Jump to content

-SmierdzaceSkarpetki-

Gold
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Świetny Gość!

2 Followers

About -SmierdzaceSkarpetki-

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 06/13/1996

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Na pewno nie tam gdzie ty

Recent Profile Visitors

635 profile views
 1. Model pojazdu: Comet 2 ID około 170k Przebieg: 7.7k Cena: CW: 100k MP: 5k KT: 180k Kolor: Pomarańczowy Felgi: Grove Kolor Świateł: Standard Tuning: Rh1, bak 65l, Ultra-wide Zdjęcie Pojazdu: Model pojazdu: Slamvan ID 141k Przebieg: 8.4k Cena: CW: 200k MP: 5k KT 295k Kolor: Czarny Felgi: Grove Kolor Świateł: Philips Blue Vision Xsenon 85% Tuning: FMK, Hydraulika, zderzak chrome, Ultra-wide, Zdjęcie Pojazdu: na dole Model pojazdu: Mesa ID 53k Przebieg: 24.6k Cena: CW: 20k MP: 5k KT: 50k Kolor: Czerwony Felgi: Ahab Kolor Świate Tuning: Bak 50l, Ultra-wide Zdjęcie Pojazdu: na dole Jeśli nie zadowoli mnie cena auta, nie sprzedam go. Proszę o przemyślane oferty
 2. Jak oddasz kasę to bana nie dostaniesz, a tak będziesz mieć wyznaczony termin na oddanie mi tego, lecz jeśli nie oddasz to dostaniesz bana z powrotem, najchętniej bym dostał dług do piątku tego tygodnia.
 3. Pisząc w sobotę pisałem gdy stałeś na stanowisku mechanika, a tam nie można być AFK, lecz gdy napisałem dziwnym trafem wyszedłeś z serwera po kilku minutach, w niedziele pisałem do ciebie kilka razy, już nie wiem ile i nie sądzę żebyś ciągle był AFK, dodatkowo ta zmiana nicku bez informowania mnie. Informowałem o skardze to olałeś to jednym zdaniem myśląc że nie będziesz musiał oddawać mi 10k, liczę na spłatę jak najszybszą i o danie dla mnie jakiejś rekompensaty za próbę uniknięcia spłaty mnie. Czekam na wypowiedź członka administracji. Dodatkowo, gdy zauważyłeś skargę mogłeś do mnie na forum napisać, a ty w tym kierunku nic nie zrobiłeś.
 4. Pisałem do gracza kilkukrotnie, w różnych odstępach czasu, w sobotę i niedzielę, nie możliwe było to że nie zobaczyłeś co pisałem. Czekam na zwrot 10k i rekompensaty za takie zachowanie, dodatkowo co jest najdziwniejsze to zmiana nicku bez powiedzenia mi o tym, myślałeś że nie da się sprawdzić jaki masz teraz nick i unikniesz oddania mi 10k. Co do oznaczenia to proszę zobaczyć kiedy ten gracz zrobił konto na forum to wszystko wyjaśni, nie dało rady wcześniej oznaczyć bo nie posiadał konta na forum.
×
×
 • Create New...