Skocz do zawartości

Sklep z kodami zostały uruchomiony. Zakupione kody można wykorzystywać we wszystkich formularzach w grze.

Alexa.

Premium
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13 Dobra

6 obserwujących

O Alexa.

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 12.08.1993

Informacje ogólne

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Tu i tam

Ostatnie wizyty

745 wyświetleń profilu
 1. Alexa.

  Licytacja NRG-500 oraz REGINY *bliźniaki

  Sprzedane.
 2. Alexa.

  Licytacja NRG-500 oraz REGINY *bliźniaki

  NRG 950k
 3. Alexa.

  Skarga na alexa..

  Data i godzina zdarzenia: - Nick/pasek: Alexa. Nick/pasek oskarżonej osoby: alexa.. Mój serial: 7247C4F7F279BE4D81F52D555E4C1F71 Opis: Gracz ma zbyt podobny nick do mojego, wręcz taki sam ponieważ różni się tylko '' . ''. Miałam taki nick pierwsza co można łatwo sprawdzić. Jestem dosyć rozpoznawalną osobą na serwerze, dlatego życzę sobie aby ta osoba zmieniła nick na całkowicie inny. Poprosiłam w prywatnej wiadomości na forum tę osobę o zmiane nicku oraz poinformowałam, że zostanie napsiana skarga jeśli tego nie zrobi, ''alexa..'' odpowiedział/a, że nie zmieni nicku. Dowody w postaci logówlub screenshotów: - Informuję @alexa.. o skardze.
 4. Alexa.

  Karaoke

  Ty musisz obiecaną kołysankę !
 5. Alexa.

  Sprzedam Sultana 80k id! Lock

  Sprzedany graczowi @Kapitan_Kox .
 6. Model pojazdu: Sultan ( id 83657 ) Przebieg: 110 km Cena: 600k Kolor: Różowy z PJ (rgb: 255 0 99) Felgi: Koła Off-road Kolor Świateł: Brak Tuning: FMK, Full wizual, Atrapa NOS, Bak 50L, Rh1, Taxometr, Koła Ultra-Wide oraz maskownice świateł i kierownica, jednak nie pamiętam na jaki jeszcze czas. Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/3C6jUPw Cena nie podlega negocjacji, nie interesują mnie wymiany za inne pojazdy.
 7. Alexa.

  Prosze o pomoc 😊

  Ja na Twoim miejscu latałabym nadal na h2 i zarobiła koło 100k, potem kupiła premiera z mk2 na offach i zaczęła wbijać lv na taxo
 8. Alexa.

  Licytacja Elegy!

  Elegy sprzedane graczowi -_-Diablo-_- Do zamknięcia
 9. Alexa.

  Niedzwiadek prosi o cofnięcie uciszenia TrondozPL

  Ani razu nie napisałeś, że to nie było w moją stronę. Nawet kiedy do Ciebie wróciłam i poprosiłam, żebyś powtórzył. Nie przeprosiłeś, ani nie powiedziałeś, że pomyliłeś chat czy cokolwiek w tym stylu. Zamiast tego zacząłeś sypać bezsensownymi tekstami przez cały czas, kiedy tam stałam i akurat wysyłałam ss do @TrondoZPL . Jakiś czas później, kiedy stałam obok dolnego mechanika próbowałeś mnie przejechać holownikiem. Wystarczyło przeprosić na samym początku i nie było by sprawy. Przeprosiłeś teraz i wybaczam, ale według mnie karę powinieneś odczekać i oduczyć się cwaniakowania, decyzję pozostawiam Trondowi.
 10. Alexa.

  Licytacja Elegy!

  Model pojazdu: Elegy Przebieg: 3500km Cena: CW: 350k MP: 5k KT: 470k Kolor: Widać na ss. Felgi: Wires Kolor Świateł: Ultraviolet 10-15% (Unikaty) Tuning: MK1, Mk2, Mk3, Rh1, Taxometr, Atrapa nitro, Full Wizual, Poszerzane opony ''Ultra-Wide'', Maskownice na ok. 10-15 dni. Zdjęcie Pojazdu: Jeśli cena mnie nie zadowoli, nie sprzedaję.
 11. Alexa.

  Rekrutacja do Network Trouble' Maj 18

  Powodzenia!
 12. Alexa.

  Licytacja Elegy @LOCK

  220k
×