Jump to content

Dizelek121

Premium
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Dizelek121

 • Rank
  CJ
 • Birthday 08/29/2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Stunt <3 :D

Recent Profile Visitors

373 profile views
 1. @;M!ksS.rc gotówki nic nie zyskałem gdyż przelałem mu wszystko co dostałem od niego ale po odjęciu podatków za każdy pojazd, nie chciałem żadnych korzyści materialnych od niego. Perka chciałem mu oddać ale on powiedział zebym go sobie zatrzymał, powiedział ze jest on mu nie potrzebny i to było jedyne co zyskałem na tym wszystkim.
 2. @;M!ksS.rc gotówki nic nie zyskałem gdyż przelałem mu wszystko co dostałem od niego ale po odjęciu podatków za każdy pojazd, nie chciałem żadnych korzyści materialnych od niego. Perka chciałem mu oddać ale on powiedział zebym go sobie zatrzymał, powiedział ze jest on mu nie potrzebny i to było jedyne co zyskałem na tym wszystkim.
 3. @;M!ksS.rc to było tak ze gracz @Zio_Wlodi który jest w organizacji tej samej co ja zapytał mnie czy nie pomogę mu przenieść majątku z drugiego konta tj. Elegy, 2 perki i 20k, No to ja stwierdziłem ze czemu nie skoro jest ze mną w organizacji. Później zalogował się na konto @looper.af i tak jak powiedział tak zrobił, jeśli to wszytsko się gdzieś zapisuje to wszystko jest, nie byłem świadomy ze to będzie coś złego przez co mogę ucierpieć, jestem graczem od samego początku i rozrywkę na tym serwerze traktowałem jako umilanie sobie czasu bez żadnych przekrętów bo wiedziałem ze takie coś jest karalne. Bardzo długo odprowadzałem to konto do takiego stanu jaki jest co można potwierdzić godzinami spędzonymi w grze. Jeśli to było jakieś oszustwo to gwarantuje ze miałem z tym nic wspólnego i w razie czego mogę przekazać jakoś logi jeśli się to zapisuje i się tak da. Jeśli takie coś będzie potrzebne to proszę dać mi wskazówki jak mogę to zrobić a wszystko dostarczę. @;M!ksS.rc i tak jak teraz sobie patrze na te seriale jeszcze raz to na to wychodzi ze tamten gracz założył sobie nowe konto aby ominąć bana o czym gwarantuje ja wcześniej nie wiedziałem ale chodzi o to ze gdyby nie to ze był ze mną w org to w zyciu bym mu nie pomógł, co nie zmienia faktu ze słowem nie wspomniał mi o tym ze jego poprzednie konto zostało zbanowane ani ze próbuje kogoś okraść, bardzo chciałbym to jakoś udowodnić aby ta sytuacja była czysta i tez jestem za tym aby gracz który odpowiada za to całe przewinienie został odpowiednio ukarany bo tez nie popieram w żadnym stopniu oszustwa. I jeszcze do tego nicku Zio_Wlodi to właśnie on powiedział mi ze idzie się zalogować na drugie swoje konto którym jest looper.af z którego chciałby przenieść samochody i pieniądze. @;M!ksS.rc jeśli bym coś takiego zrobił to napewno bym się przyznał ale jeśli czegos takiego nie zrobiłem to nie mam się do czego przyznawać, proszę również o zrozumienie. Bardzo mi zależy żeby wszystko było po staremu i gwarantuje ze pomoc taka jak tu była to więcej się nie zdarzy bo to był pierwszy i ostatni raz gdyż widzę ile jest teraz z tym problemów których mimo wszystko bardzo chciałbym uniknąć.
 4. Nick: Dizelek121 Serial: 6E643F1E2A7BC9AA678DE7E044E2A0F2 Staż na serwie: 6lat / 1024h Nick admina: @;M!ksS.rc Powód zbanowania: Powód: Rozdawanie majątku. Wyjaśnij transakcje na forum. Krótki opis sytuacji: Kolega z organizacji o nicku Zio_Wlodi poprosił mnie czy nie pomogę mu przenieść majątku z jego drugiego konta na serwerze. Stwierdziłem, że jeśli ma mu to ułatwić rozgrywkę to czemu miałbym mu nie pomóc skoro to jest znajomy z organizacji, cały majątek który mi przelał z jednego konta oddałem mu na drugie to które jest u nas w organizacji. Dowody: Niestety nie posiadam żadnych dowodów. Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Bardzo mi zależy aby moja apelacja została rozpatrzona pozytywnie gdyż bardzo lubię umilać sobie wolny czas grając właśnie na tym serwerze.
 5. Nick: Dizelek121Wiek: 19Serial: 6E643F1E2A7BC9AA678DE7E044E2A0F2Staż: 6lat 879h 23mPowód zmutowania : "wyzwanie rodziców gracza"Krótki opis sytuacji: Zapytałem na czacie /v ile procent wynosi premia na L2 i ktos tam mi odpisał że 25%, ja mu odpisałem "malutko", a jakiś inny gracz wtrącił się do dyskusji i stwierdził żebym poszedł na tirówkę bo tam bez premii dobrze zarobię, na co mu odpisałem że nie będę zabierał dochodów jego rodzinie...Dowody: Nie posiadam dowodów chyba że jakiś gracz z czatu /v potwierdzi moją wersjęLink do poprzedniego podania:-Coś od siebie: Bardzo bym prosił o odciszenie gdyż zrobiłem to pod wpływem emocji i jest to pierwsza jakakolwiek kara bardzo długiego czasu. Mam nadzieje że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, dziękuję i pozdrawiam ;))
 6. Nick: Dizelek121Wiek: 19Serial: 6E643F1E2A7BC9AA678DE7E044E2A0F2Staż: 6lat 879h 23mPowód zmutowania : "wyzwanie rodziców gracza"Krótki opis sytuacji: Zapytałem na czacie /v ile procent wynosi premia na L2 i ktos tam mi odpisał że 25%, ja mu odpisałem "malutko", a jakiś inny gracz wtrącił się do dyskusji i stwierdził żebym poszedł na tirówkę bo tam bez premii dobrze zarobię, na co mu odpisałem że nie będę zabierał dochodów jego rodzinie...Dowody: Nie posiadam dowodów chyba że jakiś gracz z czatu /v potwierdzi moją wersjęLink do poprzedniego podania:(Podaj link do poprzedniego podania, jeżeli niebyło poprzedniego podania pozostaw te pole puste)Coś od siebie: Bardzo bym prosił o odciszenie gdyż zrobiłem to pod wpływem emocji i jest to pierwsza jakakolwiek kara bardzo długiego czasu. Mam nadzieje że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, dziękuję i pozdrawiam ;))
×
×
 • Create New...