można zamknąć
 7. @BloodLine_ pepek nie brał udziału w oszustwie żadnym. On nie miał zielonego pojęcia o tym że ja inną pożyczkę brałem, ale koniec końców długi pospłacałem więc myślę że ban od noctropolisa powinien być zdjęty. (Wrazie gdybyś oczekiwał mojej wypowiedzi oznacz mnie w tym temacie)
 8. Nick: Multikill0980 Serial: 2AE5A499E8417457924DD441C9581793 Staż na serwie: Łączny czas gry to 188h 31m. a gram od 5 miesięcy. Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: brak splaty dlugu 12k - https://pylife.pl/forums/topic/301858-skarga-na-gracza-multikill0980-sprawdzić-6-sierpnia/ Krótki opis sytuacji: Za niespłacenie pożyczki. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Hajs poprostu jest w bankomacie proszę o jego przekazanie temu graczowi i odbanowanie mnie.
 9. Nick: multikill0890 Link do profilu: https://pylife.pl/profile/33229-multikill0890/ Serial: 2AE5A499E8417457924DD441C9581793 Staż na serwie: Gracz od 3 miesięcy. Łączny czas gry: 129h 32m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: skarga - https://pylife.pl/forums/topic/289720-skarga-na-multikill Krótki opis sytuacji: Nie spłaciłem pożyczki, bo naprawdę miałem dość gry w tamtym momencie na serwerze ale teraz jestem gotowy wrócić i jeżeli zajdzie potrzeba zwrócić pieniądze temu graczowi. Dowody: Chyba w tej skardze podał. Link do poprzedniego podania: nie było Coś od siebie: Tym podaniem zwracam się z prośbą o odbanowanie mojego konta. Wiem, że popełniłem ogromny błąd i staram się go naprawić. Tak jak w punktach wyżej w wypadku unbana postaram się naprawić swoje błędy i nie dopuścić do powtórzenia się danej sytuacji. Zdaję sobie sprawę, że nie popisałem się w tej sytuacji i jeszcze raz proszę o odbanowanie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania!
 10. Paul.

  Bitwy powietrzne Hydr

  Będą zapisy albo coś takiego?
 11. Proszę o ustalenie terminu zwrotu tej kasy, bo nie mogłem spotkać tego gracza na serwie, gdy ja byłem
 12. @AFX do kiedy będzie to trwać?
×
×
 • Create New...