Jump to content

pjotermietus

Premium
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About pjotermietus

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadzam się. Rozumiem, że mu się nie należy, ale chciałbym mu dać nieduża kwotę za to że nie mógł zarabiać w weekend. I tylko chciałbym się zapytać czy za to nie wyrwe bana, że mu dam 5-10k?
 2. Akceptuję powyższe warunki Edit: Mam pytanie czy mogę też dodatkowo dać Kapusciarzowi rekompensatę za to że dostał bana przeze mnie?
 3. Nick: pjotermietus Serial:D902BBED912B3B4269BFD60248049A12 Staż na serwie: Gracz od 2 lat. Łączny czas gry: 329h 18m. Nick admina: @|SAPD|Prowned Powód zbanowania: Nabijanie Gold Krótki opis sytuacji: A więc tak, 10 lutego bieżącego roku pożyczyłem laptopa od mojego znajomego Artura @|SZOFER|Kapusciarz*, ponieważ mój sprzęt zepsuł się. Poinformowałem go ze chce pożyczyć od niego ten komputer na dwa tygodnie, bo mam duży projekt z biologi, a nie mam jak przygotowywać i drukować materiałów. On się zgodził. Po dwóch dniach od tego gdy od niego go pożyczyłem zobaczyłem ze ma zainstalowane na nim MTA San Andreas. Stwierdziłem ze wbije sobie na PyLife bo dawno nie grałem. Wszedłem na SWOJE OSOBISTE KONTO. Pograłem trochę. Z racji, że miałem trochę czasu na grę kupiłem sobie konto Gold i Premium za sms. Na początku legalnie grałem, bez oszustw wobec administracji, lecz w poniedziałek lub we wtorek stwierdziłem, że mogę zostawić komputer włączony z zrobionym makrem. Wiem, że źle zrobilem. Dowody: - - - Link do poprzedniego podania: - - - Coś od siebie: Chciałbym aby @|SZOFER|Kapusciarz*został odbanowany bo on jest niewinny, ja go oszukałem i przeze mnie ma bana. Priorytetem tej apelacji jest to aby został odbanowany serial Artura. Moje konto to sprawa drugiego rzędu. Przepraszam szanowna administrację i @|SZOFER|Kapusciarz* za to, że Was oszukałem i zrobiłem takie szkody. Edit: Zezwalam za zabranie gotówki która wyafczylem, priorytetem moich działań jest odbanowanie serialu który został zbanowany przez moją głupotę.
 4. Gracz makapakaisprom8 dostał bana, bo ja próbowałem zalogować się na swoje konto, ale pisałem makapaka123 zamiast tosuperscout ponieważ myślałem że to mój login. Więc napisze jeszcze raz, z powodu gracza tosuperscout (czyli mnie) gracz makapakaisprom8 dostał bana z powodu moich prób wielokrotnego logowania swoje konto, ponieważ zamiast nicku tosuperscout pisałem makapaka123 i bambi (bambi dlatego że tak nazywałem się na steam) i ciągle myślałem że pisze złe hasło. I proszę zanim zamkniesz przeczytaj jeszcze raz.
 5. byłem u niego i ja próbowałem dostać się na swoje konto i makapakaisprom8 dostał bana, a wpisywałem makapaka123 bo zapomniałem loginu i myślałem że mam taki
 6. ja próbowałem bo zapomniałem swojej nazwy i strzelałem, a u siebie miałem chasło i login zapisany
 7. Nick: tosuperscout (zbanowany makapakaisprom8) Staż na serwie: 12h 54min (zbanowanego 146h) Serial:(gracza makapakaisprom8): 95D8A3C5F93883932CE74E66321A5743 , swojego nie znam bo już nie mam mta i nie mam możliwości sprawdzenia Nick admina: nie zostałem zbanowany (makapakaisprom8 został zbanowany przez AFX) Powód zbanowania: wielokrotne próby zalogowania się na konto Krótki opis sytuacji: mój kuzyn(na pylife makapakaisprom8) dostał przeze mnie bana z powodu moich wielokrotnych prób zalogowania się na swoje konto o nicku: tosuprscout Link do poprzedniego podania(makapakaisprom8):
 8. Nick: tosuperscout (zbanowany makapakaisprom8) Staż na serwie: 12h 54min (zbanowanego 146h) Nick admina: nie zostałem zbanowany (makapakaisprom8 został zbanowany przez AFX) Powód zbanowania: wielokrotne próby zalogowania się na konto Krótki opis sytuacji: mój kuzyn(na pylife makapakaisprom8) dostał przeze mnie bana z powodu moich wielokrotnych prób zalogowania się na swoje konto o nicku: tosuprscout Link do poprzedniego podania(makapakaisprom8): z góry przepraszam za błędy w formie podania ponieważ niezabardzo wiedziałem jak to napisać
×
×
 • Create New...