Jump to content

szajba1

Player
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

2 Followers

About szajba1

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/24/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Singapur
 • Zainteresowania
  Żona kolegi Darka, Monika.

Recent Profile Visitors

544 profile views
 1. Oczywiście że wolę mute niż bana, dziękuję i przepraszam
 2. Nick: szajba1 Staż: 881h 02m Serial: F130F7EFB1536FE984D08211E89065B2 Nick osoby zawieszającej: Szakal Powód otrzymania kary ban: CBK w raporcie Opis sytuacji: W niedzielę wieczorem 19.01.2020 jechałem taksówką i nagle znalazłem się w strefie zamkniętej (Palmino country, wjechałem przez jakieś osiedle bo tak mi pasował kurs) wyjechałem z niej bez trudu oraz bez żadnego bałaganu, pełno służb tam bylo których spotkałem i nikt nic nie mówił że nie wolno wyjeżdżać, dopowiem jeszcze ze minutę góra dwie bylem w tym miasteczku i szukalem kursu i tez nikt nie zwrócił mi uwagi. Kiedy wyjechałem od razu zostało zabrane mi prawo jazdy. Administrator Szakal zabrał mi prawo jazdy i uzasadnił to słowami "WJAZD na teren zamknięty". Wtedy napisałem raport z użyciem CBK na tego administratora w emocjach. Coś od siebie: Nigdy nie miałem bana, to jest pierwszy i ostatni incydent tego typu, to się nie powtórzy. Dziękuję przepraszam.
 3. Nick: szajba1 Staż: 881h 02m Serial: F130F7EFB1536FE984D08211E89065B2 Nick osoby zawieszającej: Szakal Powód otrzymania kary ban: CBK w raporcie Opis sytuacji: W niedzielę wieczorem 19.01.2020 jechałem taksówką i nagle znalazłem się w strefie zamkniętej (Palmino country, wjechałem przez jakieś osiedle bo tak mi pasował kurs) wyjechałem z niej bez trudu oraz bez żadnego bałaganu, pełno służb tam bylo których spotkałem i nikt nic nie mówił że nie wolno wyjeżdżać, dopowiem jeszcze ze minutę góra dwie bylem w tym miasteczku i szukalem kursu i tez nikt nie zwrócił mi uwagi. Kiedy wyjechałem od razu zostało zabrane mi prawo jazdy. Administrator Szakal zabrał mi prawo jazdy i uzasadnił to słowami "WJAZD na teren zamknięty". Wtedy napisałem raport z użyciem CBK na tego administratora w emocjach. Coś od siebie: Proszę o zdjęcie kary lub skrócenie dziękuję przepraszam PS. Nigdy nie miałem bana, to jest pierwszy i ostatni incydent tego typu, to się nie powtórzy .
 4. Nick: szajba1 Staż: 881h 02m Serial: F130F7EFB1536FE984D08211E89065B2 Nick osoby zawieszającej: Szakal Powód zawieszenia prawajazdy: Wyjazd z strefy zamkniętej Powód otrzymania kary ban: CBK w raporcie Opis sytuacji: Dziś wieczorem jechałem taksówką i nagle znalazłem się w strefie zamkniętej (Palmino country, wjechałem przez jakieś osiedle bo tak mi pasował kurs) wyjechałem z niej bez trudu oraz bez żadnego bałaganu, pełno służb tam bylo których spotkałem i nikt nic nie mówił że nie wolno wyjeżdżać, dopowiem jeszcze ze minutę góra dwie bylem w tym miasteczku i szukalem kursu i tez nikt nie zwrócił mi uwagi. Kiedy wyjechałem od razu zostało zabrane mi prawo jazdy. Administrator Szakal zabrał mi prawo jazdy i uzasadnił to tym "WJAZD na teren zamknięty". Wtedy napisałem raport z użyciem CBK na tego administratora w emocjach. Coś od siebie: Proszę o zdjęcie kary lub skrócenie dziękuję przepraszam.
 5. Dziś wieczorem jechałem taksówką i nagle znalazłem się w strefie zamkniętej (Palmino country, wjechałem przez jakieś osiedle bo tak mi pasował kurs) wyjechałem z niej bez trudu oraz bez żadnego bałaganu, pełno służb tam bylo których spotkałem i nikt nic nie mówił że nie wolno wyjeżdżać, dopowiem jeszcze ze minutę góra dwie bylem w tym miasteczku i szukalem kursu i tez nikt nie zwrócił mi uwagi. Kiedy wyjechałem od razu zostało zabrane mi prawo jazdy. Administrator Szakal zabrał mi prawo jazdy i uzasadnił to tym "wjazd na teren zamknięty". Wtedy napisałem raport z użyciem CBK na tego administratora w emocjach, proszę o zdjęcie kary lub skrócenie jej bo to wielkie nieporozumienie. Dziękuję i przepraszam.
 6. Nick: szajba1Wiek: 16 Serial: F130F7EFB1536FE984D08211E89065B2Staż:554h 50m.Powód zmutowania :cbkKrótki opis sytuacji: Leciałem na H2 gdy wleciałem w innego gracza, napisałem mu "sorry" a on odpisał "CJ" więc zwyzywałem go. Wiem że nie powinienem.Dowody:Link do poprzedniego podania:Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za swoje zachowanie, taka sytuacja więcej razy się nie powtórzy, przepraszam również gracza którego obraziłem. Dodam tez że to chyba moje pierwsze mute za CBK
 7. Data i godzina zdarzenia: 09.09.2018 Nick/Pasek: Szajab1 Nick/Pasek oskarżonej osoby: Iluzjonista Mój serial: Zbędny Opis: Gracz jadąc pod prąd staranował mnie Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://imgur.com/a/f4zOk63 Oczekiwania: Oczekuje aby gracz zwrócił mi koszty naprawy wynoszące 70 e lub otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów na 7 dni https://imgur.com/a/NOlkRD8 @Iluzjonista powiadomiony o skardze w grze https://imgur.com/a/nZGb5FG
 8. Z mojej strony inaczej to wyglądało, u mnie nie było nawet dotknięcia innego auta a co dopiero czołowego zderzenia (poza tym po czołowym zderzeniu raczej bym stracił pęd a jak można zauważyć nie straciłem nawet 1km/h).
×
×
 • Create New...