Skocz do zawartości

SiwyDym

Premium
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 CJ

O SiwyDym

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. SiwyDym

  Skarga na par0xCS

  1. Jak coś piszesz to jakoś to złóż i skonstruuj, żeby to miało ręce i nogi, bo połowy twojej wypowiedzi nie zrozumiałem. 2. Jaki donejt 7k? Jak maksymalny to 4k, a nigdy więcej niż 1k nie dostałem. 3. Oszustwo w sensie oszustwo administracji bo cały czas kłamałeś z Młodym przy Szakalu tylko po to a byś został na stano. Czyli wychodzi na prośbę o oszustwo na co się zgodził. 4. "Beczka" trwa max 5min bo gościowi od razu zabierają prawko, jeśli sytuacja się powtarza dostaje bana. 5. Nie, gdyż nie mam zamiaru godzić się z oszustami, w życiu nie szukam oszustów lecz ludzi prawdziwych, którzy potrafią przyznać się do błędu i przeprosić.
 2. SiwyDym

  Skarga na par0xCS

  Screen>Świadek Tyle w temacie, napisałem u góry a ty dalej się pogrążasz to samo młody. Typowe dziecko z pyla przez takich jak wy ten server upada, wiesz że nie masz racji ale i tak będziesz się kłócił, a i ile dałeś mu kasy za to żeby cie bronił? Haha serio myślicie, że wam to ujdzie bokiem czy coś oszustwo to oszustwo a ty namawiasz jeszcze do niego innych.
 3. SiwyDym

  Skarga na par0xCS

  Jest u góry proszę bardzo
 4. SiwyDym

  Skarga na par0xCS

  Moge dać link do całego screena zaraz dam chwilunia, a poza tym co bym miał ukrywać? Jest pokazane jak wychodzi ze stano, nie ma nic do ukrycia https://imgur.com/gallery/kI8oJNr
 5. SiwyDym

  Skarga na par0xCS

  Masz na to jakieś dowody? Pozatym, jeśli twoim zdaniem potwierdzenie randoma jest ważniejsze niż screen to coś chyba z tobą nie tak. Nie mam zamiaru się z tobą kłócić, więc nie pisz i nie próbuj się tłumaczyć nic nie ważnymi argumentami. Wszystko jest widoczne na screenie, a jeśli nie to polecam udać się do okulisty.
 6. SiwyDym

  Skarga na par0xCS

  Data i godzina zdarzenia: 7 października 2018r. o godzinie 16:55 Nick/pasek: SiwyDym Nick/pasek oskarżonej osoby: par0xCS Mój serial: F977E4BDF4A77C76763ED50DEDD54E52 Opis: Wyszedł ze stano, wraca po czym mówi, że był tu cały czas. Sprawę wyjaśnił Szakal_ wyrzucając mnie z sevrera. Dowody w postaci logów: brak, na dole ss. (zdjęcie przycięte, ponieważ full miał za dużo kB) (edycja z powodu złego napisania skargi)
 7. - SiwyDym - https://pylife.pl/profile/33283-siwydym/ - 5503919B1DC9428715643396A99D39A3 - ok. 9 miesięcy z kilkoma przerwami - noctropolis - "Przyjęcie kradzionych pieniędzy.,, - Jakiś gracz wrobił mnie w przyjęcie kradzionych pieniędzy, myślałem że to jakiś donate lub coś w tym stylu, więc nie odsyłałem tych pieniędzy. Po prostu nie miałem informacji na temat że te pieniądze były kradzione - Jedyne moje dowody to screeny z dostania pieniędzy nic innego niestety nie posiadam - Jest to moja pierwsza apelacja - Uważam, że ban został nałożony niesłusznie, gdyż jest spowodowany moją lekką nie wiedzą na ten temat
×