Jump to content

Querson

Premium
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

167 Świetny Gość!

About Querson

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 10/18/2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Gorzów WLKP

Recent Profile Visitors

2094 profile views
 1. Cena wywoławcza 150k... żeby nie było CW
 2. Ogólnie nie jest ,,aż" tak źle. Plastik to jedno drugie to rancher kwadratowy. Bardziej stonowane kolory do premierka i będzie ładny.
 3. Pamiętam administrację z tamtych czasów 1. Master_Jeff = był on rconem montował za tamtych czasów Atrapy,baki unikatowe lampy w swojej ,,kaciapie" w ls niedaleko willi rządu *jest tam taki blip niebieskiego samochodziku* bo przekształcili to kiedyś w salon. 2. Peter829 = był on moderatorem dobrze pełnił swoją funkcje 3. Cimcirimci = był on rconem i z tego co pamiętam liderem PSP
 4. Model pojazdu: BF-400 - 24526 Przebieg: 78k Cena: Licytacja Kolor: Bordo ? Felgi: - - - Kolor Świateł: - - - Tuning: - - - Pragnę dodać że: Jeżeli cena mi się nie spodoba, nie oddam. Motocykli tej marki na serwerze coraz mniej. Motocykl ten jest 3-5 na serwerze.
 5. ,,prawdopodobnie" to nie jest na pewno. Spotkałem wiele buccanerów m.in. była czwórka piątka szóstka dyszka trzynastka czternastka. Według moich przypuszczeń w przybliżeniu jest to 4 aktv, 8-9 srv. Zawsze mogę się mylić. Mam niejaką wiedzę na ten temat pewnego czasu gdy posiadałem czternastkę interesowałem się tym modelem i zdobywałem informacje. Na słowo wierzyć mi nie musisz. Lecz zawsze wniosek do licytacji jakiś tam wpada
 6. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: 6968EFD34940FBC9F7E8F346BD029F71 Staż na serwerze: 1291h (rośnie) Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 2-6 h dziennie. Imię: Kuba Wiek: 16 Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak Czy posiadasz mikrofon?: Tak Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Kilka razy prawko i licka i ban (do wyjaśnienia jakieś nieporozumienie) Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?: pół na pół Dlaczego chcesz dołączyć do SAPD?: Ponieważ uważam, że owa frakcja najbardziej mnie interesuje na serwerze i pozwala mi rozwinąć skrzydła. Mam doświadczenie związane z tą frakcją poprzez profil w szkole na który uczęszczam. Coś o sobie (Opisz swój charakter): Mam na imię Kuba mam 16 lat chodzę do Liceum z innowacją o profilu bezpieczeństwo publicznie, poszedłem tam dlatego iż chciałbym w przyszłości spróbować w mundurówce ponieważ uważam iż zawód ten jest bardzo fascynujący i inspirujący. Jestem z zasady spokojny, miły oraz potrafię odnaleźć się w kazdej sytuacji, nie strasznie mi są powierzone odpowiedzialne zadania, potrafię radzić sobie w stresie oraz bardzo dobrze współpracuje mi się w grupie, Podsumowując jestem bardzo towarzyski i z checią nawiazuje nowe kontakty. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Ponieważ jestem opanowany w każdej sytuacji, nigdy nie działam pod wpływem negatywnych emocji oraz mam spore doświadczenie w tej dziedzinie, chciałbym być częścią owej frakcji i przyjąć parę lekcji w tej branży. Chciałbym stać się jednością z tą frakcją oraz przekonać się jak naprawdę wygląda policja na tym serwerze, Dawałbym z siebie 100% moich możliwości żeby przyczynić się chociaż trochę do tego żeby działania w tej frakcji były jeszcze lepsze.
 7. Jest to prawdopodobnie 4 aktywny 8-9 serwerowy.
×
×
 • Create New...