Skocz do zawartości

HeroseQ

Gracz
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O HeroseQ

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 10.11.2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolny Śląsk

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick: HeroseQWiek: Za półtora tygodnia 18 latSerial: 3AE6AA9FF8095379B5A54D2DE2A4FCF4Staż:Od początku rokuPowód zmutowania : Rozmowa na atcKrótki opis sytuacji: Zapytałem się tylko o to czy zbiera ktoś dynie, a poprzednie osoby które toczyły rozmowę od kilku minut nie zostały ukarane, po moim mute jeden z pilotów napisał na chacie "XDD" Nick osoby karającej: SzafraNDowody: Brak dowodówCoś od siebie: Zależy mi na odzyskaniu prawa głosu, bo tak samo jak w prośbie o zwrot możliwości poruszania się pojazdami, nie mam jak wykonywać swojej pracy, oraz utrudnia mi to w znacznym stopniu grę na serwerze.
 2. Nick: HeroseQ Staż: Od początku tego roku Serial: 3AE6AA9FF8095379B5A54D2DE2A4FCF4 Nick osoby zawieszającej: AdriaNoo Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Jechałem pod prąd na autostradzie w LV, zostałem za to ukarany mandatem w wysokości 500e, ale i tak dostałem zakaz Dowody: Brak dowodów Coś od siebie: Proszę o cofnięcie zakazu bo uniemożliwia mi to wykonywanie pracy, oraz utrudnia rozgrywkę, a chciałbym wykorzystać wolny czas na grę.
 3. Nick: HeroseQ Staż: Od początku tego roku Serial: 3AE6AA9FF8095379B5A54D2DE2A4FCF4 Nick osoby zawieszającej: AdriaNoo Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Jechałem pod prąd na autostradzie w LV, zostałem za to ukarany mandatem w wysokości 500e, ale i tak dostałem zakaz Dowody: Brak dowodów Coś od siebie: Proszę o cofnięcie zakazu bo uniemożliwia mi to wykonywanie pracy, oraz utrudnia rozgrywkę, a chciałbym wykorzystać wolny czas na grę.
 4. Nick: HeroseQ Staż: Od początku tego roku Serial: 3AE6AA9FF8095379B5A54D2DE2A4FCF4 Nick osoby zawieszającej: AdriaNoo Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Jechałem pod prąd na autostradzie w LV, zostałem za to ukarany mandatem w wysokości 500e, ale i tak dostałem zakaz Dowody: Brak dowodów Coś od siebie: Proszę o cofnięcie zakazu bo uniemożliwia mi to wykonywanie pracy, oraz utrudnia rozgrywkę, a chciałbym wykorzystać wolny czas na grę. //Mute Nick: HeroseQWiek: Za półtora tygodnia 18 latSerial: 3AE6AA9FF8095379B5A54D2DE2A4FCF4Staż:Od początku rokuPowód zmutowania : Rozmowa na atcKrótki opis sytuacji: Zapytałem się tylko o to czy zbiera ktoś dynie, a poprzednie osoby które toczyły rozmowę od kilku minut nie zostały ukarane, po moim mute jeden z pilotów napisał na chacie "XDD" Dowody: Brak dowodówCoś od siebie: Zależy mi na odzyskaniu prawa głosu, bo tak samo jak w prośbie o zwrot możliwości poruszania się pojazdami, nie mam jak wykonywać swojej pracy, oraz utrudnia mi to w znacznym stopniu grę na serwerze. Pozdrawiam, HeroseQ.
 5. // Prawo poruszania się pojazdami Nick: HeroseQ Staż: Od początku tego roku Serial: 3AE6AA9FF8095379B5A54D2DE2A4FCF4 Nick osoby zawieszającej: AdriaNoo Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Jechałem pod prąd na autostradzie w LV, zostałem za to ukarany mandatem w wysokości 500e, ale i tak dostałem zakaz Dowody: Brak dowodów Coś od siebie: Proszę o cofnięcie zakazu bo uniemożliwia mi to wykonywanie pracy, oraz utrudnia rozgrywkę, a chciałbym wykorzystać wolny czas na grę. //Mute Nick: HeroseQWiek: Za półtora tygodnia 18 latSerial: 3AE6AA9FF8095379B5A54D2DE2A4FCF4Staż:Od początku rokuPowód zmutowania : Rozmowa na atcKrótki opis sytuacji: Zapytałem się tylko o to czy zbiera ktoś dynie, a poprzednie osoby które toczyły rozmowę od kilku minut nie zostały ukarane, po moim mute jeden z pilotów napisał na chacie "XDD" Dowody: Brak dowodówCoś od siebie: Zależy mi na odzyskaniu prawa głosu, bo tak samo jak w prośbie o zwrot możliwości poruszania się pojazdami, nie mam jak wykonywać swojej pracy, oraz utrudnia mi to w znacznym stopniu grę na serwerze. Pozdrawiam, HeroseQ.
×