Jump to content

Edyt0r

Player
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Edyt0r

 • Rank
  CJ
 • Birthday February 12

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proszę nie karać punktami. Faktycznie poprosiłem gracza NeQQuSS (Sajmonk) o ustawienie napędu na tył. NeQQuSS ustawił je może w 10 sekund. Chciałem aby on ustawił, ponieważ mam do niego zaufanie, i wiem że dobrze ustawi. Poza tym to nie przyniosło strat graczowi PanOwsianka, ponieważ ustawienie nic nie kosztuje.
 2. Nick: BojdzikoLink do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/192350Serial: C8B29CF2033E93690E7813B2C4B0A083Staż na serwie: Gram od 3 lat.Nick admina: noctropolisPowód zbanowania: Brak zwrotu pożyczki.Krótki opis sytuacji: Pożyczyłem pieniądze od gracz TheMrKubix umówiony z nim byłem na konkretny dzień spłaciłem mu połowę pożyczki i druga połowę miałem oddawać w ratach i miałem uzbierane 50k z 90 które miałem mu oddać lecz dostałem bana na serwerze i nie miałem możliwości oddania. A później nawet jak napisał apelacje niech ciałem się wtrącać i kłócić to bo moja wina i potem też przestało mi zależeć na grze ogólnie MTA.Dowody: Nie maLink do poprzedniego podania:---------------Coś od siebie: Proszę o unbana, abym mógł oddać pieniądze graczowi TheMrKubix ponieważ chciałbym już grać godnie i z zasadami. Piszę apelację za kolegę, oraz proszę o umożliwienie mu gry na serwerze, ponieważ po tym czasie naprawdę się zmienił.
 3. Nick: Bojdziko Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/192350 Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) ::C8B29CF2033E93690E7813B2C4B0A083 Staż na serwie: Gram na serwerze 3 lata. Nick admina:Noctropolis Powód zbanowania: Brak zwrotu pieniędzy Krótki opis sytuacji: Tak przyznaję się nie zwróciłem pożyczki wziętej od TheMrKubix i wiem też dostałem swoja szanse potem że miałem 2 tygodnie na spłatę i uzbierałem ponad połowę pieniędzy ale pozniej dostałem bana na serwerze nie pamietam za co i nie miałem jak zarabiać i to też dlatego ale nie obwiniam innych tylko i wyłącznie siebie i naprawdę jest mi wstyd za moje zachowanie. Dowody: ------------------------------------ Link do poprzedniego podania: -------------------------- Coś od siebie: Minął już trochę duży okres czasu po zbanowaniu mnie i dlatego przychodzę do administracji o odbanowanie mnie na serwerze.Naprawę dużo się zmieniło od tego czasu i zapewniam że więcej się taka sytuacja nie powtórzy. Wręcz proszę o pozytywne rozpatrzenie jestem gotów nawet zaczać od zera. Piszę apelację za kolegę, ponieważ jest zbanowany również na forum.
 4. Nick: Bojdziko Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/192350 Serial :C8B29CF2033E93690E7813B2C4B0A083 Staż na serwie: Gram na serwerze od 3 lat. Nick admina: Noctropolis Powód zbanowania: brak zwrotu pieniędzy Krótki opis sytuacji: Tak przyznaję się to nie spłacenia pożyczki, jest mi naprawdę wstyd i głupio mi bardzo z tego powodu ale cóż więcej teraz mogę zrobić. Dowody: --------------------------------- Link do poprzedniego podania:-------------------- Coś od siebie: Chciałbym prosić was administracjo o odbanowanie na serwerze obiecuję że taka sytaucja się nie powtórzy , i w razie unbana zgadzam się na wyzerowanie konta. Piszę apelację za kolegę, poniweaż został zbanowany na serwerze, oraz na forum.
 5. Edyt0r

  Lock

  Raczej tak
 6. Edyt0r

  Lock

  Zamknięte
×
×
 • Create New...