Jump to content

ajan

Player
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

About ajan

 • Rank
  CJ
 • Birthday 02/16/2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Sycow

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: ajan Staż: 120h 46m Serial: 7E0FE2D9B4C9DCF27989F0E383010A42 Nick osoby zawieszającej: Szakal_ Powód zawieszenia prawa jazdy: wjazd na teren zamkniety Opis sytuacji: Połowa jednego pasu była odsłonięta, więc myślałem że można przejechać publicznym faggio, po tym jak przejechałem otrzymałem zawieszenie prawa jazdy na 2 dni. Dowody: Nie. Coś od siebie: Przepraszam, ale nie wiedziałem.
 2. Jak cuś to powodzenia wszystkim 😆
 3. Siea, Ja Fan. Może wygrana, oł men.
 4. @noctropolis Robiłem z nim serwer Minecraft.. I Może wgrał jakiś plugin i coś się stało i się włamał.. A czy tę 5611e odzyskam również potrzebne jest.
 5. @noctropolis Ja to rozwiązywałem na serwerze.. Z Vein'em
 6. Twój nick/login: FiuRi. [Miałem kiedyś Masterus. Można to sprawdzić!] Twój serial: 7E0FE2D9B4C9DCF27989F0E383010A42 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: Z Rok Temu Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku: Wtedy Nie Grałem Opis sytuacji: Sprawa była dawno ale postanowiłem nie czekać tylko wziąść się w garść i stworzyć ten temat!!! Zacznijmy od tego że kiedyś zrobiłem sobie tydzień przerwy od komputera. Wbiłem po tygodniu na serwer patrzę nic nie mam. Piszę do Administracji wyjaśnić sprawę. A tu się okazało że okradziono mi konto z nicku gracza cytuje "Logi pokazują że ostatnie logowanie było o ip gracza z nicku 'Sleder' ". Powiedzieli mi że jego konto zostało zbanowane. Ale i tak nie odzyskałem samochodu oraz 60k. I dlatego utworzyłem ten nowy temat bo chciałbym wiedzieć czy da się te rzeczy odzyskać. Jak się zapytałem jak mogę odzyskać rzeczy to powiedzieli mi że musi napisać apelacje. Zacznę od tego że to był mój kolega któremu nigdy nie podałem hasła ani nic. Ale on po prostu oszukał. Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież: Gracza o Nicku: Sleder Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta: Żadnym. Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: NIE! Screeny/dowody: https://imgur.com/a/7oi55GK Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: Próbowałem...
 7. ajan

  Trudna Sprawa

  Emm. Zacznijmy od tego że kiedyś zrobiłem sobie tydzień przerwy od komputera. Wbiłem po tygodniu na serwer patrzę nic nie mam. Piszę do Administracji wyjaśnić sprawę. A tu się okazało że okradziono mi konto z nicku gracza cytuje "Logi pokazują że ostatnie logowanie było o ip gracza z nicku 'Sleder' ". Powiedzieli mi że jego konto zostało zbanowane. Ale i tak nie odzyskałem samochodu oraz 50k. I dlatego utworzyłem ten nowy temat bo chciałbym wiedzieć czy da się te rzeczy odzyskać. Jak się zapytałem jak mogę odzyskać rzeczy to powiedzieli mi że musi napisać apelacje. Zacznę od tego że to był mój kolega któremu nigdy nie podałem hasła ani nic. Ale on po prostu oszukał. Proszę o pomoc. Modlę się aby się dało odzyskać rzeczy.
 8. Nick: Masterus. Staż: 60h 1rok Serial: 7E0FE2D9B4C9DCF27989F0E383010A42 Nick osoby zawieszającej: |KOMIS|WengoszPlamisty Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda Pod Prad Opis sytuacji: Jechałem Pod Prad spieszyło mi się do przecho bo musiałem kończyć ;( Dowody: BRAK Coś od siebie: Proszę, O Zwrócenie Prawa Jazdy.
 9. Pasek: Wiek: 15 Tytuł piosenki oraz link do niej: Czy przeczytałeś/aś regulamin: TAK
 10. Dajcie Chłopakowi unbana niech sobie zagra na święta.
×
×
 • Create New...