Jump to content

BlueScreenOfDeath

Gold
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

188 Świetny Gość!

About BlueScreenOfDeath

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 06/13/1996

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Na pewno nie tam gdzie ty

Recent Profile Visitors

1509 profile views
 1. Dziękuję za udział w konkursie. Wkrótce podam nicki wygranych. Osoby będą losowane maszynowo Wyniki konkursu 1 miejsce zajmuje @|FOXY|Arizona wygrywasz kod gold na 10 dni ! 2 miejsce zajmuje @L3steR.af wygrywasz kod premium na 30 dni ! 3 miejsce zajmuje @SmurfiG Wygrywasz 4 tysiące ! Po nagrody zgłoście się do mnie na serwerze Zachęcam do obserwowania mojego profilu wkrótce pojawi się kolejny konkurs z większą ilością nagród. Dziękuje wszystkim za udział !!!
 2. Zapraszam do udziału w konkursie 

   

 3. Zapraszam do udziału w konkursie, info jest na profilu

 4. Witam, zapraszam serdecznie do zięcia udziału w konkursie. Do wygrania: 1 miejsce, kod Gold na 10 dni 2 miejsce, kod Premium na 30 dni 3 miejsce, 4000€ Aby wziac udział należy: 1.Zareagować na ten post 2. Zostawić komentarz pod postem. 3. Opcjonalnie zaobserwować mój profil żeby nie przegapić innych konkursów. Konkurs trwa do 8.05.2020 do godziny 19 Jeżeli będzie duże zainteresowanie konkursem zrobię kolejny za jakiś czas.
 5. @SzafraN @Tuszek @W_Thunder @Ukyori*F4E jest jakaś możliwość pomocy ? Czy nawet sprawdzenia czy ja serio bana za nic nie mam ...?
 6. Nie mogę wejść na ts pylifa, mało co go używałem, nie wiem czy bana mam czy co. Napisałem w dziale pomocy ale nikt nic nie radzi, a to co radzi to nic nie daje. Na inne serwery mogę wejść z WiFi domowego, a na pylifa nie. Proszę o pomoc bo zależy mi żeby ts działał... Nie używałem prawie ts'a to myślę że bana nie mam, nic mi o tym nie wiadomo... Mam tylko taką informacje: <12:36:28> Próba określenia nazwy hosta pylife.pl <12:36:28> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na pylife.pl <12:36:33> Połączenie z serwerem nie powiodło się A tutaj link do działu z pomocą ...
 7. Coś ktoś, co może być tego przyczyną??
 8. Udało mi się wejść, ale z danych komórkowych, więc być może wina jest z moim IP...
 9. @W_Thunder sprawdzałem nic nie daje
 10. Tak, robię dokładnie to samo i nic je pomaga... @W_Thunder
 11. Niestety nadal mam ten sam problem, serio nikt nic nie pomoze ?
 12. Czy ktoś zajmie się tą sprawą???
 13. Starsze wersje też próbowałem instalować i nic nie pomaga, a z innego komputera mam taki sam problem. Kiedyś mogłem normalnie wchodzić, a teraz ciągle ten błąd...
×
×
 • Create New...