Skocz do zawartości

|GSP|Matiszp

Gracz
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Dobra

2 obserwujących

O |GSP|Matiszp

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 30.04.2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdynia

Ostatnie wizyty

402 wyświetleń profilu
 1. Proszę o przyznanie mi kary, dziękuję.
 2. Owszem, przyznaję się, iż dopuściłem się zarzucanych mi czynów, zresztą widać to w logach. Aczkolwiek nie uważam, iż spowodowało to jakieś straty moralne. Zdaję sobie sprawę, iż w normalnych warunkach, tj. dzień, gdy na serwerze jest dużo graczy dostałbym natychmiastowo mute. Uważam natomiast, iż jest to po prostu szukanie dziury w całym. @MeHow ma na swoim koncie wiele skarg o rzeczy błahe. Wiem, że nie powinienem wykorzystywać nieobecności administracji do "odwalania" takich rzeczy, gdyż jest to po prostu niedojrzałe. Uważam również, iż 7 dni kary, w związku z niewielką szkodliwością społeczną jest po prostu zbyt surowe. Według mnie gracz @MeHow zbyt poważnie podchodzi do gry i wszelkie bzdury bierze do siebie, przez co rozmowa z nim nie ma szansy bytu. Dodam również, że gracz ten najpierw złożył skargę na forum organizacji, do której należę. Jednakże stwierdził, że nie odniesie to oczekiwanych przez niego rezultatów i postanowił napisać skargę również na tym forum. Próbowałem załatwić tę sprawę również polubownie, aczkolwiek jedyne z czym się spotkałem to /ignore. W ramach dowodów nieszkodliwości moich działań wklejam większy fragment logów, w których jasno widać, że mało kto zwrócił uwagę na tę wiadomość. Na koniec chciałbym jeszcze raz przeprosić i prosić o wyrozumiałość.
 3. Zapraszam do obejrzenia sesji z nocnego pchania kutra na bazę :D.

  https://pylife.pl/profile/38252-sannafghidefg/?status=162409&type=status

 4. Nocne pchanie kutra na bazę organizacji (Próba v4) zakończone sukcesem :D [Zdjęcia poniżej]

  Spoiler

   

  Spoiler

  sH5ATkI.png

  Spoiler

  hu26noL.jpg

  Spoiler

  3ylC2cK.jpg

  Spoiler

  7kk2MlJ.jpg

   

  Spoiler

  W1wWdbk.jpg

  Spoiler

  NzIimZK.jpg

  Spoiler

  MC859o8.jpg

  Spoiler

  tq1NdtG.jpg

  Spoiler

  9TvrxBs.png

  Spoiler

  BQBbR4g.png

  Spoiler

  U4VkMTk.png

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Roczki.fg

   Roczki.fg

   Do basenu nie dało rady? 🤣🤣

  3. |GSP|Matiszp

   |GSP|Matiszp

   Schody za małe niestety. :(

  4. HP_G7

   HP_G7

   No no panowie ekstra xD :D

 5. Nick: @Matiszp.fg Wiek: 16 Staż: ok. 400h Nick osoby zawieszającej: @Progressiv. Serial: 8D70865CE28677B974986449F3B49B52 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Stałem sobie na evencie prowadzonym przez @|K69|dalleN. i nagle otrzymałem informację, że została mi odebrana licencja na latanie. Zdziwiony tym, że od kilku godzin nie używałem pojazdów lotniczych zapytałem Progressiva w prywatnej wiadomości o co chodzi. Stwierdził, iż wylądowałem poza lotniskiem - na drodze. Jest to nieprawda, gdyż dobrze pamiętam moment lądowania na helipadzie przy spawnie SF. Możliwym jest, iż nie zaciągnąłem dobrze ręcznego, ponieważ kiedy go zaciągałem, helikopter jeszcze się ślizgał. Śpieszyłem się wtedy na zlot przy salonie organizowany przez @|K69|SticK*hdt i nie zwróciłem szczególnej uwagi na zaparkowanie mavericka. Dowody: Wklejam dowody w postaci logów i wycinek ramówki (żeby potwierdzić, że Stick miał wtedy audycję). Logi świadczą o tym, że kierowałem wtedy maverickiem, gdyż widać wiadomość z /atc. Coś od siebie: Na koniec chciałbym bardzo przeprosić, następnym razem nie będę się tak śpieszyć i będę przywiązywać dużą uwagę do zaciągania hamulca ręcznego. Nie zrobiłem tego umyślnie, gdyż wczoraj zostałem już ukarany zabraniem licencji i nie ryzykowałbym tego ponownie, gdyż po prostu nie jestem tym typem ludzi. Z góry dziękuję za rozpatrzenie apelacji.
 6. Nie wiedziałem, że Kryha poszedł na ts'a tłumaczyć zaistniałą sytuację, aczkolwiek gdybym wiedział, że spróbuje przekonywać Cię do zmiany decyzji na forum prywatnym natychmiast bym go zatrzymał. Pisał do mnie "czk", ale nie myślałem, że pójdzie się wypraszać o odwieszenie. Rozumiem, czekam niecierpliwie :).
 7. Nick: @Matiszp.fg Wiek: 16 Staż: ok. 400h Nick osoby zawieszającej: @Robson002 Serial: 8D70865CE28677B974986449F3B49B52 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Sytuacja wygląda tak, że razem z graczem @TheDeyziKv2 jeździliśmy cysternami (jako firma asenizacyjna). Po wykonaniu usług @Kryha16 zaproponował nam udział w reklamie serwisu szrotototo. Zebrało się kilkanaście osób, zmieniliśmy miejscówkę - stacja benzynowa na zachód od LV niedaleko opuszczonego lotniska. @Kryha16 poprosił kogoś (nie pamiętam już kogo) o wypożyczenie mavericka w celu nagrania ujęć z powietrza. Zaproponowałem, że przylecę swoim wypożyczonym maverickiem, gdyż miałem go niedaleko na przechowalni LV. Gdy wylądowałem, aby przekazać klucze @Kryha16 okazało się, że nie można, gdyż był on przepisany na organizację. Wyruszyłem więc w kierunku urzędu aby go chwilowo odpisać, lecz 30 sekund po wystartowaniu straciłem licencję. Stwierdziłem, że pójdę dalej oferować "usługi asenizacyjne". Gdy wziąłem cysternę i przejechałem obok stacji, gdzie prowadzone były nagrania zauważyłem, iż na miejscu stał @|consola-M|Vespe w radiowozie i widział jak Kryha ląduje drugim (swoim, wypożyczonym) maverickiem. Dowody: Logi z lądowania Kryhy: Screen z lądowania Kryhy (niestety nie widać nicków) Coś od siebie: Na koniec chciałbym tylko przeprosić, gdyż to wszystko nie miałoby miejsca, gdybym nie był zanadto miły. Po prostu nie potrafię odmawiać. Gdy widzę, że ktoś potrzebuje pomocy - pomagam. W tej sytuacji było to jednak niekorzystne. Z góry dziękuję za rozpatrzenie wniosku.
 8. Świetny artykuł. Bardzo wciągający, jak wszystkie twoje prace. Mam wrażenie, że im więcej piszesz, tym lepiej ci to wychodzi . Powodzenia, trzymaj tak dalej!
 9. Gute nacht meine freunde.

 10. Co tam u was :d 

  1. SuperDex
  2. noto

   noto

   gut, a u ciebie?

 11. http://sketchtoy.com/68848609 Narysuj kozę w gumaczach 😄
 12. >nabijaj top1 śmieciarzy przez 16h

  >nie wchodz przez nastepne 12h bo śpisz, odrabiasz po sweeperach

  >jakiś random guy top8 wchodzi na serwer

  >robi o 500 wiecej smieci niz ty

  >przegrales zycie

  1. $ami

   $ami

   Przegrałeś życie już dawno skoro nabijasz sweepery przez 16 godzin

  2. |GSP|Matiszp

   |GSP|Matiszp

   nudziło mi sie, co mialem robic :d

    

 13. @noctropolis Pisałem do niego, niestety nie odpisuje na forum, a na serwerze jeszcze go od tamtej pory nie spotkałem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...